Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 grudnia 2019, 15:38

autor: Froozyy

8 tys. złotych i czekoladowa statuetka dla zwycięzcy - finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Jutro o 10:00 rano rozpocznie się wielki finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Zawodnicy zmierzą się w ośmiu pojedynkach i powalczą o wysokie nagrody pieniężne oraz czekoladową statuetkę.

Czekoladowa statuetka Ptasiego Rycerza Pingu z Teamfight Tactics trafi do zwycięzcy jutrzejszego finału. - 8 tys. złotych i czekoladowa statuetka dla zwycięzcy - finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-20
Czekoladowa statuetka Ptasiego Rycerza Pingu z Teamfight Tactics trafi do zwycięzcy jutrzejszego finału.

Już jutro odbędzie się wielki finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który zorganizowaliśmy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Siedmiu najlepszych zawodników zmierzy się w walce o pozostałe nagrody pieniężne z puli 25 000 złotych oraz słodkie upominki. Zwycięzca zgarnie również czekoladową statuetkę (jest cała zrobiona z czekolady, serio), którą po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć na jutrzejszej transmisji wspieranej przez platformę Twitch.tv (te przedstawione na powyższej grafice to jej niejadalne odpowiedniki).

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00 i będziecie je mogli oglądać na naszym kanale w serwisie Twitch.tv. Zawodnicy rozegrają osiem pojedynków, więc szykujcie się na naprawdę duże emocje. Do wielkiego finału awansowali jedni z najbardziej rozpoznawalnych graczy Teamfight Tactics, a ich listę znajdziecie poniżej. Uczestnikom życzymy powodzenia, a wszystkich widzów zapraszamy do kibicowania od samego rana!

Finaliści Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

  • klima
  • pablojuszix95
  • Juzio Koks
  • Kezman
  • Shreddin
  • Tuttek
  • Krystian
Jutro poznamy zwycięzcę turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - 8 tys. złotych i czekoladowa statuetka dla zwycięzcy - finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-20
Jutro poznamy zwycięzcę turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.