Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 października 2012, 12:35

autor: Sarge

Aaron Paul z serialu Breaking Bad na czele obsady filmu Need for Speed

Firma Electronic Arts ujawniła nazwisko pierwszego aktora, który wystąpi w filmie Need for Speed. Jest nim Aaron Paul, znany z roli Jesse’a Pinkmana w serialu Breaking Bad. Film na podstawie znanej serii gier wyścigowych zadebiutuje na świecie 7 lutego 2014 roku.

Firma Electronic Arts ogłosiła, że na czele listy aktorów mających wystąpić w filmie Need for Speed, stanął Aaron Paul. Wschodząca gwiazda amerykańskiego kina jest znana przede wszystkim z występu w serialu Breaking Bad, gdzie wciela się Jesse’a Pinkmana.

W oficjalnej informacji prasowej nie ujawniono niestety, w kogo Aaron Paul wcieli się w filmie Need for Speed. Użyto jedynie stwierdzenia, że aktor „stanął na czele obsady”, a więc z pewnością zagra jedną z kluczowych postaci w nadchodzącym obrazie kinowym. Nazwiska kolejnych osób, które zobaczymy na dużym ekranie, poznamy wkrótce.

Aaron Paul z serialu Breaking Bad na czele obsady filmu Need for Speed - ilustracja #1
Aaron Paul

Przypomnijmy, że za produkcję filmu Need for Speed odpowiada wytwórnia DreamWorks Studios. Reżyserem projektu został Scott Waugh, czyli człowiek odpowiedzialny m.in. za tegoroczny Act of Valor. Kilka miesięcy temu ujawniono również, że producentem filmu został John Gatins (Trener, Giganci ze stali), podczas gdy George Gatins (Dziewczyna z ekstraklasy) zajmie się napisaniem scenariusza.

Need for Speed to jedna z najbardziej popularnych serii gier wyścigowych na świecie, której pierwsza odsłona ukazała się na rynku w 1994 roku. Film na podstawie tej marki zadebiutuje na świecie 7 lutego 2014 roku. W tej chwili gracze czekają na Need for Speed: Most Wanted – produkcja studia Criterion Games zadebiutuje 1 listopada na PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PlayStation Vita.