Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The House of the Dead: Overkill

Wieści ze świata (Prince of Persia Trilogy, Star Wars: The Old Republic, FIFA 11) 11/11/10

Jiker, 11 listopada 2010, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o potencjalnej kontynuacji House of the Dead: Overkill 2, obszernej łatce do FIFA 11, filmie z rozgrywki w Prince of Persia Trilogy, a także pecetowych sterownikach do Kinecta. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Modern Warfare 2, Darksiders, ARMA 2) 5/1/10

Jiker, 5 stycznia 2010, 13:19

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa edycja Księgi Rekordów Guinessa, SEGA o produkcji gier dla dorosłych na Wii, specjalne buty Adidasa, ścieżka dźwiękowa z Modern Warfare 2, nowa gra PlatinumGames i inne. Zapraszamy do lektury.

MadWorld nie przypadł do gustu właścicielom Wii

Jiker, 18 kwietnia 2009, 11:45

Grand Theft Auto: Chinatown Wars to nie jedyna gra dla dorosłych, która nie potrafiła przebić się na konsolach japońskiego koncernu Nintendo. Okazuje się, że podobne problemy ma wiele innych tytułów otrzymujących najwyższe dopuszczone kategorie wiekowe. Są wśród nich dwie pozycje, których wydawcą jest firma SEGA – MadWorld oraz The House of the Dead: Overkill.

House of the Dead: Overkill najwulgarniejszą grą w historii

Filip „fsm” Grabski, 16 marca 2009, 14:11

Jakie jest Nintendo Wii? Prócz tego, że niesamowicie wręcz popularne, jest przede wszystkim grzeczne. A przynajmniej tak się kojarzy – na tej konsoli wszak pojawiają się głównie kolorowe gry dla tzw. casuali. Oraz jeden zupełnie wyjątkowy, najbardziej wulgarny tytuł w historii.

Premiery gier w Polsce (16-22 lutego)

Vercetti, 23 lutego 2009, 12:02

W ubiegłym tygodniu swojej polskiej premiery doczekało się aż dziesięć nowych gier. Na sklepowych półkach wylądowały m.in. Street Fighter IV, Warhammer 40,000: Dawn of War II i Destroy All Humans!: Path of the Furon, a rodzimi dystrybutorzy wpisali do swoich planów wydawniczych kilka kolejnych, wartych uwagi produktów.

Nowy House of the Dead dla Wii

Filip „fsm” Grabski, 20 sierpnia 2008, 12:58

Sega zamierza zepsuć wizerunek Wii jako familijnej zabawki dostarczając świeżą, krwawą i wybuchową grę z serii House of the Dead właśnie na tą konsolę.