Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Phoenix Wright: Ace Attorney

Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy z datą premiery na PC i konsolach

Entelarmer, 28 lutego 2019, 10:46

Firma Capcom ogłosiła zachodnią datę premiery Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy na platformach stacjonarnych. Odświeżona trylogia przygód sławnego prawnika ukaże się 9 kwietnia na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy zmierza na PC, PS4, XONE i Switcha

Adrian Werner, 23 września 2018, 10:48

Firma Capcom zapowiedziała Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy, czyli kolekcję zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon cyklu prawniczych przygodówek, która zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Phoenix Wright powróci w Ace Attorney 5

Adrian Werner, 5 września 2012, 11:52

Mamy dobre wieści dla fanów Phoenixa Wrighta. Firma Capcom ogłosiła, że najpopularniejszy prawnik świata gier powróci w Ace Attorney 5. Projekt zmierza na konsolę Nintendo 3DS.

Capcom zapowiedział grę Ace Attorney 5. Trzy części serii trafią na iOS/Android

Hed, 30 stycznia 2012, 09:36

Capcom potwierdził, że gra Ace Attorney 5 jest w produkcji. Firma nie ujawniła jednak żadnych szczegółów kolejnej odsłony serii sądowej, która zdobyła ogromną popularność na konsoli DS. Wiemy za to, że koncern planuje przenieść trzy pierwsze części marki na urządzenia przenośne iOS i Android.

Wieści ze świata (Assassin's Creed Revelations, Blizzard, DmC) 8/11/11

Jiker, 8 listopada 2011, 15:08

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zwiastunie ekranizacji Phoenix Wright, zwolnieniu projektanta poziomów w tajemniczym MMO Blizzarda, czwartym rozdziale The Silver Lining, a także komiksie Assassin's Creed: Desmond.

Wieści ze świata (Wakfu, Just Cause 3, Blizzard) 28/10/11

Jiker, 28 października 2011, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie Phoenix Wright, dacie premiery Wakfu, dementi w sprawie Just Cause 3 i jesiennej aktualizacji Xbox Live.

Wieści ze świata (Uncharted, Forza Motorsport 4, Shinobi) 27/05/11

Jiker, 27 maja 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmowej adaptacji Pheonix Wright: Ace Attorney, problemach ekranizacji Uncharted, ataku hakerskim na Codemasters, a także wznowieniu marki Shinobi. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (L.A. Noire, DiRT 3, RIFT) 24/05/11

Jiker, 24 maja 2011, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rozwoju MotionScan z L.A. Noire, darmowych przenosinach w RIFT, ścieżce dźwiękowe do Hunted: The Demon’s Forge, a także potencjalnych dodatkach DLC do DiRT 3. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano crossover przygód Phoenixa Wrighta i Professora Laytona

Taven, 20 października 2010, 10:09

Dwójka jednych z najbardziej popularnych bohaterów gier na przenośną konsolę Nintendo DS – Phoenix Wright i Professor Layton - doczeka się wspólnej produkcji. Crossover - zapowiedziany podczas wczorajszej konferencji prasowej studia Level-5, odpowiedzialnego za gry z Professorem Laytonem w roli głównej - będzie nosił tytuł Professor Layton vs. Gyakuten Saiban (pod nazwą Gyakuten Saiban seria Ace Attorney ukazuje się w Kraju Kwitnącej Wiśni).

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2010, No More Heroes, Champions Online) 20/11/09

Jiker, 20 listopada 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Champions Online, zapowiedź aktualizacji Pro Evolution Soccer 2010, pierwsze screeny z No More Heroes na X360 i PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Rywal Phoeniksa Wrighta głównym bohaterem nowej odsłony Ace Attorney

Jiker, 10 kwietnia 2008, 13:45

W dotychczasowych odsłonach cyklu Gyakuten Saiban, znanego poza granicami Japonii pod nazwą Ace Attorney, wcielaliśmy się w postaci adwokatów Phoeniksa Wrighta i Apollo Justice, broniących niesłusznie oskarżonych obywateli. Nowa, piąta część Gyakuten Saiban przełamie tę zasadę, umożliwiając nam wcielenie się rolę oskarżyciela.

Apollo Justice: Ace Attorney na początku przyszłego roku w Ameryce

Metatron, 10 listopada 2007, 12:48

Po tym, kiedy poprzednie trzy części Phoenix Wright: Ace Attorney, wydawanej przez Capcom popularnej serii sądowych przygodówek na Nintendo DS ukazały się poza granicami Japonii, można było się domyślić, że to samo nastąpi również w przypadku czwartej odsłony, która w Kraju Kwitnącej Wiśni zadebiutowała już jakiś czas temu. Wczoraj Capcom położył kres domysłom, potwierdzając wydanie gry w Ameryce.

Capcom zapowiada piątą część przygód Phoenixa Wrighta

Metatron, 23 maja 2007, 13:27

Podczas gdy my czekamy na anglojęzyczną wersję trzeciej części przygód Phenixa Wrighta, Japończycy zagrywają się już w czwartą. Popularność tego wywodzącego się jeszcze z czasów GBA, a obecnie ukazującego się na DS tytułu wciąż wzrasta. Capcom, zachęcony tak dobrym przyjęciem, stara się wypuszczać na rynek kolejne części. Właśnie zapowiedział następną, piątą już odsłonę serii.

Świetna sprzedaż czwartej części przygód Phoeniksa Wrighta

Metatron, 27 kwietnia 2007, 10:34

Najnowsza część przygód Phoeniksa Wrighta, słynnego adwokata, bohatera wydawanej przez Capcom serii gier odniosła niezwykły sukces w Japonii. Może daleko jej jeszcze do szaleństwa, jakie opanowało mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni na punkcie niektórych produkcji z serii Pokemon, ale mimo wszystko i tak jest się czym pochwalić.

Trzecia część przygód Phoenixa Wrigtha we wrześniu po angielsku

Metatron, 14 kwietnia 2007, 15:23

Podczas odbywającego się w San Francisco Capcom Gamer’s Day została oficjalnie zapowiedziana gra na NDS Phoenix Wright: Ace Attorney – Trials and Tribulations, trzecia część świetnej sądowej przygodówki, która do tej pory nie była dostępna dla nieznających języka japońskiego graczy.

Japoński Phoenix Wright 4 bez angielskiej wersji językowej

Metatron, 29 marca 2007, 13:09

Fani przygodowej gry sądowej Phoenix Wright już dawno odkryli, że nie muszą czekać na premierę anglojęzycznej wersji produkcji, by móc w nią pograć w tym języku. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że do tej pory wszystkie japońskie części serii posiadały możliwość zmiany języka na angielski. Niestety najnowsza, czwarta część przygód młodego adwokata będzie pozbawiona tej opcji.

Pierwsze przymiarki Capcomu do wydania trzeciej części przygód Phoenixa Wrighta

Basza, 15 lutego 2007, 14:59

Phoenix Wright to jedna z najciekawszych serii gier przeznaczona na konsolę Nintendo DS, w której gracz może wcielić się w rolę prawnika, a następnie prowadzić sprawy na sali sądowej. W ubiegłym miesiącu firma Capcom wypuściła na rynek amerykański jej drugą odsłonę o nazwie Ace Attorney - Justice for All, a właśnie pojawił się konkurs, który zwiastuje nadejście kolejnej części gry.

Posiadacze Nintendo DS otrzymają kolejną pozycję poświęconą inwestowaniu na giełdzie

Jiker, 30 października 2006, 18:37

Japońscy developerzy wyczuli widocznie popyt na gry podejmujące temat giełdy papierów wartościowych. Miesiąc temu sam Hideo Kojima zapowiedział produkcję Stock Transaction Trainer Kabutore, natomiast dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić pozycję o tytule Stock Trader Shun, nad którą pracuje Capcom.

Phoenix Wright znowu w sądzie

Vercetti, 10 maja 2006, 13:59

Posiadacze konsol Nintendo Dual Screen w zeszłym roku mogli zetknąć się z grą Phoenix Wright: Ace Attorney, traktującą o przygodach młodego prawnika. Jak poinformował amerykański oddział Capcomu, na początku przyszłego roku doczekamy się rozszerzonej edycji wspomnianego dzieła, noszącej podtytuł Justice For All.