Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2021, 09:04

1. sezon w Battlefield 2042 dopiero w marcu? Nowe informacje od dataminera

Na nową zawartość w Battlefield 2042 jeszcze poczekamy. Według dataminera pierwszy sezon w grze rozpocznie się dopiero w marcu przyszłego roku.

W SKRÓCIE:
  • Data miner sugeruje, że pierwszy sezon w Battlefield 2042 wystartuje dopiero w marcu przyszłego roku.
  • Do gry ma wtedy trafić mapa o nazwie Exposure.
  • Miałaby ona przenieść walki do rejonu kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej.

Wygląda na to, że Battlefield 2042 jeszcze długo nie wzbogaci się o żadną nową zawartość. Okazuje się, że pierwszy sezon wsparcia gry może wystartuje dopiero w marcu przyszłego roku. Wskazują na to odkrycia data minera o nicku temporyal. Opublikował je za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Użytkownik twierdzi, że odnalazł w plikach klienta gry liczne wyzwania, które miałyby trafiać do gry przez najbliższe dwanaście tygodni. Chodzi o misje przedsezonowe. Wychodziłoby więc na to, że pierwszy sezon wsparcia rozpocznie się dopiero po ich zakończeniu, czyli w marcu.

Tak długi okres bez nowej zawartości może być rezultatem kłopotliwego startu Battlefielda 2042. Grę cały czas trapią liczne problemy, które irytują graczy. Twórcy muszą więc skupić się na naprawie błędów, a dopiero później na dostarczaniu nowej treści.

1. sezon w Battlefield 2042 dopiero w marcu? Nowe informacje od data minera - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Na osłodę graczom pozostaje druga informacja, do jakiej dokopał się data miner. Rzekomo dotarł on do danych na temat nowej mapy, jaka w przyszłości trafi do gry. Ma ona nosić nazwę Exposure i przenieść graczy do placówki naukowej w rejonie Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Temporyal zdradził również, że gracze usłyszą inne informacje na temat swojej misji w danej lokacji w zależności od kraju, który będą wspierać.

Na koniec warto jednak wspomnieć, że nie są to oficjalne informacje. Przecieki należy traktować z należytą ostrożnością.