Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Wheel of Time

GOG wraca do korzeni i wydawania starych gier

Entelarmer, 7 kwietnia 2022, 09:49

GOG.com znów skupi się na dodawaniu do swojej oferty „starych, dobrych gier” i ułatwi wyszukiwanie klasycznych tytułów. Ponadto do oferty sklepu dodano strzelankę The Wheel of Time z 1999 roku.

The Wheel of Time - najlepsze gry i mody o serii Koło Czasu

Adrian Werner, 22 listopada 2021, 13:28

Fani fantasy żyją obecnie premierą serialu The Wheel of Time. To dobry moment, aby przypomnieć sobie najlepsze gry i mody osadzone w uniwersum Koła Czasu.

Obsidian Entertainment pracuje nad The Wheel of Time

Adrian Werner, 12 lutego 2010, 14:01

Ponad rok temu informowaliśmy, że popularna seria powieści fantasy (wydawana w Polsce jako Koło Czasu) autorstwa nieżyjącego już Roberta Jordana doczeka się interaktywnej adaptacji. Dla fanów samo to było dobrą nowiną. Dzisiejszy dzień przyniósł jednak wieść znacznie lepszą - do pracy nad grą zatrudniono Obsidian Entertainment, twórców m.in. Neverwinter Nights 2.

EA wyda gry oparte o serię The Wheel of Time

Ramsik, 15 stycznia 2009, 17:23

Dwa miesiące temu w sieci pojawiły się informacje na temat planów przeniesienia świata znanego z powieści Jamesa Olivera Rigneya (publikuje pod pseudonimem Robert Jordan) na ekrany telewizorów i monitorów. Dziś poznaliśmy istotny fakt dotyczący gier, które mają powstać na kanwie słynnej serii książek The Wheel of Time.