Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Frontline Attack: War over Europe

Gry TopWare dostępne w dystrybucji elektronicznej

Elrond, 27 stycznia 2006, 12:12

Przedstawiciele firm Stardock Entertainment oraz TopWare Interactive poinformowali o podpisaniu porozumienia, którego owocem będzie możliwość pobierania wielu gier dystrybuowanych przez amerykański oddział TopWare, drogą elektroniczną. Wśród produktów, które dzięki TotalGaming.net można będzie pobrać na dysk swojego komputera znajdą się m.in. Earth 2160 oraz Xpand Rally.

Komputer ŚWIAT GRY 11/2003 już w kioskach

Solnica, 8 października 2003, 12:44

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, listopadowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Frontline Attack: War Over Europe oraz Spin Off, a wewnątrz 92 stronicowego numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Recenzja: Frontline Attack - War over Europe

Fajek, 21 października 2002, 13:48

Frontline Attack: War over Europe to strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zmaganiach jednostek pancernych i zmechanizowanych, które miały miejsce w czasie II Wojny Światowej na przestrzeni lat 1941 – 1944.

Frontline Attack w sprzedaży

Fajek, 1 października 2002, 11:36

Firma TopWare Poland informuje, że w sprzedaży jest już dostępna gra Frontline Attack: War Over Europe, strategia czasu rzeczywistego, rozgrywana w okresie II wojny światowej.

Premiera Frontline Attack już 25 września

Sznur, 21 września 2002, 09:56

Już 25września Topware Poland wypuści do sklepów najnowszą polską strategię czasu rzeczywistego - Frontline Attack: War over Europe. Do jej powstania przyczyniły się połączone siły zespołów In Images i Reality Pump (doskonale znanego z serii Earth 21xx). Gra kosztować ma 79 PLN.

Oficjalna Polska strona internetowa - Frontline Attack: War over Europe

Łosiu, 12 września 2002, 13:48

Premiera najnowszego dzieła zespołów Reality Pump i InImages - Frontline Attack: War over Europe, zbliża się nieubłaganie i jak informuje firma TopWare Poland nastąpi jeszcze w tym miesiącu. W związku z tym zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowo otwartą polską, oficjalną stroną gry.

Zapowiedź: Frontline Attack - War over Europe

Fajek, 3 września 2002, 13:49

Frontline Attack: War over Europeto strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zmaganiach jednostek pancernych i zmechanizowanych, które miały miejsce w czasie II Wojny Światowej na przestrzeni lat 1941 – 1944.

Eidos wydawcą polskiej gry Frontline Attack: War Over Europe

Fajek, 12 lipca 2002, 13:22

Światowym wydawcą gry „Frontline Attack: War Over Europe” została firma Eidos Interactive, a światowa premiera planowana jest na październik br.