Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty 3

Wieści ze świata (Call of Duty 3, Rocket League, Minecraft: Education Edition) 23/9/2016

Draug, 23 września 2016, 14:00

Dziś piszemy o udostępnieniu Call of Duty 3 na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności, zapowiedzi aktualizacji AquaDome do Rocket League i o dacie premiery Minecraft: Education Edition. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fani serii Call of Duty spędzili w sumie 2,8 miliona lat w trybie multiplayer

Ender, 13 sierpnia 2013, 18:55

Z okazji jutrzejszej prezentacji trybu multiplayer w Call of Duty: Ghosts, Activison przedstawiło porcję ogólnych statystyk związanych z rozgrywkami wieloosobowymi w serii.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. Modern Warfare 3, FIFA 12 i Battlefield 3 w czołówce

Aver, 12 stycznia 2012, 09:27

Zastanawiacie się, jaka gra na PC albo na PS3 podbiła serca mieszkańców Anglii? Chcecie wiedzieć, kto wygrał w Zjednoczonym Królestwie w odwiecznym pojedynku Modern Warfare 3 z Battlefield 3 w 2011 roku? Odpowiedzi znajdziecie w pełnej wersji tej wiadomości.

Ogromny sukces Call of Duty Elite. Activison dementuje wcześniejsze dane o popularności Modern Warfare 3

Ender, 22 listopada 2011, 18:04

Activision chwali się tym, że tylko w przeciągu 6 dni od zaoferowania płatnego dostępu do usługi Call of Duty Elite wykupiło go milion graczy.

Rekordowa sprzedaż dodatków DLC do gier z serii Call of Duty

Jiker, 3 sierpnia 2010, 09:15

Firma Activision ujawniła liczbę sprzedanych egzemplarzy dodatków DLC do kolejnych odsłon bestsellerowego cyklu strzelanin FPP Call of Duty. Okazuje się, że rozszerzenia mimo wygórowanej ceny znalazły w sumie 20 milionów nabywców.

Wieści ze świata (Alan Wake, Battlefield: Bad Company 2, BioShock 2) 10/05/10

Jiker, 10 maja 2010, 11:53

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o łatkach do konsolowych wersji Battlefield: BC2 oraz aktualizacji BioShock 2, niespodziewanym odejściu dyrektora generalnego LucasArts, nowej grze z serii FIFA, a także zestawie starszych odsłon cyklu Call of Duty. Zapraszamy do lektury.

Infinity Ward traci jeszcze więcej ważnych pracowników

Hed, 14 kwietnia 2010, 09:13

Studio odpowiedzialne za markę Call of Duty, czyli Infinity Ward, straciło kolejnych ważnych pracowników. Tak przynajmniej wynika z doniesień zagranicznych serwisów (Edge, IGN, Kotaku), które piszą, że w sumie zwolniło się siedem istotnych posad. Wcześniej firma Activision pozbawiła pracy szefów dewelopera, co rozpoczęło kontrowersje i sprawy sądowe.

Echa współpracy Respawn Entertainment z Electronic Arts

Rock Alone, 13 kwietnia 2010, 09:30

Wspominaliśmy już wczoraj o otwarciu nowego studia byłych szefów Infinty Ward. Wygląda na to, że Jason West i Vincent Zampella zrobili świetny interes, wiążąc swój Respawn Entertainment z Electronic Arts.

Zwolnieni twórcy Call of Duty otwierają nowe studio

Thorwalian, 12 kwietnia 2010, 18:57

Tego prędzej czy później można było się chyba spodziewać. Vince Zampella oraz Jason West, czyli dwóch byłych szefów Infinty Ward, powołało do życia nowe studio develeperskie, Respawn Entertainment. Co ciekawe, nowopowstały twór w ramach programu EA Partners będzie tworzył pod egidą Electronic Arts.

Activision rozpoczyna tajemniczą kampanię

Hed, 7 kwietnia 2010, 08:17

Firma Activision pozazdrościła Valve świetnie zrealizowanej zapowiedzi Portala 2 i postawiła na równie tajemniczą zabawę w stylu ARG (alternate reality game). Redaktorzy zagranicznych serwisów donoszą, że otrzymali nieopisane przesyłki, w których znalazł się pendrive z plikiem i zakodowaną informacją. Najwyraźniej chodzi o zapowiedź nowego Call of Duty.

Plotki o przyszłości marki Call of Duty

Adrian Werner, 8 stycznia 2010, 08:55

Powoli opadają emocje związane z premierą Call of Duty: Modern Warfare 2 i najwyższy czas, byśmy pomyśleli o przyszłości tej marki. Najwyraźniej podobnego zdania są ludzie z branży, bo zostaliśmy wręcz zasypani plotkami odnośnie tej serii.

Gry z serii Call of Duty zarobiły ponad 3 miliardy dolarów

Hed, 27 listopada 2009, 18:15

Firma Activision Blizzard ogłosiła, że marka Call of Duty wygenerowała sprzedaż przekraczającą 3 miliardy dolarów. W sumie gry z serii sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 55 milionów egzemplarzy, zapewniając wydawcy ogromne przychody.

Activision ma pomysły jak zarobić jeszcze więcej

Hed, 13 listopada 2009, 10:55

W tym tygodniu byliśmy świadkami ogromnego sukcesu Activision, wydawcy świetnie przyjętego Call of Duty: Modern Warfare 2. Firma najwyraźniej nie spuszcza z tonu i szuka nowych sposobów na zarabianie pieniędzy (CVG). Część z nich wynika z połączenia z Blizzardem i wymianą doświadczeń z tym studiem. Chodzi oczywiście o model finansowy znany z World of Warcraft.

Seria Call of Duty w Polsce - dokładne wyniki sprzedaży poszczególnych części

Michał Bobrowski, 11 listopada 2009, 15:56

Już po raz piąty w warszawskiej Piwnicy pod Harendą firma Licomp Empik Multimedia przygotowała imprezę premierową związaną z serią Call of Duty.

Activision Blizzard o finansach, kolejnych Call of Duty i Guitar Hero oraz premierze StarCraft II

Maciej Śliwiński, 6 listopada 2009, 09:37

Ujawniony raport finansowy Activision Blizzard za trzeci kwartał tego roku, pokazuje, że firma jest w bardzo dobrej kondycji. Co ważniejsze jednak, podczas telefonicznej konferencji z prasą i analitykami, szefowie Activision Blizzard potwierdzili, że w przyszłym roku wydana zostanie kolejna część Call of Duty, a StarCrafta II możemy spodziewać się w pierwszej połowie roku.

Brytyjski magazyn ujawnia pierwsze informacje dotyczące Call of Duty 5: World at War

Przemysław Zamęcki, 9 czerwca 2008, 13:57

Jak do tej pory piąta część serii Call of Duty pozostawała dla nas wielką niewiadomą. W Internecie pojawiały się pogłoski, że autorami piątki będzie ekipa Treyarch, że tym razem posmakujemy walk z Japończykami, w końcu, że gra korzystać będzie z tego samego silnika co Call of Duty 4: Modern Warfare. Wygląda na to, że wszystkie te plotki znalazły jednak swoje potwierdzenie.

Powstaje karcianka Call of Duty: Real-Time Card Game

vampire, 23 kwietnia 2008, 14:02

Znana amatorom karcianek firma Upper Deck (stworzyła między innymi World of Warcraft TGC) zapowiedziała wydanie Call of Duty: Real-Time Card Game tworzonej we współpracy z Activision (wydawcą gier z serii Call of Duty). Cechą charakterystyczną tego produktu ma być to, że gracze wykonują ruchy symultanicznie nie zaś w naprzemiennych turach.

Seria Call of Duty wciąż w rozkroku

Przemysław Zamęcki, 23 kwietnia 2008, 07:31

Wczoraj serwis Next-Gen.biz informował, jakoby seria Call of Duty po premierze kolejnej, piątej części, miała trafić w całości w ręce Infinity Ward. Zabranie odpowiedniego stanowiska przez koncern Activision trwało co prawda dłuższą chwilę, ale kiedy już się ukazało, wydaje się być jednoznaczne.

Call of Duty wraca do Infinity Ward

Filip „fsm” Grabski, 22 kwietnia 2008, 09:19

Serwis Next-Gen.biz dowiedział się od byłego pracownika Activision Underground, że Infinity Ward stanie się jedynym wytwórcą kolejnych gier z serii Call of Duty.

Call of Duty zmierza na Nintendo DS!

BK, 10 lipca 2007, 09:29

Znana seria Call of Duty doczeka się nowej odsłony również na przenośną konsolę Nintendo DS. Co ważne, nie będzie to specjalna edycja Call of Duty 4, na które czekają posiadacze pecetów, X360 i PS3, ale zupełnie nowy tytuł.

Dodatek do gry Call of Duty 3 w wersji dla konsoli Xbox 360

Major Doktor Upiorna, 31 maja 2007, 18:38

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów gry Call of Duty 3 w wersji dla konsoli Xbox 360. Od kilku godzin jest już dostępny nowy dodatek do tej pierwszoosobowej strzelaniny. Aby go nabyć należy dokonać opłaty w wysokości 800 punktów, co w przeliczeniu wynosi ok. 29 PLN. Plik do pobrania z Xbox Live ma rozmiar 950,3 MB.

Call of Duty trafi do Waszych telefonów komórkowych

Krystian Smoszna, 1 maja 2007, 14:12

Nie tylko gra Age of Empires III, ale również kolejna odsłona cyklu Call of Duty zostanie wyprodukowana przez studio Glu Mobile z myślą o nowoczesnych telefonach komórkowych. Amerykańska firma zawarła już odpowiednie porozumienie z koncernem Activision, który jest właścicielem praw do tej marki.

Treyarch stworzy piątą odsłonę cyklu Call of Duty

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2007, 06:45

Modern Warfare nie jest jedyną grą z serii Call of Duty, którą w zanadrzu ma koncern Activision. Do pracy nad kolejną, piątą już odsłoną tego cyklu, przymierza się doświadczone w tworzeniu pierwszoosobowych strzelanin studio Treyarch.

Call of Duty 3 na PC?

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 10:39

Amerykańska organizacja ESRB (Entertainment Software Rating Board), zajmująca się ustalaniem kategorii wiekowych dla gier komputerowych, często przynosi nam wieści na temat produktów, które nie zostały oficjalne zapowiedziane. Nie inaczej jest tym razem...

Łatka do Call of Duty 3 - bonusowe mapy już działają

Jiker, 29 stycznia 2007, 14:46

Firmy Treyarch oraz Activision poinformowały, że zdołały wyeliminować błędy uniemożliwiające osobom, które zakupiły opublikowany 18 stycznia dodatek, przetestowanie nowych multiplayerowych map przeznaczonych dla gry Call of Duty 3.

Bonusowy pakiet map dla Call of Duty 3 na X360 okazał się wadliwy

Metatron, 19 stycznia 2007, 10:45

Jeżeli jesteście posiadaczami X360 i gry Call of Duty 3 i przymierzacie się do zakupu za pośrednictwem Xbox Live ostatnio wydanego zestawu pięciu dodatkowych map do niej, radzimy nieco się wstrzymać, ponieważ wersja aktualnie dostępna na serwerach jest wadliwa.

Bonusowe mapy dla Call of Duty 3 na platformie X360

eLKaeR, 20 grudnia 2006, 14:55

Wojenną ścieżką w grze Call of Duty 3 kroczą już posiadacze konsol PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 i Wii. Jednakże tylko użytkownicy "trzystasześćdziesiątki" otrzymają od korporacji Activision specjalny bożonarodzeniowo-noworoczny prezent w postaci całkowicie darmowego scenariusza multiplayerowego o nazwie Champs do pobrania z Internetu.

Poradnik: Call of Duty 3

Redakcja GRYOnline.pl, 19 grudnia 2006, 18:52

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Call of Duty 3. Pomoże on wam przebrnąć przez wszystkie czternaście misji, a co za tym idzie, wspomóc aliancką ofensywę na zajętą przez niemieckie siły Francję. Rozgrywka w COD3, podobnie jak w poprzednich częściach serii, jest liniowa i musicie sprostać wszystkim zadaniom stawianym wam przez autorów, żeby ukończyć dany rozdział.

Strzelanina FPP lub TPP albo wrestling w bożonarodzeniowym zestawie z X360

eLKaeR, 23 listopada 2006, 07:55

Od prawie miesiąca na rynku brytyjskim dostępny jest już specjalny zestaw w niestandardowym opakowaniu, składający się z konsoli Xbox 360 (w wersji z bezprzewodowym kontrolerem, dyskiem twardym 20 GB etc.) i gry Pro Evolution Soccer 6. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 299,99 GBP, czyli około 1689 PLN. Już wkrótce w kraju królowej Elżbiety II pojawią się kolejne pakiety dla entuzjastów X360.

Call of Duty 3 na półkach sklepowych

Elrond, 8 listopada 2006, 13:31

Przedstawiciele firmy Activision poinformowali, iż długo oczekiwana, trzecia cześć znakomitego cyklu Call of Duty, pojawiła się właśnie na półkach sklepowych. Mowa o wersjach przeznaczonych na konsole Xbox, Xbox 360 oraz PlayStation 2 oraz o terytorium USA – przyszli posiadacze PS3 oraz Wii otrzymają wersje przeznaczone dla swoich „sprzętów” w momencie ich premier. W Europie gra zadebiutuje 10 listopada.

Potwierdzono pierwsze europejskie tytuły startowe przeznaczone dla PS3

Jiker, 7 listopada 2006, 16:23

Firma Activision poinformowała, iż w momencie europejskiej premiery konsoli PLAYSTATION 3 wprowadzi na ów rynek trzy pozycje. Ich tytuły właśnie zostały ujawnione.

Europa otrzyma w tym roku 27 gier przeznaczonych dla Nintendo Wii

Jiker, 2 listopada 2006, 11:25

Kilkadziesiąt godzin temu mogliście zapoznać się z amerykańską listą gier, które będzie można nabyć w ramach usługi Virtual Console, będącej jednym z atutów konsoli Nintendo Wii. Dzisiaj z kolei chcielibyśmy Wam przedstawić spis dotyczący Europy, wzbogacony dodatkowo o listę 27 nowych, pełnoprawnych pozycji, które zostaną wydane na Wii jeszcze w tym roku.

Kiedy pojawią się w Europie poszczególne wersje Call of Duty 3 i co z edycją dla konsoli Xbox?

eLKaeR, 16 października 2006, 17:17

Stany Zjednoczone i zachodnie kraje Unii Europejskiej różnią się nie tylko cenami produktów elektroniczno-rozrywkowych w przeliczeniu na polską walutę. Dla tych regionów geograficznych obowiązują bowiem zazwyczaj odmienne terminy premier gier. Korporacja Activision właśnie ujawniła szczegóły, dotyczące debiutu Call of Duty 3 na Starym Kontynencie.

Call of Duty 3 na PS3 nie podzieli losu Tony Hawk's Project 8

Vercin, 11 października 2006, 15:26

Call of Duty 3 będzie jedną z pierwszych gier, na której podstawie porównamy możliwości wszystkich next-genów. Nie tylko jeśli chodzi o grafikę i sterowanie, ale również – wielki atut konsol nowej generacji – rozgrywkę multiplayer.

Call of Duty 3 z podtytułem?

eLKaeR, 19 września 2006, 09:09

Jak dotąd stricte konsolowe epizody serii Call of Duty rozpoznawaliśmy po tym, że ich twórcy decydowali się na dodawanie do podstawowej nazwy rozmaitych podtytułów. W ten sposób w 2004 roku otrzymaliśmy Call of Duty: Finest Hour, a blisko dwanaście miesięcy później Call of Duty 2: Big Red One. Trzecia część cyklu CoD najprawdopodobniej również dostanie podtytuł.

Nowe screenshoty z Call of Duty 3

Jiker, 6 września 2006, 14:18

Serię Call of Duty albo się kocha, albo nienawidzi. Podobnie będzie zapewne z najnowszymi zrzutami ukazującymi trzecią odsłonę serii. Pochodzą one z dwóch konsol nowej generacji – Xboxa 360 oraz PLAYSTATION 3.

Call of Duty 3 – kolejny zapis rozgrywki zadebiutował w Internecie

Krooliq, 31 sierpnia 2006, 12:26

Do premiery Call of Duty 3, czyli kolejnej odsłony bestsellerowego cyklu gier FPS, pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak już teraz można zobaczyć, jak zapowiada się omawiany tytuł, a to za sprawą kolejnego materiału filmowego, który właśnie zadebiutował w Internecie.

Call of Duty 3 bez trybu multiplayer

Jiker, 29 sierpnia 2006, 11:56

Przedstawiciel firmy Activision, wydawcy gry Call of Duty 3, oznajmił, iż wersja przeznaczona na konsolę Nintendo Wii zostanie pozbawiona jakiegokolwiek trybu rozgrywki wieloosobowej.

Wii wystartuje z 27 grami

Metatron, 14 sierpnia 2006, 10:10

Nowa konsola Nintendo nie będzie mogła narzekać na brak tytułów startowych. Obecnie potwierdzonych jest już dwadzieścia siedem pozycji, którymi cieszyć się będą mogli pierwsi nabywcy Wii.

Świeże screenshoty z Call of Duty 3

eLKaeR, 3 sierpnia 2006, 11:55

W siedzibie Treyarch trwają intensywne prace nad Call of Duty 3, czyli kolejną grą z bestsellerowej serii FPS-ów. Wydawca, czyli korporacja Activision, zapewnia, że "trójka" powstaje wyłącznie z myślą o konsoli PS3, PS2, Wii, XBX i X360. Na fale Internetu wypłynęły właśnie świeże screenshoty, ukazujące grę w wersji dla tej ostatniej platformy. Chcielibyśmy Wam we zrzuty ekranowe przedstawić.

Poznaliśmy nazwisko głównego kompozytora muzyki dla gry Call of Duty 3

Jiker, 29 lipca 2006, 12:14

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty 3, ogłosiła, że głównym kompozytorem muzyki dla tejże pozycji będzie Joel Goldsmith – wielokrotnie nagradzany muzyk, autor ścieżki dźwiękowej do takich seriali telewizyjnych, jak Stargate: Atlantis, Witchblade oraz Helena Trojańska.

Call of Duty 3 - nowe screeny i filmy

Jiker, 11 lipca 2006, 15:30

Każda wiadomość poświęcona Call of Duty 3 wzbudza wielkie emocje wśród graczy. Wiedzą o tym pracownicy Treyarch, producenta gry, którzy zaprezentowali właśnie światu szereg nowych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną trzeciej części słynnej serii. Wśród nich można się również natknać na pierwsze, dobre jakościowo screeny z wersji powstającej na konsolę Nintendo Wii.

Call of Duty 3 - zobacz zapis rozgrywki!

Krystian Smoszna, 4 lipca 2006, 07:57

Popularny serwis 1Up rozpoczął publikowanie ekskluzywnych materiałów dotyczących trzeciej odsłony cyklu Call of Duty, przygotowywanej przez firmę Treyarch z myślą o konsolach obecnej i następnej generacji. Fanów tej strzelaniny z pewnością zainteresuje materiał filmowy, który pozwala zobaczyć, jak program prezentuje się w akcji.

W Call of Duty 3 poprowadzimy do boju Polaków!

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2006, 08:01

W najnowszym, lipcowym numerze czasopisma Electronic Gaming Monthly, pojawił się artykuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników programów z serii Call of Duty. Przedstawiono w nim informacje, które uchylają rąbka tajemnicy o trzeciej odsłonie cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

Call of Duty 3 wykorzysta unikatowe właściwości kontrolera Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2006, 07:58

Sam Nouriani z koncernu Activision, który nadzoruje prace nad trzecią odsłoną cyklu Call of Duty, zapowiedział, że gra produkowana przez firmę Treyarch wykorzysta rewolucyjne właściwości kontrolera do konsoli Nintendo Wii.

Pierwszy obrazek z Call of Duty 3 w wysokiej rozdzielczości

eLKaeR, 31 maja 2006, 07:07

Skoro wiemy już od blisko czterech tygodni, że Call of Duty 3 zmierza ku stacjonarnym konsolom nowej generacji, to wypada zadać sobie pytanie, dotyczące wyglądu oprawy graficznej. Pewne pojęcie na ten temat daje film reklamowy (15,5 MB), aczkolwiek nie cechuje się on niestety wysoką jakością. Właśnie dlatego chcielibyśmy teraz zaprezentować Wam pierwszy obrazek z "trójki" w rozdzielczości HDTV.

Call of Duty również na konsolę PSP

Krystian Smoszna, 12 maja 2006, 10:26

Niezwykle owocne w informacje okazują się odwiedziny oficjalnej strony koncernu Activision, gdzie wprowadzono już na listę gier trzecią odsłonę cyklu Call of Duty. Wśród wymienionych platform sprzętowych brakuje bowiem konsoli PlayStation 3, pojawia się natomiast... PSP.