Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 sierpnia 2022, 16:33

6. sezon Ricka i Morty'ego na klimatycznym zwiastunie

6. sezon Ricka i Morty’ego otrzymał oficjalny zwiastun. Jeśli ktoś spodziewał się morderczych maszyn, walki z kosmitami oraz krzyczenia na Gene’a, to jego oczekiwania zostaną w całości spełnione.

YouTube: Adult Swim, 2022

Finał piątego sezonu Ricka i Morty’ego miał miejsce na początku września 2021 roku. Pod koniec lipca pojawiła się data premiery szóstego sezonu: 4 września 2022 roku. Natomiast 11 sierpnia Adult Swim umieścił na swoim kanale na YouTubie oficjalny zwiastun nadciągających nowych odcinków o perypetiach szalonego naukowca i jego ukochanego wnuka.

HBO Max kupisz tutaj

W zwiastunie możemy zobaczyć swoistą klasykę Ricka i Morty’ego: zabójcze roboty, spotkania trzeciego stopnia oraz Jerry’ego służącego za żywą tarczę. Nie zabraknie również nawiązań do popkultury, np. gdy Rick sugeruje Summer wykonanie ikonicznej sceny w kanałach wentylacyjnych ze Szklanej pułapki. To wszystko w rytmie Paranoid zespołu Black Sabbath.

W szóstym sezonie na pewno zobaczymy dalszą część planów Złego Morty’ego i dowiemy się, w jaki sposób Rick będzie chciał się do niego dostać bez zapasów płynu portalowego.

Wszystkie odcinki najnowszego sezonu Ricka i Morty’ego będą dostępne w Polsce na HBO Max. Pierwszy epizod będzie można obejrzeć w naszym kraju najwcześniej dzień po amerykańskiej premierze, czyli 5 września nad ranem.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej