Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rebelstar: Tactical Command

Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Atari europejskim wydawcą sześciu gier firmy Namco Bandai

Jiker, 6 maja 2006, 15:01

Europejski oddział firmy Atari (dawne Infogrames) ogłosił wczoraj, iż zawiązał współpracę z japońskim koncernem Namco Bandai. Powyższy fakt sfinalizowano podpisując eksklusywną umowę wydawniczą. Efektem tych działań będzie europejska premiera sześciu gier wydanych wcześniej w Ameryce Północnej i Japonii na przenośne konsole firmy Nintendo.

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach

Krooliq, 7 września 2005, 10:33

Firma Namco ogłosiła, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance, od wczoraj jest dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej.

Złoto dla Rebelstar: Tactical Command (GBA)

Kull, 5 sierpnia 2005, 11:03

Koncern Namco Hometek ogłosił dziś, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance uzyskała właśnie złoty status. Pudełka z grą pojawią się na terenie Ameryki Północnej już we wrześniu. Sama gra, stworzona została w laboratoriach studia Codo Technologies (twórcy m.in. Laser Squad Nemesis) i jest strategią turową z rozbudowanymi elementami RPG.