Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Ball Z: Kakarot

Sprzedaż Dragon Ball Z: Kakarot, nowe sterowniki od Nvidii i inne wieści

AlexB, 11 marca 2020, 16:41

Dziś piszemy o nowych sterownikach do kart grafiki od firmy Nvidia, sprzedaży Dragon Ball Z: Kakarot, pożegnaniu z GOG Downloaderem i liście życzeń w Epic Games Store. Witajcie w wieściach ze świata.

Dragon Ball Z Kakarot - sprzedano ponad milion egzemplarzy w tydzień

Adrian Werner, 10 lutego 2020, 11:41

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że w ciągu tygodnia od premiery Dragon Ball Z: Kakarot rozeszło się w ponad 1,5 mln egzemplarzy gry.

Recenzje Dragon Ball Z: Kakarot – świetna adaptacja anime, ale "tylko" solidna gra

qjin, 16 stycznia 2020, 17:04

W przededniu premiery Dragon Ball Z: Kakarot pojawiły się pierwsze recenzje gry. Czy tytuł studia CyberConnect2 spełnia oczekiwania fanów anime i RPG-ów akcji? Według ocen mamy do czynienia z dobrą, acz trochę niedopracowaną produkcją, wiernie odwzorowującą przygody Goku, Vegety i innych postaci znanych z sagi Akiry Toriyamy.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Dragon Ball Z: Kakarot

Bebop, 2 stycznia 2020, 19:48

W połowie stycznia zadebiutuje gra Dragon Ball Z: Kakarot, ale już dziś można zapoznać się z jej wymaganiami sprzętowymi. Fani Son Goku i spółki nie mają powodów do obaw, ponieważ dzieło studia CyberConnect2 uruchomi się nawet na starszych blaszakach.

Vegeta bohaterem nowego gameplayu z Dragon Ball Z: Kakarot

Vergil, 29 października 2019, 18:00

W sieci pojawił się nowy gameplay z gry Dragon Ball Z: Kakarot, którego głównym bohaterem jest Vegeta. Przygotowując się do walki z Majinem Buu, heros eksploruje rozległy teren i stawia czoła zastępom adwersarzy.

Dragon Ball Z Kakarot - Vegeta i otwarty świat na gameplayu

Aquma, 16 września 2019, 09:46

Na platformie YouTube pojawił się nowy gameplay z nadchodzącej gry RPG akcji w uniwersum Dragon Ball - Dragon Ball Z: Kakarot od studia CyberConnect2. Głównym bohaterem materiału jest jedna z najważniejszych postaci z sagi autorstwa Akiry Toriyamy - Vegeta.

Dragon Ball Z: Kakarot - teaser sagi Buu oraz dokładna data premiery

AlexB, 12 września 2019, 12:50

Zadebiutował nowy teaser Dragon Ball Z: Kakarot od studia CyberConnect2. Skupia się on na zapowiedzi sagi Buu, która będzie jedną z części tego nadchodzącego RPG-a akcji. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł ukaże się 17 stycznia 2020 roku.

Dragon Ball Z Kakarot - zwiastun, nowy tytuł i data premiery [aktualizacja: gameplay]

Adrian Werner, 9 czerwca 2019, 23:00

Na konferencji Microsoftu pokazano nowy zwiastun Dragon Ball Z: Kakarot, czyli gry, która wcześniej została zapowiedziana jako Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Poznaliśmy również przybliżoną datę premiery.

Zapowiedziano Dragon Ball Game Project Z: Action RPG

Adrian Werner, 28 stycznia 2019, 09:00

Studio CyberConnect2 i firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziały grę Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Zgodnie z tytułem (roboczym), będzie to RPG akcji bazujące na animowanym serialu Dragon Ball Z.

Zapowiedziano Dragon Ball Project Z – nowe RPG akcji od Bandai Namco

Frozen, 16 stycznia 2019, 16:39

Bandai Namco zapowiedziało nowe RPG akcji w świecie Dragon Ball. Więcej o projekcie dowiemy się jeszcze w tym miesiącu, podczas finałów turnieju Dragon Ball FighterZ World Tour.