Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sid Meier's SimGolf

Sid Meier myśli o MMO

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 11:34

Znany powszechnie twórca gier komputerowych Sid Meier (Civilization, Railroad Tycoon), w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamers Global przyznał, że w przyszłości chętnie zająłby się projektem MMO.

Recenzja: Sid Meier’s Sim Golf

Fajek, 22 lipca 2002, 15:25

Sid Meier’s Sim Golf to symulacja ekonomiczno-budowlana, powstała przy współpracy z Maxis Games, ekspertem od tego typu produkcji (Sim City, The Sims). W grze możemy projektować, budować i zarządzać polami golfowymi na różnych poziomach szczegółowości. Rozgrywka w Sim Golf w znaczący sposób przypominać będzie Sim City, lecz zamiast budować miasto zajmiemy się wszelkimi aspektami pól golfowych.

Freedom Force i Sid Meier’s Sim Golf również od dziś w sklepach

Fajek, 18 lipca 2002, 14:03

Również dziś premierę mają koeljne dwie gry z Cenegi - Freedom Force oraz Sid Meier's SimGolf. Jednak warto wspomnieć, że w części odpowiednio oznaczonych pudełek z tymi grami znajdziecie prezent...

Sid Meier's SimGolf "Gold"

Łosiu, 10 stycznia 2002, 09:19

Zaawansowana symulacja ekonomiczno-budowlana z firmy Firaxis Games została ukończona. Sid Meier's SimGolf najnowsza produkcja twórcy niezapomnianej Civilization i Will’a Wright’a twórcy słynnych gier: SimCity oraz The Sims, osiągnęła „złote” stadium produkcji i trafi do zachodnich sklepów 21 stycznia.

Sid Meier's SimGolf powstaje we współpracy z Maxis Games

Sznur, 10 maja 2001, 14:09

W Fireaxis Games powstaje nowa strategiczna gra firmowana legendarnym nazwiskiem Sida Meiera. Mowa tu o Sid Meiers SimGolf, która powstaje przy współpracy z Maxis Games, ekspertem od symulacji ekonomiczno-budowlanych (Sim City, The Sims). W grze będziemy mogli projektować, budować i zarządzać polami golfowymi na różnych poziomach szczegółowości.