Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hearts of Iron III

Najlepsze modyfikacje (29/05/2013) - m.in. Duke Nukem Forever 2013, Fortress Forever, Team Fusion i 3000 Miles to Tokyo

Adrian Werner, 29 maja 2013, 15:00

W najnowszym przeglądzie omawiamy mody do takich gier jak Duke Nukem 3D, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover i Medieval II: Total War oraz serii Mount & Blade i Men of War.

Najlepsze modyfikacje (12/05/2013) - m.in.Prometheus, Blitzkrieg i Dead Matter

Adrian Werner, 12 maja 2013, 21:40

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekt oparty na kanwie filmu Prometheus, The Elder Scrolls w wydaniu strategicznym, platformówkową modyfikację do Half-Life 2 oraz zombiakowy sandbox korzystający z silnika CryEngine 2.

Zapowiedziano dodatek Hearts of Iron III: Their Finest Hour

Adrian Werner, 7 czerwca 2012, 11:08

Mamy dobre wieści dla fanów strategii Hearts of Iron III. Na targach E3 firma Paradox Interactive zapowiedziała nowe rozszerzenie zatytułowane Their Finest Hour.

Siedem nowych gier od Paradoxu, w tym dwie z serii Hearts of Iron

Adrian Werner, 21 stycznia 2011, 09:10

Wczoraj rozpoczęła się zorganizowana przez Paradox Interactive impreza, na której zgodnie z obietnicami wydawca ujawnił siedem nowych gier. Ponadto okazało się, że firma jest w doskonałej kondycji finansowej, co zawdzięcza głównie rozwojowi dystrybucji elektronicznej.

Paradox szykuje dwa nowe tytuły na silniku Hearts of Iron II

Adrian Werner, 15 września 2010, 08:59

Szwedzi z Paradox Interactive od pewnego czasu mają w zwyczaju nagradzać najlepsze zespoły moderskie oferując im szanse opracowania komercyjnych produkcji. Do grupy takich projektów już wkrótce dołączą korzystające z silnika Hearts of Iron II gry Iron Cross oraz Darkest Hour.

Paradox Interactive odnosi sukcesy dzięki dystrybucji cyfrowej

Hed, 16 kwietnia 2010, 13:23

W 2009 roku Paradox Interactive, firma znana przede wszystkim fanom wymagających strategii (Hearts of Iron, Europa Universalis), sprzedała więcej pecetowych gier niż kiedykolwiek. Tak przynajmniej twierdzi prezes przedsiębiorstwa, Fredrik Wester, który w wywiadzie dla Gamesindustry.biz powiedział, że sukces kryje się w dystrybucji elektronicznej.

Nadchodzi pierwszy dodatek do Hearts of Iron 3

Adrian Werner, 7 kwietnia 2010, 08:45

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że trwają prace nad Semper Fi -pierwszym rozszerzeniem do gry strategicznej Hearts of Iron 3.

Nadchodzi duchowy spadkobierca Hearts of Iron 2

Łosiu, 8 września 2009, 19:45

Chyba każdy miłośnik gier kojarzy tytuł Hearts of Iron. Tym bardziej, że jesteśmy dopiero co po premierze części trzeciej. Bez wahania można stwierdzić, że seria jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej rozbudowanych gier strategicznych dostępnych na rynku. Kolejna odsłona była zatem tylko kwestią czasu. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat duchowego następcy Hearts of Iron 2

Premiery gier w Polsce (31 sierpnia - 6 września)

Vercetti, 7 września 2009, 08:50

Premiery gier w Polsce (31 sierpnia - 6 września)Pierwszy tydzień września pomimo konieczności powrotu do szkoły miał także kilka pozytywnych akcentów. Należały do nich z pewnością polskie premiery takich gier jak Street Fighter IV, Hearts of Iron III czy nowy IL-2 Sturmovik. Szczegółowy wykaz tytułów, które ukazały się w naszym kraju w ciągu minionych siedmiu dni, prezentujemy poniżej.

Poradnik: Hearts of Iron III

Redakcja GRYOnline.pl, 4 września 2009, 12:44

"Niniejszy poradnik skierowany jest głównie do graczy początkujących, zainteresowanych ową pozycją, lecz mogących mieć z rozgrywką pewne trudności. Mimo wszystko gracze średniozaawansowani także powinni tu znaleźć coś co pomoże im w ich kolejnych podbojach."

Paradox Interactive zapowiada trzy nowe gry

Maciej Śliwiński, 19 sierpnia 2009, 13:40

Paradox Interactive, producent odpowiedzialny między innymi za serie Europa Universalis czy Hearts of Iron ogłosił dziś podczas targów gamescom kilka nowych projektów.

Hearts of Iron III ozłocone

Hed, 28 lipca 2009, 07:49

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że Hearts of Iron III, czyli produkcja znana fanom strategii, weszła w fazę Gold. Tylko tygodnie dzielą nas od ponownego zatopienia się w jedną z najbardziej rozbudowanych gier tego roku. Tytuł pojawi się w Stanach Zjednoczonych 7 sierpnia, w Wielkiej Brytanii i Skandynawii 14 sierpnia, a w Niemczech i Francji 2 tygodnie później (28 sierpnia).

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Hearts of Iron 3, Colin McRae: DiRT 2) 24/07/09

Hed, 24 lipca 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiejsze wydanie pęka w szwach ze względu na imprezę Comic Con 09. Mówimy między innymi o nowej grze o duchach, spotkaniu Batmana ze Scarecrowem, jeszcze bardziej ekstremalnym DiRT 2 oraz uroczym zdjęciu, które rzekomo pochodzi z nowej gry LucasArts.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 marca 2009)

Jiker, 24 marca 2009, 12:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Wolfenstein na iPhone’a, UNO Rush od jutra w Xbox Live Arcade, Survival Pack do Left 4 Dead dopiero 21 kwietnia, 2 miliony DSi w Japonii, tajemnicze Xi opanowuje Home’a i inne. Zapraszamy do lektury.

Paradox Interactive: „pieniądze są w rynku PC”

Hed, 26 lutego 2009, 12:33

Według Johana Anderssona z Paradox Interactive rynek gier na pecety ma się dobrze, a produkty firmy sprzedają się doskonale. Sprzedaż jest tak wysoka, że studio nawet nie zastanawia się nad stworzeniem projektu na popularne konsole, w które inwestują już praktycznie wszyscy. Oczywiście wobec wielu narzekań na piractwo na rynku PC wypowiedź twórcy z Paradox brzmi, no właśnie, trochę paradoksalnie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lutego 2009)

Jiker, 25 lutego 2009, 10:28

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, start otwartej bety Quake Live, 50 Cent rozważa ekranizację Saints Row, data premiery Flock!, pudełkowa wersja EVE Online, Square Enix na Steamie, Revolution Software rozważa wznowienia kolejnych klasycznych przygodówek i inne. Zapraszamy do lektury.