Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Simpsons Game

EA pracuje nad nowym SimCity i grą opartą na serialu animowanym The Simpsons

Rezo, 27 maja 2011, 11:57

Powołując się na informacje z serwisu MCV, mamy przyjemność ogłosić, że Electronic Arts pracuje nad nową grą, która jeszcze w tym roku pojawi się na Facebooku. Tym razem będzie to tytuł bazujący na popularnej bajce The Simpsons. Jednocześnie pojawiły się nowe informacje o kolejnej odsłonie SimCity - tak samo jak w przypadku Simpsonów, tak tutaj całość będzie dedykowana tej platformie społecznościowej.

The Simpsons Game już w amerykańskich sklepach

Metatron, 31 października 2007, 09:59

Oglądałeś serial, oglądałeś film, teraz masz okazję zagrać swoją ulubioną animowaną rodzinką – takim hasłem Electronic Arts reklamuje grę The Simpsons Game, która wczoraj trafiła na półki amerykańskich sklepów. Tytuł ukazał się w wersji na konsole PS3, PS2, PSP, X360, Wii oraz NDS. W Europie zadebiutuje drugiego listopada.

Pobierz wersję demonstracyjną The Simpsons Game i zapoznaj się z listą Osiągnięć

Jiker, 8 października 2007, 13:17

Nie tak dawno wielu z Was siedziało wygodnie w fotelach kinowych rodzimych multipleksów i zaśmiewało się do rozpuku z pełnometrażowych perypetii rodziny Simpsonów. Już wtedy chodziła zapewne po Waszych głowach myśl, że na początku listopada dane Wam będzie zagrać w nową grę komputerową pozwalającą wcielić się w nierozgarniętego Homera i spółkę. Tak rzeczywiście będzie.

Rockstar sprzeciwia się parodii GTA w The Simpsons Game

Metatron, 6 października 2007, 15:14

Parodia to nieodłączny element Simpsonów, zarówno w serialu animowanym, który od lat bawi widzów ukazanym w krzywym zwierciadle życiem przeciętnej (no, może nie do końca) amerykańskiej rodziny, jak i w nadchodzącej grze. Twórcy serii od lat specjalizują się w parodiowaniu różnych popularnych produkcji kinowych, jak choćby horrorów w halloweenowych odcinkach cyklu.

The Simpsons Game - graliśmy i nagraliśmy

eLKaeR, 2 października 2007, 19:05

Simpsonowie całkiem niedawno po raz pierwszy zagościli na ekranach kin całego świata, a teraz po raz kolejny szykują się do podbicia serc i portfeli graczy. Co developerzy z Electronic Arts chcą zaserwować nam w The Simpsons Game? O tym w naszym filmie z testowania wersji przedpremierowej dla Xboxa 360.

GOL na GC 2007: The Simpsons Game

BK, 24 sierpnia 2007, 09:01

Jak to jest choć przez chwilę być Homerem? Na Games Convention 2007 przetestowaliśmy The Simpsons Game na X360 oraz Nintendo DS i próbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Twórca Simpsonów jako boss w The Simpsons Game

Metatron, 6 lipca 2007, 10:36

Reporterowi serwisu Eurogamer udało się zamienić parę słów z Mattem Groeningiem – twórcą Simpsonów. Chociaż do spotkania doszło podczas imprezy promującej nadchodzący film, rozmowa dotyczyła innej branży. Ojciec uwielbianego na całym świecie serialu opowiedział bowiem co nieco o nadchodzącej grze.

Kolejna gra o rodzinie Simpsonów jeszcze w tym roku?

Sargeras, 3 kwietnia 2007, 14:04

Ostatnimi dniami wśród użytkowników sieci pojawiły się pogłoski mówiące, że Electronic Arts zamierza wydać grę opartą na przygodach rodziny Simpsonów. Śledztwo przeprowadzone przez adminów portalu Wiifanboy dowiodło, że co najmniej jeden z dużych sklepów internetowych uwzględnia w swoich planach tytuł The Simpsons Game, którego orientacyjną datę premiery wyznaczono na 1 listopada.