Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Oni

Poradnik do ONI

Solnica, 24 lipca 2001, 13:04

Zapewne część z Was zauważyła, iż zwiększyliśmy w ostatnim czasie ilość zamieszczanych na naszych stronach poradników. Kontynuując ten trend opublikowaliśmy dzisiaj kolejny materiał, dotyczący tym razem wydanej na początku tego roku gry ONI.

Recenzja Oni

Solnica, 13 marca 2001, 11:14

Wszystkich fanów gier akcji a w szczególności tzw. bijatyk (innych oczywiście też) chciałbym gorąco zachęcić do zapoznania się z umieszczoną dziś na naszych stronach recenzją „Oni”, najnowszego tytułu wydanego przez firmę Play It!, który w dniu wczorajszym miał swoją oficjalną, polską premierę.

ONI - premiera

Solnica, 12 marca 2001, 12:47

W dniu dzisiejszym miała miejsce polska premiera wydawanej przez firmę Play It! gry o tajemniczo brzmiącym tytule ONI, pozycji która powinna zadowolić wszystkich fanów gier akcji, a w szczególności tzw. bijatyk.

Prequel Oni na platformę WAP

Sznur, 7 lutego 2001, 12:48

Take Two Interactive ogłosiło, iż trwają pracę nad prequelem do gry Oni. W grę będą mogli grać głównie posiadacze telefonów komórkowych, gdyż jak na razie dostępna będzie na platformę WAP.

Oni - opisy ciosów

Solnica, 19 stycznia 2001, 01:03

Zgodnie z obietnicami autorów, na oficjalnej stronie poświęconej grze Oni z Gathering of Developers (GOD) pojawiły się opisy pierwszych specjalnych ciosów tzw. „kombosów” po opanowaniu których będzie można niezwykle skutecznie eliminować przeciwników stojących na drodze bohaterki gry.

Oficjalna strona poświęcona ONI

Solnica, 15 stycznia 2001, 14:40

God Games uruchomił oficjalną stronę poświęconą Oni, mającej się ukazać pod koniec tego miesiąca grze akcji z dużą ilością walki wręcz w stylu Fighting Force.

Nowe gry oddane do tłoczni (na zachodzie)

Solnica, 3 stycznia 2001, 13:29

W ostatnim czasie kilka nowych gier dorobiło się statusu „Gold” czyli zostały one oddane do tłoczni do powielania i wkrótce powinny pojawić się w sklepach.