Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Empire Earth II: Władza Absolutna

Rockstar kupuje producenta Empire Earth

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:16

Firma Rockstar Games zdecydowała się na sfinalizowanie zakupu studia Mad Doc Software. Producent znany ze stworzenia takich pozycji, jak cykl Empire Earth, czy też Bully: The Scholarship Edition już od pewnego czasu współpracował z twórcami sagi GTA, co wpłynęło bardzo pozytywnie na podjęcie przez nich ostatecznej decyzji.

Empire Earth III już w produkcji

Metatron, 17 lutego 2007, 14:46

Fani gier strategicznych pokroju Age of Empires i Empire Earth mogą zacierać ręce, bowiem na horyzoncie znajduje się trzecia odsłona drugiej z wymienionych pozycji. Prace nad Empire Earth III trwają już od jakiegoś czasu. Gra powstaje w firmie Mad Doc Software, która na swoim koncie ma też poprzednią część serii.

Empire Earth 2: The Art of Supremacy już na amerykańskim rynku

Krystian Smoszna, 15 lutego 2006, 08:38

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na rynku pojawił się wczoraj pierwszy, oficjalny dodatek do gry Empire Earth II. The Art of Supremacy (polski tytuł Władza Absolutna) – bo tak nazywa się ów produkt, zadebiutował na razie w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy dodatek do Empire Earth II w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 07:51

Już za tydzień na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje pierwsze, oficjalne rozszerzenie do Empire Earth II – strategii czasu rzeczywistego przygotowanej przez studio Mac Doc Software. Program o nazwie The Art of Supremacy (polski tytuł Władza Absolutna) osiągnął właśnie „złoty” status i trafił do tłoczni, o czym nie bez dumy poinformowała wczoraj firma Vivendi Universal Games.