Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Project Nova

Project Nova – twórcy EVE Online skasowali kolejnego FPS-a

Adrian Werner, 19 lutego 2020, 09:15

Studio CCP poinformowało o skasowaniu sieciowej strzelanki Project Nova. To kolejna po DUST 514 i Project Legion gra FPS, którą porzucili twórcy EVE Online. W planach jest jednak nowa produkcja z tego gatunku.

Project Nova od twórców EVE Online wraca do fazy projektowania

Jakub Mirowski, 1 grudnia 2018, 14:45

Sieciowa strzelanka Project Nova, za której produkcję odpowiada znane z EVE Online studio CCP, wraca na deskę kreślarską, ponieważ dotychczasowa jakość projektu nie satysfakcjonowała deweloperów.

Project Nova - nowy zwiastun i gameplay z FPS-a autorów EVE Online

Adrian Werner, 20 października 2018, 10:15

Studio CCP wypuściło nowy zwiastun Project Nova, czyli mutliplayerowego FPS-a z uniwersum EVE Online. Do sieci trafił również obszerny gameplay, a ponadto deweloperzy ogłosili, że zamknięte testy wersji alfa ruszą w przyszłym miesiącu.

Twórcy EVE Online rezygnują z tworzenia gier VR

Vergil, 31 października 2017, 19:03

Firma CCP oficjalnie wycofuje się z tworzenia gier przeznaczonych na zestawy wirtualnej rzeczywistości i likwiduje dwa studia dedykowane VR-owi. Islandzcy deweloperzy nie widzą w tym segmencie rynku pola do dalszych inwestycji. Przy okazji zapewniono, że strzelanka Project Nova nadal jest w produkcji.

Project Nova - zapowiedziano strzelankę free-to-play w uniwersum EVE Online

Adrian Werner, 22 kwietnia 2016, 10:20

Studio CCP zapowiedziało Project Nova. Będzie to nastawiona na tryb multiplayer pierwszoosobowa strzelanka osadzona w uniwersum EVE Online, która wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.