Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 grudnia 2021, 10:10

autor: Edyta Jastrzębska

Zobacz usunięte sceny z 2. sezonu Wiedźmina

20 grudnia odbyła się premiera programu towarzyszącego drugiemu sezonowi Wiedźmina, w którym twórcy podzielili się usuniętymi scenami, przedstawiającymi dwie pary bohaterów: Geralta i Triss oraz Vilgefortza i Stregobora.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina już za nami. Osiem nowych odcinków można obejrzeć na Netflixie, jednak jeśli ktoś wciąż czuje niedosyt lub jest ciekawy, co nie przeszło do finalnej wersji sezonu, w programie towarzyszącym, o którym pisaliśmy tutaj, udostępniono dwie usunięte sceny. Można je obejrzeć w sieci.

Materiał zawiera spoilery z drugiego sezonu Wiedźmina.

Pierwsza to bardzo krótka scena z piątego odcinka drugiego sezonu, w której widzimy Geralta i Triss. Ma ona miejsce po tym, jak czarodziejka i Ciri wydostały się z Dol Dusza.

W drugiej scenie widzimy wymianę zdań między Vilgefortzem i Stregoborem. Podczas rozmowy z Metro Lauren Schmidt Hissrich wytłumaczyła powody rezygnacji prawdopodobnie z tej sceny. Wyjaśniła to w ten sposób:

Dla mnie historia Vilgefortza, kim on jest – pojawia się niemal jako kompletnie nieznana osoba i każdy zastanawia się, jaka jest jego historia, skąd pochodzi… To zaowocuje w trzecim sezonie, więc jest pewna scena, z którą zdecydowaliśmy się wstrzymać.

The Witcher: Unlocked, czyli program towarzyszący drugiemu sezonowi, który poza powyższymi scenami zawierał także rozmowy z obsadą, można obejrzeć pod tym adresem.