Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Overlord II

Games with Gold w maju (m.in. V-Rally 4 i WH40K Inquisitor Martyr)

Vergil, 28 kwietnia 2020, 18:42

Firma Microsoft ujawniła gry, które w maju trafią do abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Mowa o V-Rally 4, Warhammer 40.000: Inquisitor - Martyr, a także Overlord II i Sensible World of Soccer.

Premiery gier w Polsce (24-30 sierpnia)

Vercetti, 31 sierpnia 2009, 08:45

Koniec wakacji przyniósł polskiemu rynkowi niewiele nowych gier. Wśród premierowych tytułów pojawiła się jednak długo oczekiwana perełka – konsolowy Batman: Arkham Asylum. To, jak człowiek-nietoperz prezentuje się w akcji, możecie zobaczyć na jednym z ostatnich filmików zespołu tvgry.pl, z kolei wkrótce na Gry-OnLine zamieszczona zostanie recenzja gry.

Wieści ze świata (Halo Wars, World of Warcraft, Ultima Online) 30/07/09

Hed, 30 lipca 2009, 13:32

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj zaglądamy do portfela Blizzardowi, wyjaśniamy dlaczego Trine na PS3 się spóźnia oraz kto skasował rankingi w Halo Wars. Poza tym mamy informacje o pakietach DLC do kilku gier i darmowym dodatku do Ultimy Online.

Poradnik: Overlord II

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2009, 10:36

„W poradniku do gry Overlord II znajdziesz informacje na temat prowadzenia rozgrywki, uzbrojenia, opancerzenia, siedziby Pana Ciemności, a także różnych sposobów przechodzenia gry."

Córka twórcy Świata Dysku mówi o roli scenarzysty w tworzeniu gier

Hed, 28 czerwca 2009, 13:43

Rhianna Pratchett, autorka scenariuszy do takich gier jak Mirror's Edge, Heavenly Sword oraz wspominanego przez nas niedawno Overlorda II, wypowiedziała się na temat trendów obowiązujących obecnie w branży gier. Przede wszystkim zauważa ona wciąż powracają chęć producentów do czerpania z amerykańskiego kina akcji, co jej zdaniem wcale nie jest dobre, gdyż działa w ograniczający sposób.

Overlord II i inne gry z serii już w polskich sklepach

Hed, 25 czerwca 2009, 14:58

Firma Codemasters poinformowała, że od dzisiaj można ponownie wcielić się w złego władcę radosnych gremlinopodobnych potworów, oczywiście w serii gier Overlord. W polskich sklepach pojawiły się trzy odsłony tej produkcji: Overlord II (na Xboksa 360 i PlayStation 3), Overlord Dark Legend (Wii) oraz Overlord Minions (NDS). Autorką scenariusza jest Rhianna Pratchett, czyli córka twórcy Świata Dysku.

Wymagania sprzętowe Overlord II

Crash, 16 czerwca 2009, 13:29

Znamy wymagania sprzętowe nadchodzącej gry ze stajni Codemasters, Overlord II. Premiera gry w Polsce powinna nastąpić już 25 czerwca, a wszystkich Was chcących dowiedzieć się, czy sprzęt, który posiadacie, podoła wyzwaniu uruchomienia programu, zapraszam do zapoznania się z tą wiadomością.

Demo Overlord 2 już niedługo

Jiker, 4 czerwca 2009, 12:59

Na oficjalnym Twitterze taktycznej gry akcji Overlord II opublikowana została informacja, z której wynika, że już niebawem dane nam będzie przetestować grywalną wersję demonstracyjną tejże produkcji. Dojdzie do tego na moment przed światową premierą dzieła studia Triumph Software.

Władca Ciemności zdominuje świat w przyszłym miesiącu

Jiker, 1 maja 2009, 13:05

Brytyjski koncern Codemasters ujawnił oficjalne daty premiery Overlord II, gry akcji z elementami cRPG, będącej kontynuacją ciepło przyjętego Overlorda, autorstwa Triumph Software (wydanego w czerwcu 2007 roku w przypadku PC i Xbox 360, a także w czerwcu 2008 roku, jeśli chodzi o edycję na PlayStation 3).

Nowe informacje o grze Overlord II, będzie demo

Filip „fsm” Grabski, 28 listopada 2008, 15:25

Oficjalnie zapowiedziana podczas tegorocznych wakacji druga część prześmiewczego Overlorda nabiera kształtów. Z wywiadu, którego serwisowi Strategy Informer udzielił Lennart Sas z Triumph Studios, można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 października 2008)

Jiker, 17 października 2008, 11:23

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: GTA: San Andreas trafi do Xbox Originals, Zeno Clash opóźnione, aktualizacja PlayStation Store, kontynuacja Overlorda ponownie z Rhianną Pratchett. Zapraszamy do lektury.