Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Altair's Chronicles

Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

sathorn, 29 października 2012, 17:21

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Nowy Assassin's Creed w czasach rewolucji amerykańskiej – kolejne plotki

Hed, 28 stycznia 2012, 11:22

Pojawiły się kolejne plotki odnośnie następnej części serii Assassin’s Creed. Jeden z serwisów twierdzi, że gra będzie rozgrywała się w czasach rewolucji amerykańskiej i wprowadzi nowego bohatera. Podobno Ubisoft zapowie kontynuację marki przed końcem marca.

Sony Pictures zamierza stworzyć filmową adaptację gry Assassin’s Creed

Hed, 21 października 2011, 12:30

Sony Pictures najprawdopodobniej zrealizuje film na podstawie Assassin’s Creed. Wytwórnia podobno finalizuje rozmowy z wydawcą gry i właścicielem marki, czyli firmą Ubisoft.

Istambuł miejscem akcji następnej odsłony serii Assassin’s Creed?

Hed, 4 maja 2011, 11:37

Ubisoft kontynuuje zabawę w zwodzenie graczy i powolne odsłanianie tajemnic następnego projektu z serii Assassin’s Creed w nowym teaserze, który trafił wczoraj do sieci. W kolejnym już niezwykle krótkim materiale pojawiło się najprawdopodobniej nawiązanie do nowego miasta oraz pewna data. Dokąd zabiorą nas twórcy?

Nowy teaser kolejnego Assassin’s Creed zawiera wskazówki na temat gry

Hed, 2 maja 2011, 20:39

Firma Ubisoft wypuściła następny teaser dotyczący kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Jak przystało na materiał promujący serię, film jest tajemniczy i prezentuje tylko kilka poszlak na temat rzekomej gry. Szybko stały się one pożywką dla fanów, mnożących teorie o realiach historycznych, w jakich być może będzie rozgrywała się produkcja.

Pomóż ujawnić szczegóły dotyczące nowej gry z serii Assassin's Creed

Olek, 30 kwietnia 2011, 11:14

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook cieszą się coraz większą popularnością wśród twórców gier. Tym razem koncern Ubisoft obiecał wyjawić pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, jeśli wystarczająca liczba osób „polubi” enigmatyczny teaser tej produkcji.

Powieść w uniwersum Assassin's Creed trafi do sprzedaży w listopadzie

Sarge, 16 września 2010, 18:35

Przenikanie uniwersów najbardziej znanych gier do świata filmów lub książek nikogo dzisiaj nie dziwi. Doskonałym tego przykładem jest seria Assassin’s Creed, która doczekała się serii filmów przybliżających tło historyczno-fabularne, a już niedługo do sprzedaży trafi do sprzedaży powieść o nazwie Assassin’s Creed: Renesans.

2011 rok bez nowej odsłony cyklu Assassin's Creed

Jiker, 8 lipca 2010, 14:42

Jean-Francois Boivin (associate producer) powiedział na łamach serwisu Eurogamer, że najprawdopodobniej na kolejną – po Brotherhood – odsłonę serii Assassin’s Creed przyjdzie nam trochę poczekać. Według producenta marki do premiery kolejnych przygód Desmonta Milesa oraz jego przodków dojdzie najprędzej w 2012 roku.

Dyrektor kreatywny serii Assassin’s Creed opuszcza Ubisoft

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 08:29

W działającej pod egidą Ubisoftu drużynie zabójców nie dzieje się dobrze. Jak poinformował serwis Game Informer, dyrektor kreatywny odpowiedzialny za serię Assassin’s Creed opuścił szeregi firmy.

Cartoon Games - odc. 21 - W stogu siana

Otis, 7 kwietnia 2010, 10:05

Rozważania o trzeciej części Assassin's Creed

fsm, 13 października 2009, 19:25

Jeszcze nie było nam dane przeżyć nowego odcinka przygód kolejnego przodka Desmonda, a twórcy już nieśmiało przebąkują o kolejnej odsłonie serii Assassin's Creed. Dzięki magazynowi Xbox World 360 poznaliśmy wstępne plany Ubisoftu względem ACIII. Czy czasy II Wojny Światowej jeszcze kręcą graczy?

ESRB przedstawia pierwsze szczegóły nt. Assassin's Creed II: Discovery

Jiker, 27 sierpnia 2009, 08:35

Pierwsze plotki na temat drugiej odsłony marki Assassin’s Creed w wersji na przenośną konsolę Nintendo DS pojawiły się jeszcze przy okazji zapowiedzi edycji na „dorosłe” konsole i komputery osobiste. Wtedy koncern Ubisoft bardzo szybko im zaprzeczył. Obecnie sytuacja jest już jednak zgoła odmienna – kolejne informacje na temat produkcji pochodzą bezpośrednio od organizacji ESRB.

Assassin's Creed również na iPhonie

Jiker, 15 marca 2009, 12:03

Assassin’s Creed to potężna marka. Według nieoficjalnych danych wszystkie dotychczasowe wersje pierwszej części serii sprzedały się już w około dziewięciu milionach egzemplarzy. W tym roku liczba ta zostanie poprawiona. Stanie się to dzięki edycji na PSP, która trafi do sprzedaży pod koniec roku, oraz zapowiedzianej właśnie odsłonie dla iPhone’a.

Sony zapowiedziało Assassin's Creed, Motorstorm, LittleBigPlanet i Rock Band w wersjach na PSP

Jiker, 24 lutego 2009, 19:02

PSP, od dłuższego czasu cierpiące na niewielką liczbę wyjątkowych hitów, otrzyma w niedługim czasie kilka naprawdę potężnych tytułów. Z informacji ujawnionych w trakcie dorocznej imprezy Destination PlayStation wynika, że chodzi tu o przedstawicieli marek Rock Band, LittleBigPlanet, Assassin’s Creed oraz MotorStorm. Ta ostatnia zawita również na PlayStation 2. Ziściły się zatem styczniowe zapowiedzi Sony.

Ubisoft potwierdza - Assassin’s Creed 2 jest produkowany

Jiker, 27 listopada 2008, 08:23

Kontynuacja Assassin’s Creed musiała powstać, wszak nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. Pierwsza część sprzedała się w nakładzie 7 milionów egzemplarzy (według nieoficjalnych danych VG Chartz, nieuwzględniających sprzedaży wersji PC), w związku z czym oficjalna zapowiedź nowych przygód Altaira była tylko kwestią czasu.

Assassin's Creed fundamentem sukcesu finansowego Ubisoftu

Virion, 25 kwietnia 2008, 11:53

Ubisoft zanotował kolejny dość pokaźny wzrost sprzedaży swoich tytułów, bo aż o 36%. W tym świetnym wyniku nie mały udział ma Assassin's Creed.

UbiSoft opóźnia premierę pecetowego Assassin's Creed

Jiker, 12 marca 2008, 14:20

Assassin’s Creed: Director’s Cut Edition, specjalna edycja przygód Altaira powstająca z myślą o komputerach klasy PC, miała się pierwotnie ukazać 28 marca. Kilka dni temu jej premiera została jednak przesunięta. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że doszło do kolejnego opóźnienia. Tym razem oficjalną datą europejskiej i amerykańskiej premiery gry jest 11 kwietnia.

Ubisoft potwierdza - nowy Assassin's Creed w lutym

Przemysław Zamęcki, 15 stycznia 2008, 16:55

Biedni Krzyżowcy nie zaznają spokoju. Zaledwie przed trzema dniami informowaliśmy Was o powstającym na konsolkę NDS prequelu gry Assassin’s Creed, a już dzisiaj francuski koncern Ubisoft nie tylko wszystko potwierdził, ale nawet podał luty jako miesiąc przypuszczalnej premiery.

Prequel Assassin's Creed w drodze

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 09:59

Wszystko wskazuje na to, iż fani przygód Altaira nie zostaną pozostawieni sami obie. Serwis Gamespot potwierdził, iż w produkcji znajduje się kolejna gra z serii Assassin’s Creed o podtytule Altair’s Chronicles. Jednakże tym razem jest to program skierowany do posiadaczy konsolki Nintendo DS o czym zresztą donosiliśmy już w listopadzie ubiegłego roku.

Assassin's Creed w wersji na DS zadebiutuje w lutym przyszłego roku

Krystian Smoszna, 26 listopada 2007, 12:51

Koncern Ubisoft Entertainment zaprezentował w Internecie okładkę gry Assassin’s Creed w wersji na konsolę DualScreen oraz ujawnił jej datę premiery. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jeden drobny szczegół – jak dotąd produkt ten nie został przez francuską firmę oficjalnie zapowiedziany.