Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mass Effect 2: Przybycie

Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce

sathorn, 12 marca 2012, 18:13

Gadżety dla miłośników wirtualnej rozrywki to wciąż rosnący rynek. Największym fanom nie wystarczy już samo granie w ukochany tytuł. Potrzebują t-shirtów, kubków, książek i, jak się okazuje, unikalnych obudów na swoje konsole.

Nowy dodatek do Mass Effect 2 nadchodzi [news zaktualizowany]

Hed, 29 marca 2011, 11:08

Dzisiaj wielu graczy wróci na statek Normandia i w skórze komandora Sheparda zmierzy się z nowym wyzwaniem, które jest tematem dodatku Arrival do Mass Effect 2. W rozszerzeniu wyruszymy na samotną misję ratunkową i dowiemy się, kiedy złowroga rasa Żniwiarzy przybędzie na Ziemię. Niestety DLC nie jest kompatybilne z polską wersją językową produkcji.

Zawartość ostatniego DLC do Mass Effect 2

Adrian Werner, 25 marca 2011, 10:46

Już od pewnego czasu wiemy, że studio BioWare pracuje nad The Arrival, czyli ostatnim rozszerzeniem do Mass Effect 2. Do tej pory twórcy nie byli jednak skorzy podzielić się ze światem jakimikolwiek konkretami na temat tej produkcji. Teraz wreszcie uległo to zmianie.

Odkryj pierwsze screeny z nadchodzącego DLC do Mass Effect 2

Sarge, 15 marca 2011, 11:00

O szykowanym ostatnim większym dodatku DLC do Mass Effect 2 wiemy od początku roku. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że rozszerzenie występować będzie pod nazwą Arrival (co zdaje się potwierdzać ulotka dołączana do pudełka Dragon Age II). Choć tytuł dalej nie został oficjalnie potwierdzony, to twórcy zaczynają już teraz podgrzewać atmosferę.

Mass Effect 2: Arrival na ulotce w pudełku do Dragon Age II

Filip „fsm” Grabski, 5 marca 2011, 16:16

O ostatnim rozszerzeniu do Mass Effect 2 dowiedzieliśmy się przypadkiem pod koniec lutego za sprawą aktualizacji do gry na konsoli PlayStation 3. Dzisiaj możemy zaprezentować kolejny dowód na rychły (?) debiut DLC znanego jako Arrival.

Arrival kolejnym dodatkiem DLC do Mass Effect 2?

Sarge, 22 lutego 2011, 10:45

Na początku roku dowiedzieliśmy się, że firma BioWare planuje jeszcze jeden dodatek DLC do swojej flagowej produkcji – Mass Effect 2. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że dość przypadkowo odkryliśmy właśnie jego nazwę.