Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Viva Pinata: Pocket Paradise

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 września 2008)

Jiker, 11 września 2008, 09:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: łatamy Battlefield: Bad Company, czekamy na europejską premierę Combat Arms Europe, bierzemy udział w afrykańskim safari, cieszymy się z premiery przenośnej Viva Pinata i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 18 sierpnia 2008, 10:57

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: pierwsze obrazki z Rhem 4, szkice koncepcyjne z Copernicus, premiera Premier Managera 09, zapowiedzi Viva Pinata, Dynasty Warriors 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

Przemysław Zamęcki, 1 lipca 2008, 08:49

Brytyjska firma Rare, autorzy takich gier jak Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, Conker’s Bad Fur Day, Kameo: Elements of Power czy Viva Pinata, ogłosiła na swoich stronach internetowych, że od początku swego istnienia, tj. od 1985 roku sprzedało się sto milionów pudełek z charakterystycznym R w logo.

Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata

Jiker, 12 maja 2008, 10:45

Studio Rare obudziło się wreszcie z zimowego letargu, przedstawiając nam nie tylko pierwsze zrzuty ekranowe z nowej odsłony Banjo-Kazooie, ale także kolejne fakty z życia cyklu Viva Pinata. Najważniejsze z nich prezentujemy Wam poniżej.

BBFC klasyfikuje Viva Pinata na Nintendo DS

Virion, 23 kwietnia 2008, 14:34

Viva Pinata: Pocket Paradise została oceniona przez BBFC (The British Board of Film Classification) organizację zajmującą się m.in. klasyfikacją gier wideo. Czy to oznacza, że zostanie ona wydana już niebawem?

Viva Pinata na DS-a – pierwsze szczegóły i screenshot

Misiek, 31 lipca 2007, 12:54

Wczoraj informowaliśmy Was, że Viva Pinata zmierza również na DS-a. Wtedy nie znaliśmy jednak detali na temat tej wersji, nie wiedzieliśmy również jak będzie się ona prezentowała na małych ekranach handhelda Nintendo. Dzisiaj twórcy podzielili się z nami pierwszymi szczegółami i pokazali pierwszy screenshot.

Viva Pinata także na DS-a

Misiek, 30 lipca 2007, 11:38

Studio Rare potwierdziło na imprezie Comic-Con, że Viva Pinata zmierza także na handhelda Nintendo. Choć detali na temat tej pozycji jeszcze nie ujawniono, możemy spodziewać się raczej czegoś w stylu pierwszej części Viva Pinata z Xboxa 360 (a więc pielęgnowania ogrodu i hodowania w nim zwierząt).