Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Monster Hunter Freedom

Wieści ze świata (Killzone 3, Kingdom Hearts, Mortal Online) 17/03/10

Jiker, 17 marca 2010, 11:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze Mortal Online, dodatkach do Battlefield Heroes, plotkach o debiucie Killzone 3, nowej odsłonie Monster Hunter Portable na PSP, a także 11 rocznicy EverQuesta. Zapraszamy do lektury.

Monster Hunter Portable 2nd G podwójnie platynowy w Japonii

Przemysław Zamęcki, 24 kwietnia 2008, 12:05

Najnowsza odsłona Monster Hunter na PSP notuje znakomite wyniki finansowe w Japonii, o czym informowaliśmy Was już na początku kwietnia, kiedy to tytuł ten w ciągu zaledwie sześciu dni stał się najszybciej sprzedającą się grą na tamtejszym rynku. Jak się dziś okazuje, zainteresowanie łapaniem potworów wcale nie maleje i gra właśnie osiągnęła status podwójnej platyny.

Monster Hunter Portable 2nd G bije rekordy popularności w Japonii

Jiker, 2 kwietnia 2008, 12:33

Monster Hunter jest aktualnie jedną z najpopularniejszych serii dostępnych na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Każdą jej odsłonę nabywa po kilka milionów osób. Nie inaczej jest w przypadku edycji przeznaczonych dla przenośnej platformy Sony PSP. Dowiodła tego premiera gry Monster Hunter Portable 2nd G, która niemal z marszu osiągnęła status najszybciej sprzedającej się odsłony MH w Japonii.

Monster Hunter 3 trafi na Wii zamiast na PS3

Vercetti, 12 października 2007, 16:45

Cykl Monster Hunter przez lata kojarzony był wyłącznie z konsolami firmy Sony. To właśnie na PS2 i PSP ukazały się wszystkie odsłony mieszanki gry akcji i cRPG ze stajni Capcomu. Wygląda jednak na to, że przywiązanie japońskiego dewelopera do wymienionych platform jest już historią. Oto bowiem poinformował on oficjalnie, że trzecia część serii spod skrzydeł programistów z Osaki ukaże się na rynku

Monster Hunter Portable 2nd z milionową sprzedażą na terenie Japonii

Jiker, 7 marca 2007, 10:16

Przed trzema dniami przekazaliśmy Wam najświeższe zestawienie obejmujące sprzedaż gier oraz konsol w Kraju Kwitnącej Wiśni. Niekwestionowanym jego zwycięzcą okazała się gra Monster Hunter Portable 2nd, która dosłownie zdeklasowała pozostałe rywalki. Dzisiaj firma Capcom, producent i wydawca serii Monster Hunter, ogłosiła, że pozycję tę kupiło już milion mieszkańców Japonii.

Monster Hunter Freedom 2 zmierza do Europy i Ameryki Północnej

Krystian Smoszna, 1 marca 2007, 07:25

Przedstawiciele firmy Capcom zapowiedzieli wczoraj, że dedykowana konsoli PSP gra Monster Hunter Freedom 2, zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie. Premiery programu mieszkańcy obu kontynentów mogą spodziewać się trzecim kwartale bieżącego roku. Produkt jest już dostępny od tygodnia na japońskim rynku i cieszy się w Kraju Kwitnącej Wiśni dużą popularnością.

Monster Hunter Freedom 2 i Shining Force Exa w produkcji

Vercetti, 13 lipca 2006, 12:50

Najnowsze wydanie japońskiego magazynu Famitsu zawiera kilka informacji, które mogą zainteresować posiadaczy konsol Sony – PSP i PS2. Na horyzoncie widnieją bowiem dwa ciekawe tytuły, dedykowane tym właśnie platformom.

Ponad 500 tysięcy kopii Monster Hunter 2 sprzedanych w dwa dni!

Krystian Smoszna, 21 lutego 2006, 08:55

Opublikowana 16 lutego bieżącego roku gra Monster Hunter 2 cieszy się w Japonii ogromną popularnością. Tylko w dwa dni firmie Capcom udało się sprzedać ponad 500 tysięcy kopii programu przeznaczonego na konsolę PlayStation 2.

Monster Hunter Portable zrzuca skórę

Jiker, 23 listopada 2005, 15:46

Capcom ogłosił, iż Monster Hunter Portable (znany pod tym tytułem na rynku japońskim) w momencie premiery w Stanach Zjednoczonych oraz Europie zmieni nazwę na Monster Hunter Freedom. Ponadto dowiedzieliśmy się kilku informacji na temat samej gry produkowanej z myślą o przenośnej konsoli Sony – PSP.