Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Geometry Wars: Galaxies

Geometry Wars Galaxies dopiero w przyszłym roku

Misiek, 14 listopada 2007, 11:38

Choć niedawno donosiliśmy Wam, że najnowsza odsłona Geometry Wars (dedykowana Wii oraz DS-owi) osiągnęła już złoty status, koncern Sierra Entertainment zdecydował się przełożyć Galaxies na początek przyszłego roku. Poślizg dotyczy rynku europejskiego.

Geometry Wars: Galaxies w złocie

Metatron, 7 listopada 2007, 13:13

Firma Sierra Entertainment, oddział Vivendi Games, poinformowała, że przygotowywana z myślą o Wii i NDS gra Geometry Wars: Galaxies osiągnęła fazę złota. W Ameryce Północnej wersję na konsolę stacjonarną będzie można nabyć 20 listopada. Tydzień później ukaże się edycja na handhelda.

Koncern Activision przejął studio Bizarre Creations

Krystian Smoszna, 27 września 2007, 07:23

Istniejące od 1994 roku studio Bizarre Creations przestało być niezależnym producentem gier video. Brytyjska firma dołączyła do wielkiej rodziny koncernu Activision, o czym dowiedzieliśmy się za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego.

Gra Geometry Wars: Waves w najnowszej odsłonie Project Gotham Racing

Metatron, 25 sierpnia 2007, 15:57

Niedawno informowaliśmy o tym, że istnieje szansa na to, że posiadacze X360 otrzymają kontynuację jednej z najpopularniejszych gier na Xbox LIVE Arcade, Geometry Wars: Retro Evolved. Jak się okazało, rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana.

GOL na GC 2007: Geometry Wars: Galaxies

Krzysztof Gonciarz, 22 sierpnia 2007, 17:53

Geometry Wars – zaburzająca czasoprzestrzeń podróż do źródeł kategorii grywalności. Kto widział, ten wie. W dzisiejszych czasach nie ma zbyt wielu tytułów, których jedynym w zasadzie celem jest walka o miejsce w High Score’ach, a w które po prostu chce się grać.

Geometry Wars 2 coraz bardziej realne

Vercetti, 7 sierpnia 2007, 12:10

Kosmiczna strzelanina Geometry Wars: Retro Evolved przez długie miesiące była jedną z głównych atrakcji usługi Xbox Live Arcade. Popularność pozycji ze stajni Bizarre Creations sprawiła nawet, że obecnie możemy testować ją na komputerach osobistych, a już wkrótce ujrzymy jej specjalną wersję na Wii i NDS-a. Czy istnieje więc szansa, że niebawem doczekamy się również sequela tej nieskomplikowanej z

Dodatkowe informacje nt. Geometry Wars: Galaxies oraz pierwsze screenshoty

eLKaeR, 25 maja 2007, 14:14

"Geometryczne Wojny", znane na razie wyłącznie posiadaczom PeCetów i maszyn z rodziny Xbox, toczyć będą w przyszłości również posiadacze Wii i Nintendo DS. Po pierwszych informacjach na ten temat, które przekazaliśmy Wam trzy dni temu, czas na nieco dokładniejsze wiadomości oraz premierowe screenshoty, związane z Geometry Wars: Galaxies dla nintendowskich konsol.

Geometry Wars także dla konsol marki Nintendo

eLKaeR, 22 maja 2007, 14:14

Nieskomplikowane strzelaniny spod znaku Geometry Wars zdążyli już docenić posiadacze PeCetów oraz obu generacji Xboxa. Już wkrótce nie tylko entuzjaści tych platform będą bawić się w "Geometryczne Wojny", ponieważ wyłącznie z myślą o konsoli Wii i Nintendo DS powstaje właśnie pozycja, zatytułowana Geometry Wars: Galaxies.