Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pizza Connection 2

Kolejny numer GameStara od dzisiaj w kioskach

Solnica, 14 maja 2003, 10:17

W kioskach i punktach z prasą na terenie naszego kraju pojawił się dzisiaj nowy, trzeci numer magazynu GameStar. Bez wątpienia, jego główną atrakcją jest mega zapowiedź Half - Life 2, wszystko o fabule, silniku graficznym i nowatorskich rozwiązaniach a także ilustracje i screeny z nieukończonych poziomów gry.

Pepperoni raz proszę - poradnik do Pizza Connection 2

Solnica, 28 marca 2001, 15:47

Zamieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej w ostatnim czasie przez CD Projekt gry Pizza Connection 2. Jego autor zamieścił w nim szereg cennych uwag które pomogą Wam w przeistoczeniu się z początkującego menadżera w największego potentata na rynku pizzeri.

Częstujcie się ..... recenzją "Pizza Connection 2"

Fajek, 22 marca 2001, 13:14

Dziś publikujemy „apetyczną” recenzję do gry „Pizza Connection 2” – połączenia ekonomii, strategicznego myślenia i mnóstwa smakowitego, włoskiego przysmaku.

Pizza Connection 2 trafia dzisiaj na półki

Sznur, 21 marca 2001, 13:32

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt wydała na polskim rynku grę strategiczno–ekonomiczna Pizza Connection 2, sequel bardzo popularnego tytułu Pizza Syndicate. Podobnie jak w poprzedniej części zostajemy właścicielem niewielkiego baru szybkiej obsługi specjalizującego się w serwowaniu pizzy.

Najbliższe premiery w CD Projekt

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 09:33

CD Projekt uaktualnił właśnie swój Plan Wydawniczy. Patrząc na listę najbliższych premier obawiam się, że już wkrótce nasze portfele mogą być nieco lżejsze...

„Pizzowa” strona...

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 08:57

Miło nam poinformować, że powstała kolejna polska oficjalna strona gry. Tym razem CD Projekt „na tapetę” wziął Pizza Connection 2.

Zapowiedź Pizza Connection 2

Łosiu, 5 lutego 2001, 10:20

Od chwili wydania przez firmę Bullfrog nowatorskiej jak na swoje czasy gry Pizza Tycoon, która przenosiła nas w świat nie kończących się zmagań rekinów branży pizzowej, powstało wiele konkurencyjnych produkcji mających przyćmić jej blask. Z grona ich wszystkich wyłoniła się jedna, zasługująca na największe uznanie – Pizza Connection.