Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 6 marca 2014, 08:30

Aktualizacja World of Warplanes 1.2 wprowadza misje bojowe

Wzmocniona intensywność powietrznych potyczek dzięki nowym funkcjonalnościom.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming informuje, że aktualizacja do gry World of Warplanes o numerze 1.2 będzie dostępna od jutra na serwerach europejskich i amerykańskich.

Główną nowością w aktualizacji 1.2 są zestawy misji bojowych, których wypełnianie przyniesie graczom więcej wyzwań na niebie i nagród z nimi związanych. Ponadto, przemodelowany został ekran statystyk po bitwie, dzięki czemu możemy dokładniej przeanalizować swoje umiejętności. Istotną nowością pomagającą w doskonaleniu kunsztu lotniczego jest również możliwość nagrywania i odtwarzania powtórek z poziomu gry. Wraz z nowymi funkcjonalnościami, Aktualizacja 1.2 dodaje nowy mechanizm dobierania graczy do bitew bazując na ich umiejętnościach. System został nazwany „sandbox” i pozwala początkującym rozwijać swoje zdolności bojowe w gronie mniej zawansowanych pilotów, natomiast weterani podniebnych zmagań będą rozgrywać epickie, podniebne pojedynki w gronie asów przestworzy.