Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 października 2018, 10:34

autor: Czarny Wilk

Abonament HBO GO tańszy o 10 złotych

HBO obniżyło cenę za miesięczny dostęp do swojej usługi VoD, na której możemy oglądać seriale Westworld, Gra o tron czy Detektyw oraz filmy pokroju Czarnej Pantery i Gwiezdnych wojen: Epizodu VIII - Ostatniego Jedi.

HBO GO przygotowało miłą niespodziankę dla polskich użytkowników. Dostępna od pół roku w ramach samodzielnego abonamentu usługa VoD zaktualizowała swój cennik i teraz za miesięczny dostęp do platformy zapłacimy o 10 zł mniej – dotychczasową cenę 29,90 zł zastąpiono nową, wynoszącą 19,90 zł.

Obniżka ceny to ruch niespodziewany, ale miło widziany. - Abonament HBO GO tańszy o 10 złotych - wiadomość - 2018-10-17
Obniżka ceny to ruch niespodziewany, ale miło widziany.

Tym samym cena abonamentu HBO GO zrównała się z ofertą konkurencji w postaci Showmaxa i stała się znacznie atrakcyjniejsza od Netfliksa, za którego w najtańszym wariancie musimy płacić 34 zł miesięcznie. Ruch ten ma spore szanse przysporzyć platformie nowych widzów – o ile pod względem seriali jej oferta zdaje się nieznacznie ustępować dominującemu Netfliksowi, tak w kwestii dostępnych filmów oceniana jest ona znacznie lepiej od konkurencji.

W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujemy nieograniczony dostęp do serialowej i filmowej oferty HBO GO. Treści są dostępne w różnej rozdzielczości - od 720p do jakości Full HD, w zależności od warunków umowy z daną wytwórnią. Jedno konto można przypisać do maksymalnie pięciu urządzeń (konsole, telefony, komputery, telewizory itp.) i korzystać z niego na maksymalnie dwóch jednocześnie.

Wśród seriali dostępnych aktualnie na HBO GO wyróżniają się oczywiście autorskie Gra o tron, Westworld, Rodzina Soprano, Vinyl, Detektyw czy Zakazane imperium, ale platforma oferuje także sporo głośnych produkcji licencjonowanych – m.in. Castle Rock, Fargo, Twin Peaks i Ash kontra martwe zło. Jeśli chodzi o filmy, to w usłudze znajdziemy aktualnie ponad tysiąc pozycji – nowsze tytuły to m.in. Czarna Pantera, Jumanji: Przygoda w dżungli, Dunkierka, Coco i Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi.

  1. HBO GO
  2. Serwis zawierający spis wszystkich filmów i seriali dostępnych na HBO GO