Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Saints Row (2006)

Reboot serii Saints Row może zostać zapowiedziany na gamescomie

hexx0, 20 sierpnia 2021, 18:26

Geoff Keighley zamieścił na Twitterze grafikę z oficjalnej strony serii Saints Row, która sugeruje, że studio Volition pracuje nad rebootem cyklu. Nowa gra prawdopodobnie zostanie zapowiedziana w najbliższą środę podczas wydarzenia OpenNightLive, które otworzy targi gamescom 2021.

Saints Row IV może być zakończeniem humorystycznej sagi

qjin, 9 lipca 2013, 11:20

Jeden z producentów gry zdradził, że Saints Row IV ma być ostatnią tak absurdalną produkcją w serii. Kolejna odsłona sagi Świętych będzie prawdopodobnie znacznie poważniejszym tytułem.

Wieści ze świata (Champions Online, RailWorks 2, Angry Birds) 15/11/10

Jiker, 15 listopada 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do RailWorks 2, filmowej wersji Saints Row, kolejnej obniżce PSP Go w Wielkiej Brytanii, a także konwersji bestsellerowego Angry Birds na PS3, X360 i Wii. Zapraszamy do lektury.

Wielomilionowa sprzedaż gier z serii Saints Row i Warhammer 40,000

Jiker, 16 września 2010, 10:05

Saints Row oraz Warhammer 40,000 należą do najpopularniejszych marek koncernu THQ. Nie tylko cieszą się uznaniem krytyków, ale i graczy, którzy cenią je nierzadko wyżej od bardziej promowanych tytułów reprezentujących podobne gatunki. I choć pod względem wyników sprzedaży Saints Row i Warhammer 40,000 nie wypadają jakoś fenomenalnie, to jednak nie mają się czego wstydzić.

Saints Row pojawi się na PSP? Szwedzcy metalowcy źródłem przecieku

Hed, 17 lipca 2009, 18:54

W sieci pojawiła się plotka, że w marcu przyszłego roku mielibyśmy zobaczyć Saints Row w wersji na PSP. Informacja pochodzi z dość nietypowego źródła. Dostarczył ją szwedzki zespół Opeth na łamach własnej strony internetowej. Jak ujawnili członkowie kapeli, jedna z ich piosenek miałaby pojawić się właśnie na ścieżce dźwiękowej rzekomej produkcji na przenośną konsolę firmy Sony.

Kondycja finansowa THQ i przyszłość marek Company of Heroes, Dawn of War, Saints Row, Warhammer 40.000

Hed, 7 maja 2009, 09:59

Ubiegły rok finansowy nie był najlepszy dla THQ, jednego z większych światowych wydawców gier. Z przedstawionego podsumowania wynika, że w ciągu 12 miesięcy od marca 2008 roku firma straciła 431 miliony dolarów, czyli więcej niż w latach poprzednich. Obniżyły się również wpływy ze sprzedaży. Wydawca planuje jednak wyjść z tej niewątpliwej zapaści, a ratunkiem będzie więcej dobrych produkcji.

Studio odpowiedzialne za Rise of Nations na sprzedaż

Maciej Śliwiński, 18 marca 2009, 10:21

Problemów THQ ciąg dalszy. Firma ogłosiła wczoraj, że związane z nią studio Big Huge Games, odpowiedzialne między innymi za przygotowanie świetnej serii gier RTS – Rise of Nations, zostanie wystawione pod młotek.

THQ zwalnia część załogi Volition

Jiker, 4 marca 2009, 11:55

Na początku lutego zostaliśmy poinformowani przez zarząd THQ, że już niedługo w ramach firmy przeprowadzona zostanie zakrojona na szeroką skalę restrukturyzacja. Proces ten obejmie m.in. zwolnienie 24% załogi przedsiębiorstwa, czyli około 600 pracowników. Okazuje się, że niemal 1/6 z nich pochodzić będzie ze studia Volition, odpowiedzialnego w ostatnim czasie m.in. za cykl Saints Row.

Rozpoczęto juz prace nad Saints Row 3

vampire, 30 września 2008, 12:53

W serwisie Play możemy znaleźć wywiad z Danem Suttonem, jednym z producentów studia Volition, twórców serii Saints Row. Okazuje się, że chociaż wciąż jeszcze nie doczekaliśmy się wydania drugiej odsłony cyklu, ekipa rozpoczęła już pracę nad trójką. Niestety Dan nie chciał wyjawić żadnych szczegółów na jej temat.

Saints Row 2 - znamy nowe szczegóły

Metatron, 25 września 2007, 12:28

Chociaż o tym, że Saints Row 2 jest w produkcji, wiadomo było od dawna, jednak dopiero teraz THQ zdradziło pierwsze szczegóły na temat gry. Tworzy ją Volition – ta sama ekipa, która opracowała pierwszą część. Gra ukaże się w 2008 roku na konsole X360 oraz PS3.

Oficjalna strona i pierwsze screenshoty z gry Saints Row 2

Metatron, 24 września 2007, 12:46

Gra Saints Row została całkiem dobrze przyjęta przez użytkowników X360. Trudno się więc dziwić, że sequel tego osadzonego w gangsterskich klimatach, mocno wzorowanego na serii Grand Theft Auto tytułu jest już w produkcji. Gra powstaje w studiu Volition, a jej wydawcą będzie THQ. Wspomniana firma uruchomiła właśnie stronę internetową oraz opublikowała pierwsze grafiki z projektu.

Gra Saints Row zostanie wydana na konsolę PlayStation 3

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 12:20

Kilka dni temu opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość dotyczącą gier z serii Saint’s Row. Z uzyskanych przez nas informacji wynikało, że tylko druga odsłona tego cyklu zostanie przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 3. Dziś wiemy, że nie jest to prawda.

Pierwsza odsłona Saints Row nie dla PS3. Epizod drugi owszem, równolegle z X360.

eLKaeR, 11 maja 2007, 15:15

Pracownicy Volition zrobili już szereg interesujących gier – m.in. Red Faction, The Punisher, a niedawno Saints Row. Ta ostatnia powstała we współpracy z korporacją THQ, która potwierdziła w ubiegłym miesiącu chęć rozwoju owej marki. Właśnie ogłoszono oficjalnie, że powstaje sequel SR – jego rynkowa premiera nastąpić ma w roku 2008.

Saints Row i Lego Star Wars II: The Original Trilogy w serii Platinum Hits

Metatron, 28 kwietnia 2007, 12:44

Microsoft ogłosił, że kolejne dwa tytuły na X360 dołączą do wciąż rozszerzającej się oferty gier wydawanych w ramach odznaczającej się niższą ceną serii Platinum Hits. Tym razem będzie to mocno wzorowana na produkcjach z cyklu GTA gra Saints Row oraz połączenie uniwersum Gwizdnych Wojen z najpopularniejszymi klockami świata Lego Star Wars II: The Original Trilogy.

Marka Saints Row będzie rozwijana

eLKaeR, 12 kwietnia 2007, 07:32

Umieszczaniem reklam w wirtualnej rzeczywistości zajmuje się m.in. firma Double Fusion, współpracująca chociażby z Midway. Na mocy zawartego właśnie porozumienia z korporacją THQ, również w jej nowych grach pojawią się rozmaite treści, promujące konkretne produkty. Umowa dotyczy głównie pozycji spod znaku Juiced, MX vs. ATV, Stuntman oraz Saints Row.

Gry z serii Red Faction, MX, Stuntman i Saint's Row głównymi pukntami planu wydawniczego firmy THQ

Jiker, 3 lutego 2007, 10:36

Brian Farrell ujawnił przyszłe plany firmy THQ, w której piastuje stanowisko prezesa. Dokonał tego w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej z myślą o inwestorach.

Saint's Row zostanie wydane na PS3

Jiker, 31 stycznia 2007, 15:10

Pierwsze informacje w sprawie ewentualnej konwersji gry Saint’s Row na konsolę PlayStation 3, zaprezentowane przez nas 15 stycznia, należało traktować w kategoriach plotki. Dzisiaj jednak uzyskały miano oficjalnych, co jest efektem potwierdzenia ich przez samego wydawcę, firmę THQ.

Saints Row dla PlayStation 3?

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2007, 07:36

Stworzony przez studio Volition Inc. program o nazwie Saints Row może stracić status tzw. gry ekskluzywnej dla konsoli Xbox 360. Choć koncern THQ, Inc. oficjalnie tego nie potwierdził, ujawnione w Internecie informacje wskazują, że produkt doczeka się konwersji na PlayStation 3.

THQ udostępnia wielki patch przeznaczony dla gry Saint's Row

Jiker, 31 października 2006, 11:12

Wielka, jesienna aktualizacja dashboardu nie jest jedyną tego typu atrakcją, która przydarzy się w najbliższym czasie posiadaczom konsoli Xbox 360. Jeszcze dzisiaj wszyscy właściciele gry Saint’s Row będą mogli bowiem pobrać patch, poprawiający szereg wykrytych błędów i dodający kilka nowych funkcjonalności, udostępniony przez firmę THQ.

Pierwsze dodatki dla Saint’s Row już dostępne

BK, 2 października 2006, 06:45

Choć ostatnio przedstawiciele firmy THQ zdementowali plotki na temat szybkiego pojawienia się dodatków przeznaczonych dla gry Saint’s Row, okazało się, że nie będziemy musieli na nie czekać tak długo, jak mogłoby się wydawać.

Pierwsze dodatki do Saint's Row później, niż mogłoby się to wydawać

Jiker, 7 września 2006, 13:24

Przedstawiciele firmy THQ zdementowali ostatnie plotki, które głosiły, iż 15 września dojdzie do opublikowania pierwszych dodatków (w postaci ubrań i tatuaży) do gry Saint’s Row. Oznajmili jednocześnie, że taki ruch jest planowany i być może w najbliższym czasie zostaną przedstawione jego szczegóły.

Co najmniej 350.000 osób pobrało demo gry Saint's Row

Jiker, 23 sierpnia 2006, 10:19

Firma THQ ogłosiła, że wersja demonstracyjna gry Saint’s Row stała się, zaledwie w ciągu tygodnia od momentu premiery, jednym z najczęściej pobieranych programów, udostępnionych za pośrednictwem Xbox Live Marketplace.

Wersja demonstracyjna gry Saint's Row trafiła na Xbox Live Marketplace

Jiker, 2 sierpnia 2006, 13:02

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilkudziesięciu dni, wszyscy użytkownicy konsoli Xbox 360, korzystający z możliwości usługi Xbox Live Marketplace, mogą zaopatrzyć się od dnia 1 sierpnia w długo oczekiwane demo gry Saint’s Row.

Wersja demonstracyjna Saint's Row trafi na wirtualny rynek Xbox Live

Jiker, 24 czerwca 2006, 12:12

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że europejska premiera pozycji Saint’s Row nastąpi 1 września 2006 roku. Dokładnie miesiąc wcześniej będziemy mogli przetestować wersję demonstracyjną owej gry gangsterskiej.

Znamy dokładną datę premiery gry Saint's Row

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2006, 08:35

Koncern THQ zdradził oficjalną datę premiery Saint’s Row – przygodowej gry akcji, która pod wieloma względami przypomina produkty ze słynnej serii Grand Theft Auto.

Cięcia w Saint's Row z powodu braku dysku twardego w podstawowej wersji Xbox 360

Elrond, 27 września 2005, 12:16

Niestety spełniły się przepowiednie pesymistów, którzy sugerowali, iż brak twardego dysku w podstawowej wersji Xboxa 360 będzie bardzo bruździć twórcom gier. Jedną z pierwszych ofiar takiego posunięcia Microsoftu jest gra Saint's Row, której premierę jeszcze w tym roku zaplanowała firma THQ.

Saint's Row na konsolę Xbox 360

Krooliq, 17 maja 2005, 14:59

Kolejną firmą, która zapowiedziała grę na najnowszą konsolę Microsoftu – Xbox 360, jest THQ. Koncern poinformował dziś, że wraz ze studiem developerskim Volition pracuje nad przygodową grą akcji, która będzie nosić tytuł Saint's Row.