Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kreed

Video Galeria gry Kreed

Łosiu, 21 lipca 2004, 13:19

W ostatnim czasie zrobiło się dość głośno wokół gry akcji/FPS stworzonej przez rosyjski zespół developerski Burut. Niestety nie za sprawą jakiejś głośnej kampanii reklamowej, lecz pewnych elementów silnika gry, łudząco podobnych do tych, które zespół id Software wykorzystał w takich grach jak „Quake 3”, czy „Return to Castle Wolfenstein”. Nie świadczy to najlepiej o tej produkcji, zapowiadanej jako „konkurencja Doom III”, niemniej jednak czy fakt ten całkowicie ją dyskwalifikuje. Zanim wypowiecie się, na ten temat, polecam pobrać najnowszą Video Galerię, jaka pojawiła się na naszym FTP i zobaczyć jak wygląda właściwa rozgrywka w „Kreedzie”. Oczywiście Ci z was, którzy posiadają szybkie łącza, mogą pobrać z naszego serwisu demo tej produkcji.

Grafiki w Kreed plagiatem?

Elrond, 8 lipca 2004, 10:10

Fani gier FPS z pewnością kojarzą tytuł Kreed, dzieło rosyjskiej firmy Burut, które w wielu zapowiedziach opisywane było jako poważny konkurent Dooma 3. Jednakże ostatnie rewelacje, które pojawiły się po opublikowaniu najnowszego dema Kreed, mogą spowodować iż twórcy gry będą mieli poważne kłopoty. I to nie tylko ze względu na niezbyt wysoką jakość tego co można w demie zobaczyć.

Acclaim wydawcą rosyjskiej gry akcji Kreed

Speed, 18 czerwca 2004, 17:52

Interesująco zapowiadający się tytuł Kreed, trójwymiarowa gra akcji FPS, w której wcielamy się w rolę Legionisty przyszłości – jednego z najlepiej wyszkolonych wojowników trzeciego stulecia, od dziś ma wydawcę. Firmą, która zechciała pokazać światu owy program jest Acclaim, znana głównie z trzeciej części robaków (Worms 3D) oraz konsolowej ścigałki, kojarzonej głównie z widowiskowymi wypadkami, Burnout (choć w tym przypadku prawa do nowej odsłony – Burnout 3 – przejęła korporacja Electronic Arts). Światowej premiery Kreed należy spodziewać się w trzecim kwartale br., a nie jak wcześniej planowano – pod koniec czerwca, br.

Rozpoczęto prace nad oficjalnym dodatkiem do Kreed

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2004, 13:17

Na oficjalnej stronie firmy Russobit-M, pojawiła się wczoraj informacja o rozpoczęciu prac nad oficjalnym dodatkiem do gry Kreed – interesującego FPS, który wciąż nie może doczekać się na swoją światową premierę. Rosjanie udostępnili też pierwszy film, w którym zaprezentowano kilka premierowych lokacji.

Demo technologiczne Kreed?

Wojak, 30 grudnia 2003, 13:48

Kreed, obiecujący first person shooter, dzięki któremu już w marcu wcielimy się w Legionistę przyszłości, robi duże wrażenie między innymi dzięki doskonałej oprawie graficznej. Do tej pory podziwiać mogliśmy ją tylko na statycznych obrazkach i kilku filmach, teraz nadszedł czas na coś nowego: demo technologiczne. Zapewniam Was, że jest ono naprawdę obszerne, niezwykłe i bardzo dobrze wykonane, a pobrać mogą je na swój dysk twardy bez żadnych problemów nawet modemowcy.

Zostań testerem Kreed

ComCo, 18 kwietnia 2003, 08:53

Rynkowy debiut Kreed - trójwymiarowej, rozbudowanej strzelanki pierwszoosobowej - został niedawno przesunięty na trzeci kwartał tego roku, jednak autorzy starają się jak najlepiej wykorzystać dodatkowy czas przeznaczony na prace. Tym razem, zespół Burut Creative Media ogłosił rozpoczęcie zapisów na publiczne beta-testy swojego tytułu.

Kreed – jeszcze nie teraz...

ComCo, 15 kwietnia 2003, 07:12

Już pierwsze informacje (a w ich następstwie - nasza zapowiedź) dotyczące Kreed, mogły utwierdzić nas w przekonaniu, że ta trójwymiarowa gra akcji FPS powinna skutecznie wyróżnić się na tle pozostałych produkcji tego typu. Niestety, w dalszym ciągu nasze domysły musimy oprzeć jedynie na materiałach prasowych i screenach publikowanych przez autorów, gdyż wydawca rzeczonego tytułu - firma Russobit-M – właśnie doniósł o przesunięciu premiery z czerwca na trzeci kwartał...

Zapowiedź: Kreed

Fajek, 11 kwietnia 2003, 13:31

Kreed to kolejny FPS, mający chęć konkurowania z najbardziej znanymi tytułami, takimi jak seria Unreal czy Doom/Quake. Gra być może nie stoi na tak wysokim poziomie technologicznym jak Doom III jednak bez wątpienia może nieco namieszać w świecie tzw. „shooter’ów”.

Nowe szczegóły o grach rosyjskiego Burut Creative Media

Sznur, 13 grudnia 2001, 13:32

Według informacji prasowej rosyjskiej firmy Burut, wydawcą jej najnowszych produktów została firma Russobit. Przypomnijmy, że Burut Creative Team pracuje obecnie nad dwoma interesującymi tytułami: grą akcji Kreed oraz cRPG zatytułowanym Golden Land.