Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Minecraft Earth

Minecraft Earth jest już oficjalnie martwe

Entelarmer, 1 lipca 2021, 09:20

Minecraft Earth to już historia. Mobilny spin-off jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii właśnie zniknął z urządzeń mobilnych.

Minecraft Earth do zamknięcia. Ale wcześniej aktualizacja i koniec mikrotransakcji

Karol Laska , 5 stycznia 2021, 19:46

Minecraft Earth otrzymał kolejną, a zarazem ostatnią aktualizację. Produkcja nie będzie już dłużej wspierana ze względu na zmianę priorytetów firmy Mojang Studios.

Minecraft Earth z aktualizacją - są trzy duże nowości

AlexB, 29 kwietnia 2020, 11:09

Mobilny Minecraft Earth otrzymał nową aktualizację, noszącą sygnaturę R17. Przede wszystkim dodaje ona trzy nowe elementy – wyzwania i system sezonów, dziennik gracza oraz kolejne rodzaje zwierząt. Nie zapomniano też o pomniejszych dodatkach oraz poprawkach.

Minecraft Earth już w Polsce, premiera wczesnej wersji na Android i iOS

Bebop, 13 grudnia 2019, 14:16

Aplikacja Minecraft Earth od dziś dostępna jest w Polsce na systemach mobilnych Android i iOS. Wzorem Pokemon GO gra wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej. Nie jest to jednak wersja finalna.

Minecraft Earth dużym sukcesem

Laty, 22 listopada 2019, 11:13

Z okazji 10. rocznicy wydania swojego dzieła studio Mojang udostępnia kolejną mobilną odsłonę popularnego cyklu. Minecraft Earth to gra bazująca na rozszerzonej rzeczywistości. W ubiegłym tygodniu aplikacja została odblokowana na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Minecraft Earth - pierwsze wrażenia z pokazu

Maciej Pawlikowski, 18 listopada 2019, 10:45

Odwiedziliśmy Londyn, aby na imprezie Microsoftu, XO 19, zagrać i porozmawiać z ludźmi z Mojang o zbliżającym się Minecraft Earth. Czym tak naprawdę jest tak gra i kiedy możemy liczyć na wprowadzenie early accessu w Polsce?

Termin premiery Minecraft Dungeons i specjalne wydarzenie w Minecraft Earth

Vergil, 14 listopada 2019, 22:36

Gry Minecraft Earth i Minecraft: Dungeons otrzymały swoje „pięć minut” na tegorocznym X019. Dla fanów tej pierwszej przygotowano specjalne wydarzenie, natomiast gracze czekający na drugą z wymienionych produkcji mogą zaznaczyć w kalendarzu miesiąc jej premiery.

Minecraft Earth trafił do wczesnego dostępu

qjin, 14 listopada 2019, 11:05

Minecraft Earth, czyli mobilny spin-off przeboju studia Mojang AB, trafił w tym tygodniu do wczesnego dostępu, ale jeszcze nie w Polsce. Gra wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości jest na razie dostępna tylko w dziesięciu wybranych krajach.

Zapowiedź Wielkiej Aktualizacji do Doty Underlords, soundtrack CoD: Modern Warfare i inne wieści

AlexB, 18 października 2019, 14:28

Dziś piszemy o zapowiedzi Wielkiej Aktualizacji Doty Underlords, starcie wczesnego dostępu mobilnego Minecraft Earth w wybranych krajach, nowych informacjach o prywatnych serwerach oraz patchu Wastelanders do Fallouta 76 i soundtracku z nowego Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

MINECON - nowości związane z Minecraft, Minecraft Dungeons i Minecraft Earth

Adrian Werner, 28 września 2019, 20:37

W trakcie imprezy MINECON 2019 ujawniono plany dalszego rozwoju gry Minecraft, pokazano nowy zwiastun Minecraft Dungeons i zapowiedziano wczesny dostęp mobilnego Minecraft Earth.

Minecraft Earth - gameplaye z zamkniętej bety wyrastają jak zombie po zmroku

Julia Dragović, 18 lipca 2019, 18:30

Już od poniedziałku na YouTube zaczęły się pojawiać gameplaye z zamkniętej bety Minecrafta Earth od Mojang i Microsoftu. Możemy więc zobaczyć, jak przyrodnie rodzeństwo Pokémon GO radzi sobie w Londynie i Seattle – do tych miast została ograniczona lokalizacja testów.

Gameplay z Marvel's Avengers na Comic-Conie i Minecraft Earth z zamkniętą betą - wieści

AlexB, 12 lipca 2019, 14:22

Dziś piszemy o planowanej premierze gameplayu z gry Marvel's Avengers oraz starcie zamkniętej bety mobilnego Minecraft Earth. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Minecraft Earth pokazany w czasie konferencji Apple WWDC19

Aquma, 4 czerwca 2019, 11:22

W czasie konferencji Apple WWDC19 deweloperzy ze studia Mojang po raz pierwszy zaprezentowali rozgrywkę w Minecraft Earth – spin-offie Minecrafta korzystającym z technologii rozszerzonej rzeczywistości. [Aktualizacja]

Zapowiedziano Minecraft Earth – Microsoft rzuca wyzwanie Pokemon GO

Ender, 17 maja 2019, 18:43

Microsoft rzucił rękawicę grze Pokemon GO, zapowiadając nową produkcję mobilną opartą na przebojowym Minecrafcie. Minecraft Earth korzystać będzie z technologii rzeczywistości rozszerzonej i pozwoli na wspólne przygody oraz budowanie osobom z całego świata.