Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

Heroes of Might and Magic 3 dostanie soundtrack na winylu

Adrian Werner, 30 września 2021, 10:32

Zapowiedziano zremasterowany soundtrack z gry Heroes 3. Oświeżona muzyka z HoMM3 wydana zostanie na płytach winylowych, a w projekt zaangażowani są Polacy.

Heroes of Might and Magic II - mod przeniesie grę na silnik „trójki"

Riddick, 14 maja 2018, 12:23

Większość modyfikacji, jakie powstają do serii Heroes of Might and Magic, dotyczy otoczonej kultem trzeciej części serii. Tym razem jest inaczej, gdyż to "dwójka" doczeka się nowego, ogromnego projektu tworzonego przez fanów. Nosi on tytuł Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars.

Dzisiaj premiera Heroes of Might & Magic III: HD Edition

Meehow, 29 stycznia 2015, 11:55

Heroes of Might & Magic III: HD Edition, odświeżona edycja kultowego już hitu, zadebiutowała na rynku. Gra dostępna jest na pecetach oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Wersja HD Heroes of Might & Magic III ukaże się już w styczniu

Jakub Mirowski, 9 grudnia 2014, 18:00

W ponad 15 lat od wydania pierwowzoru, firma Ubisoft ogłosiła dziś zamiar wydania odświeżonej wersji klasycznej strategii turowej Heroes of Might & Magic III. Jej premiera planowana jest na 29 stycznia 2015 roku.

Heroes of Might & Magic III w jakości High Definition

Olek, 28 sierpnia 2011, 13:19

Alexander Barinov udostępnił najnowszą, oznaczoną numerem 2.98f, wersję moda HoMM 3HD. Pozwala on zagrać w Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości od 800x600 do 4000x4000 pikseli.

Oficjalna zapowiedź Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 18:00

Wczoraj, ku wielkiej radości fanów wyciekły pierwsze materiały graficzne z Might & Magic: Heroes VI. Dzisiaj natomiast firma Ubisoft przestała udawać, że o niczym nie wie i gra została wreszcie oficjalnie ujawniona. Mamy dla was solidną porcję konkretów na temat tej produkcji.

Heroes of Might & Magic VI - wyciekły pierwsze screeny i zwiastun [news zaktualizowany]

Jiker, 16 sierpnia 2010, 17:36

Na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego marki Heroes of Might & Magic, w temacie poświęconym plotkom i spekulacjom związanym z ewentualną kontynuacją serii, opublikowane zostały dwie grafiki prezentujące długo oczekiwaną „szóstkę”. Jedna z nich jest bezpośrednim zrzutem ekranu z rozgrywki.

Heroes of Might & Magic Online zmierza na Zachód

Jiker, 14 kwietnia 2010, 14:45

Francuski koncern Ubisoft poinformował, że gra MMO Heroes of Might & Magic Online zmierza na Zachód. Premiera pełnej wersji dzieła chińskiej firmy TQ Digital Entertainment zostanie poprzedzona beta testami, których początek został zaplanowany na maj bieżącego roku.

Premiera i konkurs Heroes of Might & Magic Kolekcja Wszech Czasów

Przemysław Zamęcki, 1 grudnia 2008, 11:20

Do sklepów w całej Polsce trafił właśnie zestaw zawierający komplet gier z serii Heroes of Might & Magic. W Kolekcji Wszech Czasów, znajdziemy wszystkie pięć części cyklu wraz z oficjalnymi dodatkami. Łącznie w jednym pudełku jest więc dwanaście tytułów, obok których chyba żaden fan turowych gier strategicznych nie przejdzie obojętnie.

Skład i cena polskiej Kolekcji Wszech Czasów Heroes of Might and Magic

Jiker, 27 października 2008, 10:58

Już 21 listopada do sklepów w całej Polsce trafi nie lada gratka dla wszystkich miłośników cyklu Heroes of Might & Magic. Będzie nią ekskluzywna i rozbudowana Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might & Magic. Firma CD Projekt, będąca oficjalnym dystrybutorem dzieła UbiSoftu, przedstawiła właśnie pełną zawartość pudełka, a także podała oficjalną cenę zestawu, która, choć wysoka, nie powinna odstraszyć największych fanów kultowego cyklu strategii turowych.

MMOcRPG w świecie Heroes of Might & Magic w ostatniej fazie produkcji

Jiker, 9 kwietnia 2008, 13:50

Nie tylko UbiSoft pracuje nad nową odsłoną cyklu Heroes of Might & Magic. O ile jednak produkcja o podtytule Kingdoms będzie darmową, dostępną z poziomu przeglądarki strategią, o tyle produkt chińskich NetDragon Websoft i TQ Digital Entertainment zasili grono rasowych MMOcRPG.

Gra Heroes of Might and Magic Kingdoms w produkcji

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2007, 08:10

Koncern Ubisoft Entertainment pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Heroes of Might and Magic, którą będzie gra strategiczna, obsługiwana za pośrednictwem dowolnej przeglądarki stron internetowych. Nietypowy produkt zadebiutuje w sieci wiosną przyszłego roku.

Kompletny zestaw gier z serii Heroes of Might and Magic już w listopadzie

Krystian Smoszna, 22 października 2007, 06:32

Nie lada gratkę dla fanów serii Heroes of Might and Magic szykuje koncern Ubisoft Entertainment. Już wkrótce na na rynku pojawi się specjalny zestaw, zawierający wszystkie odsłony popularnego cyklu, które zostały wyprodukowane na przestrzeni ostatnich dwunastu lat.

Konwent miłośników serii Heroes of Might & Magic już w najbliższy weekend

Vercetti, 13 sierpnia 2007, 11:12

Seria Heroes of Might & Magic od wielu lat może poszczycić się szerokim gronem zwolenników, którzy prócz dużej aktywności w wirtualnym uniwersum, od czasu do czasu organizują również spotkania w rzeczywistym świecie, także i w Polsce. Jednym z takich przedsięwzięć będzie właśnie „IV Konwent Miłośników Serii Heroes of Might and Magic oraz fantastyki”, który rozpocznie się w miejscowości Byczyna już

Garść konkretów i ogólników na temat piątej części cyklu Heroes of Might and Magic

ComCo, 28 kwietnia 2005, 13:53

Od momentu oficjalnej, dość ogólnej zapowiedzi piątej odsłony cyklu Heroes of Might and Magic minęło już trochę czasu, zaś światło dzienne ujrzał szereg bardziej szczegółowych informacji odnośnie przygotowywanej pozycji. Zainteresowanych tym tematem miłośników turowych gier strategicznych (i nie tylko ich) zapraszam do niniejszej wiadomości, gdzie wymieniłem praktycznie wszystkie, znane obecnie doniesienia na temat HoM&M V.

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might and Magic V

Kull, 31 marca 2005, 09:53

Opowieść ta rozpoczęła się w 1995 roku, w porośniętych pajęczynami laboratoriach zespołu New World Computing. To właśnie tam powstała pierwsza część najpopularniejszej na świecie turowej gry strategicznej, o bohaterach, mocy i magii. Saga Heroes of Might & Magic liczy jak na razie cztery wyśmienite części. Dziś oficjalnie potwierdzono, iż trwają prace nad piątym rozdziałem tej kultowej już baśni.

Zapowiedź Heroes of Might and Magic V opóźnia się przez ...EA?

Elrond, 3 lutego 2005, 16:34

Dość ciekawą wypowiedź możemy znaleźć na serwisie Heroic Corner (wymagana znajomość języka naszych wschodnich sąsiadów). Wynika z tego, iż zapowiedź piątej odsłony znakomitej serii Heroes of Might and Magic, do której prawa po upadku 3DO przejęła firma Ubisoft, opóźnia się z powodu ... niejasnej sytuacji z EA. Zapowiedź gry miała pojawić się w styczniu, tymczasem mamy luty i nic.

Legendarny twórca serii Might & Magic i Heroes of Might & Magic dołącza do NCSoft

Krystian Smoszna, 10 czerwca 2004, 09:33

Co mają ze sobą wspólnego Richard Garriott i Jon van Caneghem? Oboje stoją za znanymi seriami gier RPG – ten pierwszy to oczywiście „ojciec” Ultimy, drugi natomiast jest odpowiedzialny za niemniej słynny cykl Might & Magic (wraz z jego strategicznym odpowiednikiem Heroes of Might & Magic). Okazuje się, że na tym powiązania obu panów się nie kończą, zwłaszcza w świetle ostatnich rewelacji z obozu NCSoft. W opublikowanym przedwczoraj oficjalnym oświadczeniu firmy, możemy bowiem przeczytać, że Jon van Caneghem dołączył do jej szeregów i to od razu na stanowisko producenta wykonawczego.

Nowa wersja nieoficjalnego dodatku In the Wake of Gods do Heroes of Might & Magic III już dostępna!

Krystian Smoszna, 17 maja 2004, 13:12

W sieci pojawiła się nowa wersja (3.57f) nieoficjalnego dodatku do Heroes of Might & Magic III: Shadow of Death, zatytułowana In the Wake of Gods. W przeciwieństwie do poprzednich edycji rozszerzenia, autorzy zapakowali wszystko do jednego pliku, dzięki czemu nie będzie już konieczne instalowanie starszych nakładek. Aby cieszyć się zupełnie nowymi funkcjami oferowanymi przez In the Wake of Gods, wystarczy ściągnąć rzeczony plik i zainstalować go zgodnie z podanymi instrukcjami. Reszta zrobi się sama.

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might & Magic V w tym miesiącu?

Krystian Smoszna, 1 maja 2004, 18:02

„Rozwój przebiega dobrze, wkrótce będziemy mieli pierwszą wersję, z podstawowymi elementami gry, tzw. rdzeniem: funkcję walki, widok przygodowy, obsługę miast, armii i bohaterów.” – takie oto słowa skierował Fabrice Cambounet do użytkowników forum Celestial Heavens, które ostatnio jest źródłem sensacyjnych informacji, dotyczących Heroes of Might & Magic V. Cambounet podał także do wiadomości, że oficjalną zapowiedź gry, firma UbiSoft opublikuje jeszcze w tym miesiącu, tuż po zakończeniu targów E3.

Kto, i czy w ogóle, stworzy kolejne odsłony cyklu Heroes of Might & Magic?

Łosiu, 16 lipca 2003, 10:55

Pod koniec maja tego roku przekazaliśmy wam złą nowinę dotyczącą bankructwa zasłużonego wydawcy, firmy 3DO. Dziś, niestety, znowu muszę przekazać fanom gier z 3DO, kolejną złą wiadomość. Tym razem chodzi o zespół ludzi, który przez lata zapewniał nam wyśmienitą rozrywkę pod postacią kolejnych gier z serii Heroes of Might & Magic. Mianowicie zespół ten poszedł w przysłowiową „rozsypkę”.

Heroes of Might and Magic III - nowe światy

eLKaeR, 13 stycznia 2003, 11:40

Przepastną skarbnicę map oficjalnej polskiej internetowej strony serii Heroes of Might and Magic wzbogacono o kolejne dziesięć plansz, przeznaczonych dla trzeciej części tej kultowej sagi.

Noworoczny prezent dla entuzjastów Heroes of Might and Magic III

eLKaeR, 2 stycznia 2003, 10:58

Zasoby oficjalnej polskiej internetowej strony sagi Heroes of Might and Magic powiększyły się wraz z nadejściem 2003 roku o dziesięć nowych map, dedykowanych trzeciej części owej kultowej serii.

eXtra Gra Wielkie Hity już w sprzedaży

Fajek, 13 marca 2002, 15:37

W dniu dzisiejszym, w kioskach i sklepach z grami komputerowymi, pojawiła się kultowa strategia Heroes of Might and Magic III! Grę wydała firma CD Projekt w nowej serii eXtra Gra Wielkie Hity w cenie 26,99 PLN!

Heroes Complete już w piątek

Fajek, 23 stycznia 2002, 14:35

Jak poinformowała nas firma IM Group, już w piątek wejdzie do sprzedaży specjalny prezent IM Group dla wszystkich miłośników gier fantasy i RPG - Heroes Complete.

Poradnik do Heroes of the Might and Magic III

Fajek, 14 listopada 2001, 15:28

Być może nie jest to gra pierwszej młodości, ale niech o jej popularności świadczy fakt wydawania coraz to kolejnych „edycji, nowych scenariuszy, wznowień, misji, itp.” Mowa o grze Heroes of the Might and Magic 3. Dlatego też postanowiliśmy opublikować poradnik do tego znakomitego tytułu.

Recenzja Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 12:09

Trzecia część popularnego cyklu Heroes of Might & Magic doczekała się już kilku oficjalnych dodatków. Niestety, w porównaniu do Zachodu na rodzimym rynku ukazują się one z dość dużym opóźnieniem. Jednym z ostatnio wydanych jest Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade. Zapraszam do lektury recenzji poświęconej temu dodatkowi autorstwa Lothara.