Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 kwietnia 2020, 11:25

Minecraft Earth z aktualizacją - są trzy duże nowości

Mobilny Minecraft Earth otrzymał nową aktualizację, noszącą sygnaturę R17. Przede wszystkim dodaje ona trzy nowe elementy – wyzwania i system sezonów, dziennik gracza oraz kolejne rodzaje zwierząt. Nie zapomniano też o pomniejszych dodatkach oraz poprawkach.

Studio Mojang nie próżnuje i kontynuuje rozwój Minecraft Earth. Ostatnio ten mobilny spin-off kultowego sandboksa, który niczym Pokemon GO wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR), otrzymał nową aktualizację. Nosi ona sygnaturę R17 i jej główną atrakcją są trzy duże nowości.

Minecraft Earth z aktualizacją - są trzy duże nowości - ilustracja #1
Minecraft Earth kontynuuje rozwój.
W SKRÓCIE
  1. Minecraft Earth otrzymał nową aktualizację - R17.
  2. Dodaje ona trzy istotne nowości – system sezonów i wyzwania, dziennik gracza oraz kolejne rodzaje zwierząt.
  3. Patch wnosi także kilka poprawek i pomniejszych dodatków.
  4. Tytuł jest dostępny za darmo na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Pierwszą z nich jest nowy system sezonów, w ramach których można stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom. Podczas codziennego logowania gracze otrzymują świeże zadania, a dodatkowe mogą odblokować za pomocą interaktywnych obiektów. Ich wykonywanie i kończenie tym samym całych sezonów nagradzane jest atrakcyjnymi upominkami, takimi jak elementy do personalizacji wirtualnego awatara.

Drugą nowością, która pojawiła się w Minecraft Earth wraz z aktualizacją R17, jest dziennik gracza. Dzięki niemu możecie sprawdzić wszystko to, co do tej pory napotkaliście na swojej drodze w trakcie zabawy. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Poszczególne rzeczy zostały podzielone na kolekcje, które uzupełnicie poprzez zbieranie bloków, zwierząt i przedmiotów. Zachęca to do dokładniejszej eksploracji okolicy.

W końcu trzecim elementem, będącym częścią ostatniej aktualizacji do Minecraft Earth, są kolejne warianty zwierząt. Od teraz w mobilnej produkcji studia Mojang można natknąć się na niespotykane dotąd odmiany kurczaków, krów, świń, owiec oraz królików. Bezpośrednio wiąże się to z poprzednią nowością, czyli dziennikiem gracza. Nowe gatunki mają bowiem urozmaicać kompletowanie kolekcji.

Minecraft Earth z aktualizacją - są trzy duże nowości - ilustracja #2
Do różnych odmian zwierząt obecnych w Minecraft Earth dołączyły kolejne.

Ponadto twórcy ze studia Mojang nie zapomnieli o kilku pomniejszych dodatkach i poprawkach. Wśród nich możemy wymienić nowe Przygody oraz zapamiętywanie ustawień jasności czy preferencji trybu precyzyjnego z sesji na sesję. Więcej szczegółów na ich temat oraz wszystkich większych atrakcji będących częścią aktualizacji R17, o których pisaliśmy wyżej, znajdziecie w tym miejscu.

Minecraft Earth jest obecny w ramach wczesnego dostępu w naszym kraju od grudnia ubiegłego roku. Tytuł można ściągnąć za darmo na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Jak na razie nie wiemy, kiedy na rynku ukaże się jego pełna wersja.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Minecraft Earth
  2. Minecraft Earth w Google Play
  3. Minecraft Earth w sklepie Apple

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej