Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Juarez: The Cartel

Call of Juarez wraca do Techlandu

Entelarmer, 30 kwietnia 2018, 16:37

Firma Techland poinformowała o odzyskaniu praw do serii Call of Juarez. Z tej okazji polski wydawca ponownie udostępnił Call of Juarez: Gunslinger na Steamie po niższej cenie. Co więcej, uroczysty charakter ogłoszenia zdaje się sugerować, że spółka ma plany dotyczące przyszłości cyklu.

Call of Juarez: The Cartel i 19 innych gier Ubisoftu straciło funkcje sieciowe

Adrian Werner, 12 listopada 2017, 11:58

Firma Ubisoft wyłączyła komponenty sieciowe w dwudziestu starszych produkcjach. Wśród nich znalazły się m.in. Call of Juarez: The Cartel i Tom Clancy’s HAWX II na PC, a także konsolowe wersje I Am Alive i Prince of Persia: Forgotten Sands.

Dead Island i Call of Juarez – ujawniono wyniki sprzedaży gier firmy Techland

Draug, 27 grudnia 2013, 14:10

Firma Techland ujawniła wyniki sprzedaży dwóch spośród swoich najbardziej znanych serii gier. Wszystkie odsłony Call of Juarez rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, podczas gdy dwie części Dead Island osiągnęły sprzedaż na poziomie ponad 7,5 miliona kopii.

Techland przygotowuje zapowiedź kolejnej części serii Call of Juarez?

Sarge, 25 listopada 2011, 09:55

Wygląda na to, że polskie studio Techland planuje kolejną odsłonę serii Call of Juarez. Wskazuje na to ankieta rozsyłana do wybranych posiadaczy gry Call of Juarez: The Cartel.

Konsolowy Call of Juarez: The Cartel debiutuje w Polsce

Sarge, 22 lipca 2011, 09:10

Polska strzelanina Call of Juarez: The Cartel debiutuje na rodzimym rynku. Na razie dostępna jest jedynie w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Premiera edycji pecetowej odbędzie się we wrześniu.

Amerykańska premiera konsolowych wersji Call of Juarez: The Cartel

Sarge, 19 lipca 2011, 12:40

Na trzy dni przed europejską premierą, w Stanach Zjednoczonych zadebiutowały konsolowe wersje Call of Juarez: The Cartel - kolejnej odsłony znanej serii od polskiego studia Techland. Edycja pecetowa ukaże się za dwa miesiące.

Call of Juarez: The Cartel na PC dopiero we wrześniu. Ubisoft zmienia daty premier gier

Hed, 16 lipca 2011, 12:11

Call of Juarez: The Cartel na PC zaliczy jeszcze większe opóźnienie względem konsol i pojawi się dopiero we wrześniu. Tak przynajmniej wynika ze zaktualizowanej listy wydawniczej firmy Ubisoft, dotyczącej rynku brytyjskiego.

Zobacz w akcji trzech bohaterów Call of Juarez: The Cartel

Sarge, 8 lipca 2011, 10:00

W Call of Juarez: The Cartel wcielimy się w jednego z trzech dostępnych bohaterów. Firma Techland opublikowała właśnie filmy przedstawiające każdego z nich.

Edycja kolekcjonerska gry Call of Juarez: The Cartel dla użytkowników PC

Soviet, 4 lipca 2011, 13:40

Techland wyda bogatą edycję kolekcjonerską Call of Juarez: The Cartel. Ilość zestawów została ograniczona do 1000 sztuk i pojawi się 26 sierpnia, wyłącznie w wersji na PC.

Call of Juarez: The Cartel zadebiutuje w lipcu. Pecetowcy poszkodowani

Kono, 10 czerwca 2011, 09:54

Jak donoszą zachodnie serwisy internetowe, francuska firma Ubisoft ujawniła europejską datę premiery gry Call of Juarez: The Cartel, autorstwa studia Techland. Niestety, wszystko wskazuje na to, że pecetowi fani cyklu będą pokrzywdzeni.

Wymagania sprzętowe Call of Juarez: The Cartel

Wiz, 8 czerwca 2011, 17:16

W sieci pojawiły się dziś nieoficjalne wymagania sprzętowe najnowszej części serii Call of Juarez o podtytule The Cartel. Szczegółową specyfikację znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.

Tryb kooperacji w Call of Juarez: The Cartel - duża porcja informacji

Soviet, 3 czerwca 2011, 20:10

Call of Juarez: The Cartel odchodzi od konwencji znanej z poprzednich odsłon serii by przenieść się w czasy współczesne. Kolejną nowością będzie tryb kooperacji, o którym wiemy już całkiem sporo.

Wieści ze świata (Call of Juarez: The Cartel, Batman, Rock Band) 5/05/11

Jiker, 5 maja 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 100 milionach pobranych piosenek do Rock Band, wynikach Warner Bros., a także potencjalnej dacie premiery Call of Juarez: The Cartel. Zapraszamy do lektury.

Zobacz „nowy Dziki Zachód” w świeżym zwiastunie Call of Juarez: The Cartel

Hed, 27 kwietnia 2011, 11:53

Któż nie lubi obejrzeć dobrze skrojonego zwiastuna rodzimej gry. Firma Techland ostatnio specjalizuje się w tego typu materiałach promocyjnych. Tym razem dostaliśmy nowy film o Call of Juarez: The Cartel. Twórcy zapewniają, że w trzeciej odsłonie serii zwiedzimy „nowy Dziki Zachód” i weźmiemy udział w wielu spektakularnych akcjach.

Oficjalna strona Call of Juarez: The Cartel. Poznaliśmy ceny poszczególnych edycji gry

Arakin, 4 kwietnia 2011, 09:47

Pod adresem www.callofjuarez.pl została uruchomiona oficjalna polska strona Call of Juarez: The Cartel. W związku z jej startem możliwe jest składanie zamówień przedpremierowych na ten tytuł. Gra ukaże się na PC oraz Xboksa 360 i PlayStation 3 latem tego roku. Sugerowana cena wersji na komputery osobiste wynosi 99,90 zł, natomiast koszt edycji na konsole wynosi 199,90 zł.

Demo Call of Juarez: The Cartel z trybem kooperacji

Olek, 27 marca 2011, 13:00

Mamy dobre wieści dla fanów serii Call of Juarez. Jej najnowsza odsłona – The Cartel doczeka się wersji demonstracyjnej. Nie wiadomo, czy demo ukaże się jeszcze przed planowaną na lato premierą gry, ale najprawdopodobniej umożliwi graczom zabawę w trybie sieciowej kooperacji.

Call of Juarez: The Cartel – troje bohaterów i trzy zakończenia

Olek, 4 marca 2011, 11:19

Zamiast mustangów - konie mechaniczne, w miejsce braci rewolwerowców – troje stróżów prawa, a pojedynki rodem z Dzikiego Zachodu zastąpi bezpardonowa walka z handlarzami narkotyków... Tak w wielkim skrócie przedstawia się trzecia odsłona cyklu Call of Juarez. Podczas trwającej Konferencji Deweloperów Gier (GDC) w San Francisco koncern Ubisoft ujawnił garść szczegółów związanych z fabułą gry.

Zostań testerem gier polskiego studia Techland

Sarge, 21 lutego 2011, 13:40

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o pracy w branży gier wideo lub chociaż w małym stopniu chcieliście przyczynić się do powstania wysokobudżetowej produkcji, teraz nadarza się taka okazja. Firma Techland poszukuje bowiem chętnych na stanowiska testerów jej nadchodzących dzieł.

Fallout tygodnia #8: Tylko dla dorosłych

Crash, 21 lutego 2011, 11:15

Jakiś czas temu niektórzy zastanawiali się, czy Polska nie jest przypadkiem zagłębiem gier erpegowych. Parę lat za nami, a wspomniana supozycja zdaję się wciąż aktualna. Nadal powstają u nas głośne i odnoszące spore sukcesy tytuły w ramach wspomnianego gatunku. Jest jednak pewien aspekt znacznie bardziej rozwinięty, który zdaje się aspirować do miana nadwiślańskiej specjalności – gry tylko dla dorosłych oraz granie na nosie purytańskim mediom z za oceanu.

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel

Olek, 7 lutego 2011, 19:31

Wygląda na to, że bracia McCall popadli w niełaskę. Koncern Ubisoft i wrocławskie studio deweloperskie Techland ujawniły dziś, że akcja trzecia część serii Call of Juarez przeniesiona zostanie w czasy współczesne. W Call of Juarez: The Cartel zagramy latem tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Plotki o Call of Juarez 3

Olek, 14 grudnia 2010, 12:02

Fani serii Call of Juarez mogą przeżyć szok. Jeżeli doniesienia serwisu gamers.fr są prawdziwe, to akcja trzeciej części cyklu przeniesie graczy do czasów współczesnych. Zamiast kowboi bohaterami Call of Juarez 3 mają być funkcjonariusze DEA, czyli amerykańskiej agencji zwalczającej handel narkotykami.