Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla

Koncern Take-Two Interactive Software przejął studio Illusion Softworks

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2008, 15:16

Koncern Take-Two Interactive Software poinformował dziś za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego, że przejął kontrolę nad czeskim studiem Illusion Softworks. Polskim fanom gier komputerowych nazwa ta powinna być doskonale znana, wszak to właśnie nasi południowi sąsiedzi stali za produkcją Mafii.

Poradnik: Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Redakcja GRYOnline.pl, 19 stycznia 2006, 20:12

Poradnik do Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron zawiera dokładny opis wszystkich nowych misji z uwzględnieniem celów głównych i pobocznych, Wyszczególnienie dostępnej broni i wyposażenia oraz cenne rady dotyczące rozgrywki.

Pierwsze spojrzenie na H&D2: Sabre Squadron

Kull, 1 września 2004, 17:26

Dodatek do podstawowej wersji gry Hidden And Dangerous 2 zatytułowany Sabre Squadron zapowiadany jest już od dłuższego czasu, jednak dopiero dziś ujawniono pierwsze oficjalne screeny z nadchodzącego add-on do H&D2.

Drugi dodatek do Hidden And Dangerous 2?

ComCo, 10 sierpnia 2004, 08:41

Wygląda na to, że Sabre Squadron nie jest jedynym rozszerzeniem taktycznej gry akcji Hidden And Dangerous 2, które zamierza wydać korporacja Take 2 Interactive. Oficjalnych informacji nt. drugiego dodatku jeszcze nie ujawniono, chociaż w planie wydawniczym holenderskiego dystrybutora gier, firmy Micromedia, można znaleźć garść poszlak w tej sprawie.