Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Next Big Thing

Wieści ze świata (Resident Evil, Hitman: Absolution, Sony HMZ-T1) 1/09/11

Jiker, 1 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Resident Evil, futurystycznym headsecie Sony, obchodach końca Star Wars Galaxies, a także sukcesie studia Playdead. Zapraszamy do lektury.

Twórcy serii Runaway zapowiedzieli przygodówkę Y: The Case of John Yesterday

Adrian Werner, 22 sierpnia 2011, 12:19

Na tegorocznym gamescomie znane z The Next Big Thing oraz cyklu Runaway studio Pendulo ujawniło swoją najnowszą produkcję, którą okazała się mroczna przygodówka Y: The Case of John Yesterday. Mamy dla was pierwsze informacje na temat tego projektu.

Ubisoft w natarciu – znamy terminy premier Child of Eden i Driver: San Francisco

Olek, 19 kwietnia 2011, 16:48

Francuski potentat wyjawił dziś swoje plany wydawnicze na najbliższych kilka miesięcy. W czerwcu na sklepowych półkach powinna wylądować jedna z najbardziej oryginalnych gier ubiegłorocznych targów E3 – Child of Eden. Na wrzesień Ubisoft zapowiedział z kolei premierę Driver: San Francisco, czyli wyczekiwanej przez graczy piątej odsłony popularnej serii samochodówek. Na tym jednak nie koniec...

Poradnik: The Next Big Thing

Redakcja GRYOnline.pl, 21 lutego 2011, 10:50

Poradnik do The Next BIG Thing przeprowadzi Cię przez meandry zwariowanej fabuły tej sympatycznej produkcji. Podzielony jest na sześć części, odpowiadających rozdziałom w grze, i wiele podrozdziałów, zawierających wskazówki do konkretnych zadań.

Znamy daty premier przygodówek Gray Matter oraz The Next Big Thing

Adrian Werner, 27 października 2010, 13:08

Nie da się ukryć, że niemieccy wydawcy są obecnie prawdziwymi potentatami, jeśli chodzi o gry przygodowe. Dwie z takich firm - dtp entertainment oraz Crimson Cow ujawniły właśnie oficjalne daty premier swoich najbardziej oczekiwanych projektów.

The Next BIG Thing - nowa przygodówka twórców serii Runaway

Jiker, 16 kwietnia 2010, 14:35

Ekipa studia Pendulo, znana z wyprodukowania świetnej serii przygodówek Runaway, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej produkcji – The Next BIG Thing.