Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Elemental: War of Magic

Zapowiedziano dodatek Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes

Adrian Werner, 6 lutego 2013, 11:39

Studio Stardock zapowiedziało samodzielne rozszerzenie Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes. Wprowadzi ono duże zmiany w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów i zaoferuje wiele nowych zaklęć oraz umiejętności. Odświeżona zostanie również oprawa graficzna.

Wieści ze świata (Dragon Age, Elemental: War of Magic, Test Drive Unlimited 2) 28/07/11

Jiker, 28 lipca 2011, 15:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kontynuacji Burn, Zombie, Burn!, sukcesie Humble Indie Bundle #3, łatce 1.3 do Elemental: War of Magic, a także wynikach finansowych Capcom. Zapraszamy do lektury.

Stardock - podsumowanie roku ubiegłego i plany na przyszłość

Rock Alone, 23 lutego 2011, 14:45

Stardock Corporation – wydawca gier i właściciel platformy dystrybucji elektronicznej Impulse, udostępnił spory raport na temat obecnych produktów, przyszłych planów, a także oceny firmy przez konsumentów. Lektura jest dosyć ciekawa, pełna zapowiedzi, wykresów, odrobiny poklepywania się po plecach, ale też samokrytyki.

Dodatek do Elemental: War of Magic oddzielnym produktem

Sarge, 17 stycznia 2011, 09:15

Zapowiedziany przed kilkoma dniami dodatek do strategii Elemental: War of Magic będzie czymś więcej, niż tylko rozszerzeniem podstawowej wersji gry. Twórcy kontrowersyjnej (bo borykającej się ze sporą liczbą błędów) produkcji zdradzili nieco więcej na temat swojego nadchodzącego dzieła.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Elemental: War of Magic

Jiker, 12 stycznia 2011, 09:12

Wizja finansowych strat nie zniechęca twórców strategii Elemental: War of Magic do kontynuowania prac, mających na celu usprawnienie ich dzieła. I nie chodzi tu jedynie o łatki i aktualizacje, ale również obszerne rozszerzenia. Pierwsze z nich – Elemental: Fallen Enchantress – zostało właśnie oficjalnie zapowiedziane, a do jego premiery dojdzie latem tego roku.

Kosztowne łatanie Elemental: War of Magic

Jiker, 11 stycznia 2011, 08:17

Brad Wardell, stojący na czele firmy Stardock, wyjawił na łamach serwisu Gamasutra, że pecetowa gra strategiczna Elemental: War of Magic w ostatecznym rozrachunku najprawdopodobniej nie przyniesie zysków.

Główny projektant Civilization V pomoże naprawić Elemental: War of Magic

Adrian Werner, 5 stycznia 2011, 08:18

Nie da się ukryć, że Elemental: War of Magic było jednym z największych rozczarowań zeszłego roku. Studio Stardock obiecało jednak, że nie spocznie dopóki gra nie zostanie naprawiona. Teraz firma ujawniła, że w realizacji tego zobowiązania pomoże jej główny projektant Civilization V.

Elemental: War of Magic w wersji 1.1 w końcu grywalny?

Sarge, 16 grudnia 2010, 08:55

Firma Stardock Entertainment wypuściła długo oczekiwaną mega-łatkę do gry Elemental: War of Magic, będącej w ostatnich miesiącach w centrum krytyki za występujące w niej błędy uprzykrzające rozgrywkę. Jest to jedna z wielu aktualizacji, jakie zostały do tej pory wydane.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Need for Speed: Hot Pursuit) 25/11/10

Jiker, 25 listopada 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierach dodatków do Enslaved i Ship Simulator: Extremes, debiutach Worms: Battle Islands i Auditorium HD, klasycznej ścieżce dźwiękowej do Gran Turismo 5, wzroście sprzedaży Elemental: War of Magic, a także łatce do pecetowej wersji Need for Speed: Hot Pursuit. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10

Jiker, 27 października 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

Stardock kontynuuje naprawianie Elemental: War of Magic

Jiker, 13 października 2010, 10:12

Firma Stardock Entertainment, odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek jednej z najbardziej zabugowanych gier ostatnich miesięcy – konkretnie turowej strategii Elemental: War of Magic – nie zamierza rezygnować z walki o lepszą przyszłość swojego dzieła. Czy pomoże jej w tym Derek Paxton, znany z prac nad modyfikacją Fall from Heaven do Civilization IV, dodatkiem Beyond the Sword i Civilization V?

Stardock o przyszłości Elemental: War of Magic

Jiker, 9 września 2010, 10:00

Prezes firmy Stardock – Brad Wardell – wyliczył na łamach forum dyskusyjnego poświęconego turówce fantasy Elemental: War of Magic listę ogólnych zmian, jakie zostaną wprowadzone do gry wraz z nową aktualizacją oznaczoną numerem 1.08. Oświadczył jednocześnie, że do jej publikacji dojdzie pod koniec tego tygodnia.

Stardock zwalnia pracowników po wpadce z Elemental: War of Magic

Hed, 4 września 2010, 10:24

Prezes Stardocka Brad Wardell potwierdził, że firma była zmuszona pożegnać się w tym tygodniu z częścią swojej załogi. Zwolnienia były konieczne ze względu na kiepskie wyniki gry Elemental: War of Magic, która została wydana kilka dni temu i do dzisiaj boryka się z problemami. Wardell przypomniał, że ostatni raz producent zwalniał pracowników w 1998 roku.

Stardock usuwa kolejne błędy z Elemental: War of Magic

Jiker, 30 sierpnia 2010, 09:53

Redakcja brytyjskiego PC Gamera, która jako jedna z pierwszych pokusiła się o zdecydowaną krytykę firmy Stardock i jej ostatniego dzieła, czyli turowej strategii fantasy Elemental: War of Magic, oznajmiła, że wraz z wydaną w piątek łatką 1.06 z gry usunięto sporą część najpoważniejszych błędów. Zasugerowała jednocześnie, że gra jest już stabilna i w pełni grywalna.

Problematyczny start Elemental: War of Magic

Jiker, 26 sierpnia 2010, 10:13

Podobno człowiek uczy się na własnych błędach. Podobno, gdyż w przypadku firmy Stardock oraz jej dyrektora generalnego Brada Wardella ta mądrość ludowa ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wbrew wszelkim, racjonalnym przesłankom, doprowadzili oni bowiem do powtórzenia ubiegłorocznej sytuacji z niezwykle problematycznym startem gry Demigod.

Elemental: War of Magic zadebiutowało na rynku

Jiker, 25 sierpnia 2010, 08:14

Turowa strategia fantasy Elemental: War of Magic, nad którą prace zostały oficjalnie zakończone zaledwie dziesięciu dni temu, zadebiutowała na amerykańskim rynku, a także w ofercie serwisu dystrybucji cyfrowej Impulse. Najnowsza produkcja firmy Stardock trafia na rynek bez jakiegokolwiek zabezpieczenia antypirackiego.

Demo Elemental: War of Magic we wrześniu

Hed, 21 sierpnia 2010, 12:18

Firma Stardock zamierza wypuścić demo gry Elemental: War of Magic na początku września. Wiadomość została podana przez serwis Big Download, który otrzymał recenzencką wersję strategii wraz z informacją o planach na udostępnienie graczom próbki nowej strategii twórców Galactic Civilizations. Produkcja trafi do sprzedaży 24 sierpnia, czyli już w najbliższy wtorek.

Ukończono prace nad Elemental: War of Magic

Adrian Werner, 15 sierpnia 2010, 11:36

Firma Stardock ogłosiła, że prace nad Elemental: War of Magic dobiegły końca. Ta turowa strategia fantasy dostępna będzie w sprzedaży od 24 sierpnia.

Wieści ze świata (Elemental: War of Magic, Red Faction 4) 4/06/10

Hed, 4 czerwca 2010, 13:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W dzisiejszym wydaniu mówimy o powrocie Alien Breeda na pecety, rapowaniu w Def Jam Rapstar, następnej odsłonie Red Faction i dacie premiery Elemental: War of Magic.

Stardock przedstawia Impulse::Reactor - alternatywę dla Steamworks

Jiker, 16 marca 2010, 10:59

W czasie Game Developers Conference 2010 ujawnione zostały szczegółowe informacje na temat Impulse::Reactor – zestawu narzędzi dla gier pecetowych, funkcjonujących na podobnych zasadach, co Steamworks firmy Valve.

Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Halo 2, PlayStation 2) 5/03/10

Jiker, 5 marca 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o zmianach w MMO Alganon, kolekcjonerskiej edycji Elemental: War of Magic, pomyśle Sony na nowy typ wersji demonstracyjnych, prezentach dla zrozpaczonych fanów Halo 2 i dziesiątych urodzinach PlayStation 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Borderlands, Splinter Cell: Conviction, Epic Games) 2/03/10

Jiker, 2 marca 2010, 13:47

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowościach w temacie Splinter Cell: Conviction, przenośnych przygodach Sherlocka Holmesa, pudełkowej kompilacji dodatków do Borderlands, a także szczegółach Tokyo Game Show 2010. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (AvP, Prince of Persia, Elemental: War of Magic) 26/02/10

Hed, 26 lutego 2010, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin poznaliśmy informacje między innymi o łatkach do pecetowego Aliens vs Predator, dwóch ciekawych strategiach (Elemental: War of Magic oraz Order of War) i rozwoju firmy odpowiedzialnej za Eve Online.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 marca 2009)

Jiker, 26 marca 2009, 12:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nextgenowy Stormrise dostępny od jutra, Bungie nie ustaje we wsparciu Halo 3, The Pitt ponownie dostępny, beta Battlefield Heroes czasowo wstrzymana, Wheelman w sklepach i inne. Zapraszamy do lektury.

Stardock otwiera drugie studio i zapowiada nową grę RPG

Hed, 5 lutego 2009, 10:54

Wydawca i producent Stardock, znany chociażby ze świetnej produkcji Sins of a Solar Empire, zapowiedział rozszerzenie swoich włości i otworzenie nowego studia w stanie Michigan (USA). Nowa ekipa, składająca się z ponad 50 pracowników, zajmie się produkcją tajemniczej jeszcze gry RPG, przeznaczonej najprawdopodobniej tylko i wyłącznie na komputery osobiste.