Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 października 2014, 16:10

autor: Maciej Jałowiec

Aktualizacja Mobilnej Paczki Gier – 3 nowe tytuły

Wersja beta Mobilnej Paczki Gier doczekała się właśnie aktualizacji dodającej 3 nowe gry polskiego developera, Evil Indie Games, które możecie za darmo przetestować przez tydzień.

Aktualizacja Mobilnej Paczki Gier – 3 nowe tytuły - ilustracja #1

Mobilna Paczka Gier doczekała się kolejnej aktualizacji, tym razem oprócz poprawy w działaniu aplikacji, zostały dodane trzy gry – Conde, Chiptune Runner oraz Swap Quest. Są to dzieła polskiego studia Evil Indie Games, które dopiero startuje w branży gier komputerowych. Sama aplikacja jest dostępna w wersji beta, by zarejestrować się należy wejść na stronę dostępną tutaj. We wszystkie gry mobilne można grać za darmo przez siedem dni – tyle trwa wersja próbna. W każdym momencie można zrezygnować z usługi, nie ma więc obaw o jakiekolwiek nieautoryzowane płatności. Będziemy wdzięczni za Wasz feedback, który pozwoli ulepszyć tę aplikację – jest to ciągle wersja beta, swoje uwagi możecie zgłaszać na maila: [email protected]

Mobilna Paczka Gier to aplikacja zbiorcza, która udostępnia użytkownikom gry na komórkę w ramach abonamentu. Dzięki miesięcznym opłatom gracze otrzymują gry bez reklam i mikropłatności, co więcej, przez pierwsze 7 dni aplikację można testować za darmo. By wziąć udział w becie należy zarejestrować się na podanej wcześniej stronie, używając adresu e-mail, do którego podpięte jest Wasze konto Google Play. Na ten adres zostanie wysłana wiadomość z dalszymi instrukcjami.

Aktualizacja Mobilnej Paczki Gier – 3 nowe tytuły - ilustracja #2