Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2022, 09:36

autor: Adam Adamczyk

Age of Empires 4 otrzyma nowe cywilizacje; trwa darmowy tydzień i promocja

Age of Empires 4 otrzyma dwie nowe cywilizacje. Aktualnie trwa darmowy tydzień i promocja.

źródło: Steam | Age of Empires 4

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników gry Age of Empires IV. Produkcja cały czas się rozwija, o czym przypomnieli twórcy, publikując trailer zapowiadający rozszerzenie, które wprowadzi dwie nowe cywilizacje. Będzie to Imperium Osmańskie oraz Malijczycy. Ponadto na Steam trwa darmowy tydzień, w trakcie którego każdy może zainstalować i sprawdzić tego RTS-a bez wydawania złotówki.

Nowe cywilizacje w Age of Empires IV

Nowy trailer pod tytułem Ottomans and Malians zapowiada wprowadzenie wspomnianego wcześniej Imperium Osmańskiego oraz Malijczyków. Ta pierwsza cywilizacja ma specjalizować się między innymi w wykorzystywaniu maszyn oblężniczych, podczas kiedy zaletą Malijczyków ma być skuteczność zarówno w walkach na dystans, jak i w zwarciu. Rozszerzenie zadebiutuje 25 października i będzie dostępne za darmo.

Zniżka i darmowy tydzień

Jeżeli szukacie dobrego RTS-a, ale nie macie pewności, czy Age of Empires IV spełni Wasze wymagania, teraz jest dobry czas na przetestowanie gry. Na Steam właśnie trwa darmowy tydzień, który skończy się za 5 dni.

Warto wykorzystać ten czas, ponieważ poza tym na Steamie grę można kupić 50% taniej. Jest to tym samym największa promocja, jaką do tej pory było objęte Age of Empires IV. Grę z taką samą zniżką kupicie także w Microsoft Store. Promocja potrwa do 29 sierpnia, czyli do zakończenia darmowego tygodnia.

Więcej na temat Age of Empires IV przeczytacie tutaj:

  1. Age of Empires IV – poradnik
  2. Age of Empires IV – recenzja

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej