Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2020, 14:14

autor: Adrian Werner

Afera w firmie Ubisoft – zwolniono kolejnego weterana

Skandalu w Ubisofcie ciąg dalszy. Tommy Francois stał się kolejnym weteranem firmy, który został zwolniony z powodu nieprawidłowego zachowania w stosunku do zatrudnionych przez wydawcę kobiet.

Afera w firmie Ubisoft – zwolniono kolejnego weterana - ilustracja #1
Tommy Francois.

W ostatnich tygodniach głośno było o nieprawidłowościach, do jakich dochodziło w firmie Ubisoft. W rezultacie w szeregach wydawcy doszło do czystek. Najnowszym wysoko postawionym pracownikiem z którym rozstała się korporacja jest Tommy Francois, który pełnił m.in. rolę opiekuna marek.

Miesiąc temu Francois został zawieszony w obowiązkach, po to aby firma mogła zbadać sprawę. Zarzucano mu m.in. komentarze o charakterze seksualnym i inicjowanie niechcianych kontaktów fizycznych z zatrudnionymi w firmie kobietami. Oskarżenia te przynajmniej częściowo musiały okazać się prawdziwe, skoro Ubisoft zdecydował się zwolnić tego pracownika.

Przypomnijmy, że wcześniej z powodu nieprawidłowych zachowań z firmą pożegnali się Serge Hascoët, Yannis Mallat i Cécile Cornet, Ashraf Ismail oraz Maxime Beland.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.