Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 czerwca 2022, 09:45

4. sezon The Umbrella Academy może być ostatnim

The Umbrella Academy z pewnością wróci z kolejnym, czwartym już sezonem. Czy jednak będzie to koniec historii tej zwariowanej rodzinki?

Źródło fot.: Netflix

Taki obrót spraw sugeruje twórca serialu Steve Blackman. W ostatnim wywiadzie dla serwisu The Wrap (via Screen Rant) wypowiedział się on na temat ewentualnego czwartego sezonu, a także dalszych losów The Umbrella Academy.

Myślę, że jeśli otrzymamy czwarty sezon, to będziemy nieuchronnie zmierzali ku końcowi. Nie wiem w jakim kierunku moglibyśmy pójść po czwartym sezonie. Musimy być ostrożni. Mój plan na następny rok to wytyczenie nowej ścieżki. Wymyślenie nowej fabuły jest wyzwaniem, jednak mam już na to pomysł. Czwarty sezon byłbym wspaniałym zakończeniem tej historii. Oczywiście mogę zrobić więcej odcinków, ale cztery serie byłyby najbardziej satysfakcjonujące dla naszej widowni.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Steve Blackman nie zapowiedział jednogłośnie, że czwarty sezon mógłby być końcem, ale jednocześnie ma nadzieję, że The Umbrella Academy nie będzie ciągnięte na siłę. Netflix jest przecież znany z tego, że próbuje jak najdłużej przeciągać seriale, które odnoszą większy sukces. Nie jest to oczywiście domena tylko i wyłącznie tego giganta streamingowego, a na przestrzeni lat pojawiło się wiele produkcji, które powinny zostać zakończone szybciej.

Jak na razie nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia, że The Umbrella Academy wróci z czwartym sezonem. Wydaje się jednak, że jest to kwestia czasu, bowiem jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych seriali Netflixa.

Przypomnijmy, że trzeci sezon Umbrella Academy zadebiutował 22 czerwca. Po ocaleniu świata w 1963 roku członkowie akademii powrócili do swojej teraźniejszości. Okazuje się jednak, że znana im rzeczywistość uległa zmianie i przychodzi im stawić czoła nowemu zagrożeniu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.