Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Control 2

Twórcy Maxa Payne'a i Alana Wake'a skasowali jedną z powstających gier, by mocniej skupić się na pozostałych produkcjach

Adrian Werner, 7 maja 2024, 13:57

Studio Remedy skasowało sieciową grę akcji Kestrel, która miała powstać na gruzach porzuconego projektu Vanguard. Zespół chce w pełni skoncentrować się na swoich najmocniejszych markach.

Control 2 to tort nie do podziału. Po sukcesie Alan Wake 2 Remedy przejęło pełnię praw do marki

Zuzanna Domeradzka, 28 lutego 2024, 19:17

Studio Remedy Entertainment zakupiło prawa do marki Control od firmy 505 Games. Fińskie studio ma teraz pełną dowolność w dystrybucji gier Control 2 i Condor.

Projektant rozgrywki gry Alan Wake 2 przechodzi do Control 2, produkcja nabiera rozpędu

Adrian Werner, 19 listopada 2023, 07:41

Starszy projektant rozgrywki z Alan Wake 2 przeniósł się do zespołu pracującego nad Control 2. Może to sugerować, że produkcja weszła w następy etap.

Max Payne Remake o krok bliżej do premiery, Remedy wydaje się pewne sukcesu

Kamil Kleszyk, 31 października 2023, 12:52

Remedy przedstawiło aktualny stan prac nad nowymi projektami. Nie zabrakło informacji o remake’ach dwóch pierwszych części serii Max Payne oraz kontynuacji Control.

Alan Wake 2 w końcowej fazie produkcji, Remedy potwierdza

Marcin Przała, 26 kwietnia 2023, 13:48

Dyrektor generalny studia Remedy zdradził, że Alan Wake 2 wszedł właśnie w ostatni etap produkcji. Przy okazji dowiedzieliśmy się także nieco o stanie pozostałych projektów studia.

Control 2 oficjalnie potwierdzone

Kamil Kleszyk, 11 listopada 2022, 15:23

Studio Remedy Entertainment oficjalnie potwierdziło prace nad Control 2. Co prawda o sequelu gry z 2019 roku wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale do tej pory projekt istniał jako Codename Heron. Firma ujawniła również kilka szczegółów na temat nadchodzącego dzieła.

Remedy ma na głowie aż 5 projektów; raport z prac nad Control 2 i innymi

Krzysiek Kalwasiński, 14 maja 2022, 12:53

Remedy Entertainment pracuje obecnie aż nad pięcioma projektami. Raport finansowy firmy mówi o postępie prac nad grami Control 2, Alan Wake 2 i innymi.

Control 2 i gra multiplayer w produkcji - studio Remedy ujawniło plany

Adrian Werner, 30 czerwca 2021, 09:40

Studio Remedy będzie kontynuowało współpracę z firmą 505 Games. W produkcji znajduje się kontynuacja Control i multiplayerowy spin-off znany jako Condor.

Twórcy Control oraz Alana Wake'a chcą stworzyć interesujące uniwersum

Adrian Piotrowski, 7 marca 2021, 12:11

Dyrektor Remedy Entertainment zdradził parę szczegółów dotyczących przyszłości studia oraz przyznał, że jednym z jego podstawowych celów jest stworzenie interesującego uniwersum, do którego będą wracać zarówno twórcy, jak i gracze.

Control i Alan Wake w jednym uniwersum wraz z nową grą od Remedy

Karol Laska, 8 sierpnia 2020, 11:48

Remedy Entertainment idzie śladami Marvela i zakłada własne – z tym wyjątkiem, że growe – uniwersum. Znajdą się w nim Control, Alan Wake, a także nadchodząca, jeszcze niezatytułowana produkcja studia.