Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Boogie SuperStar

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 października 2008)

Jiker, 16 października 2008, 09:26

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: nowojorska policja krytykuje Saints Row 2, zagraj w demonstrację EndWar, zatańcz boogie w Boogie Superstar, o następcy Xboxa 360 słów kilka, Team Fortress 2 bez aktualizacji. Zapraszamy do lektury.

Natasha Bedingfield twarzą Boogie SuperStar, znamy też pełną listę utworów

vampire, 28 sierpnia 2008, 12:20

Jakiś czas temu pisaliśmy o kontynuacji Boogie - gry muzyczno-tanecznej przeznaczonej na konsolę Wii, której przygotowaniem zajmuje się wewnętrzne studio deweloperskie Electronic Arts. Teraz poznaliśmy już pełną listę utworów jakie się w niej pojawią oraz główną gwiazdę promującą ten tytuł. Jak się okazuje Elektronicy "twarzą" gry uczynili Natashę Bedingfield.

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

Elrond, 9 sierpnia 2008, 15:05

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

Boogie SuperStar w październiku

vampire, 27 czerwca 2008, 17:29

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie nowej gry muzyczno-tanecznej kierowanej głównie do żeńskiej części graczy - Boogie SuperStar. Tytuł ten tworzony jest wyłącznie z myślą o konsoli Wii i powinien ukazać się w Europie i Stanach Zjednoczonych w okolicach października

Boogie Superstar - sequel Boogie?

vampire, 5 maja 2008, 13:23

W sklepie EB Games pojawiła się przedsprzedaż nowej gry dla konsoli Wii, noszącej znajomo brzmiący tytuł Boogie Superstar. Możemy więc wywnioskować, iż będzie to sequel wypuszczonej w sierpniu ubiegłego roku Boogie. Wydawcą i developerem, podobnie jak tamtej gry, jest koncern Electronic Arts co dodatkowo może wskazywać, że nie jest to tylko przypadkowa zbieżność tytułów.