Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Empire Earth III

Rebellion właścicielem praw do marek Evil Genius, Ground Control i Empire Earth

Jiker, 15 lipca 2009, 11:00

Niektórych z Was być może zdziwiła informacja, że za wprowadzenie gier Evil Genius oraz Ground Control do oferty serwisu dystrybucji cyfrowej GOG.com odpowiedzialne jest Rebellion, a nie macierzyści wydawcy lub producenci. Sytuację postanowił wyjaśnić Jason Kingsley, prezes firmy pracującej aktualnie nad strzelaninami Aliens vs Predator dla koncernu Sega oraz Rogue Warrior dla Bethesda Softworks.

Rockstar kupuje producenta Empire Earth

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:16

Firma Rockstar Games zdecydowała się na sfinalizowanie zakupu studia Mad Doc Software. Producent znany ze stworzenia takich pozycji, jak cykl Empire Earth, czy też Bully: The Scholarship Edition już od pewnego czasu współpracował z twórcami sagi GTA, co wpłynęło bardzo pozytywnie na podjęcie przez nich ostatecznej decyzji.

Już dziś zagramy w demo Empire Earth III

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 11:27

Chciałbyś przetestować trzecią odsłonę cyklu Empire Earth przed premierą, która została zaplanowana na najbliższy wtorek? Nie ma problemu. Firma Sierra Entertainment opublikuje w Internecie wersję demonstracyjną tej gry i to już dziś!

Trzecia odsłona cyklu Empire Earth jest gotowa

Krystian Smoszna, 24 października 2007, 07:47

Koncern Sierra Entertainment opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym oznajmił, że trzecia odsłona cyklu Empire Earth jest już gotowa. Produkt studia Mac Doc Software osiągnął „złoty” status i od premiery na rynku elektronicznej rozrywki dzieli go już wyłącznie wizyta w tłoczni.

Premiera gry Empire Earth III w listopadzie

Krystian Smoszna, 26 września 2007, 07:05

Koncern Sierra Entertainment opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ujawnił datę premiery gry Empire Earth III. Produkt amerykańskiego studia Mad Doc Software pojawi się na półkach sklepowych w listopadzie bieżącego roku.

Line-up Vivendi Games na targi GC 2007

Vercetti, 16 sierpnia 2007, 15:20

Zaledwie cztery potwierdzone tytuły figurują na liście pozycji, jakie zamierza pokazać w Lipsku odpowiedzialny za elektroniczną rozrywkę oddział koncernu Vivendi. Z myślą o niemieckich targach Games Convention 2007 kalifornijska firma przygotowuje ofertę złożoną z gier dla fanów strategii, strzelanin i platformówek.

Subskrybenci serwisu FilePlanet mogą wziąć udział w beta-testach gry Empire Earth III

Maciej Jałowiec, 26 lipca 2007, 21:00

Dzisiaj serwis FilePlanet umożliwił wszystkim swoim posiadającym płatne konta klientom wzięcie udziału w zamkniętych testach wersji beta gry Empire Earth III.

Gra Empire Earth III oficjalnie zapowiedziana

Metatron, 24 lutego 2007, 11:33

Dokładnie tydzień temu podzieliliśmy się z wami pierwszymi informacjami na temat gry Empire Earth III, jednak dopiero wczoraj firma Sierra Entertainment oficjalnie ją zapowiedziała. Niestety w dalszym ciągu nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.

Empire Earth III już w produkcji

Metatron, 17 lutego 2007, 14:46

Fani gier strategicznych pokroju Age of Empires i Empire Earth mogą zacierać ręce, bowiem na horyzoncie znajduje się trzecia odsłona drugiej z wymienionych pozycji. Prace nad Empire Earth III trwają już od jakiegoś czasu. Gra powstaje w firmie Mad Doc Software, która na swoim koncie ma też poprzednią część serii.