Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dauntless

Dwie arcade'owe gry akcji od dziś za darmo w Epic Games Store; Cities: Skylines za tydzień [Aktualizacja]

Miłosz Szubert, 3 marca 2022, 17:05

Dziś na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie gry. Będą to Black Widow: Recharged i Centipede: Recharged. Ponadto gracze będą mogli odebrać pakiet fantów do Dauntless. Wszystkie te rzeczy pozostaną bezpłatne do 10 marca.

Twórcy Dauntless wykupieni przez firmę Garena

Bartosz Świątek, 29 stycznia 2020, 11:31

Firma Garena nabyła studio deweloperskie Phoenix Labs - twórców dobrze przyjętej, sieciowej gry RPG akcji Dauntless. Podmioty mają zamiar wspólnie rozwijać wspomniany tytuł, a także tworzyć kolejne projekty.

Aktualizacje do RAGE 2 i Dauntless, Resident Evil 5 i 6 na Switcha i inne wieści

Miłosz Szubert, 17 lipca 2019, 15:40

Dziś piszemy o nowych sterownikach graficznych od AMD, aktualizacjach do Dauntless i Rage 2, Resident Evil 5 i Resident Evil 6 zmierzających na Nintendo Switch oraz fabularnym DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Aktualizacja 1.2.0 do Anthem, sprzedaż SUPERHOT i kolejny milion Dauntless - wieści

Miłosz Szubert, 30 maja 2019, 16:45

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do Anthem, sprzedaży SUPERHOT i SUPERHOT VR oraz rosnącej liczbie graczy w darmowym Dauntless. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sukces Dauntless - darmowe RPG akcji ma już ponad 5 milionów graczy

Adrian Werner, 28 maja 2019, 09:15

Dauntless, czyli oparte na modelu free-to-play RPG akcji w stylu serii Monster Hunter, robi się coraz popularniejsze. Autorzy poinformowali, że w tytuł zagrało już ponad pięć milionów osób.

Sprzedaż i aktualizacja Dead Cells oraz sukces Dauntless - wieści

Miłosz Szubert, 24 maja 2019, 15:55

Dziś piszemy o sprzedaży i aktualizacji Dead Cells oraz sukcesie dystrybuowanej w modelu free-to-play gry RPG akcji Dauntless. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rockstar kupuje Dhruva Interactive, remaster Ghostbusters: The Video Game i inne wieści

Miłosz Szubert, 14 maja 2019, 18:15

Dziś piszemy o kupnie Dhruva Interactive przez studio Rockstar, remasterze Ghostbusters: The Video Game, który otrzymał klasyfikację wiekową na Tajwanie, przyszłotygodniowej premierze darmowego RPG-a akcji Dauntless i zapowiedzi gry Esports Life Tycoon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dauntless z 2 milionami graczy i zapowiedzią nowego DLC

Miłosz Szubert, 18 lipca 2018, 11:20

Niecałe dwa miesiące od startu otwartej bety w kooperacyjnego RPG-a akcji Dauntless zagrały 2 miliony osób. Z tej okazji twórcy zapowiedzieli nowe darmowe DLC, zatytułowane The Coming Storm. Zadebiutuje ono 9 sierpnia.

Dauntless - wkrótce start otwartej bety

Kamil Zwijacz, 12 kwietnia 2018, 17:40

Kooperacyjne RPG akcji Dauntless od studia Phoenix Labs zadebiutuje w maju w ramach otwartych beta-testów. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych.

Dauntless - zapowiedziano sieciową grę od twórców z BioWare i Riot Games

Kamil Zwijacz, 2 grudnia 2016, 04:21

Podczas The Game Awards 2016 zapowiedziano sieciową grę free-to-play Dauntless. Produkcja ukaże się na PC-tach w przyszłym roku, a odpowiadają za nią byli pracownicy takich firm jak BioWare, Riot Games, Capcom oraz Blizzard, działający pod szyldem Phoenix Labs.