Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium

GameSpy - Battlefield 2, Battlefield 1942 i inne gry Electronic Arts pożegnają się z funkcjami sieciowymi

Góral, 12 maja 2014, 08:35

Firma Electronic Arts ujawniła listę gier, których funkcjonalność sieciowa zostanie wyłączona 30 czerwca bieżącego roku. Wśród tytułów znajdują się takie produkcje jak Battlefield 2, Battlefield 1942, Medal of Honor: Allied Assault czy też Crysis. Sytuacja związana jest z zaplanowanym na 31 maja zaprzestaniem świadczenia usług przez GameSpy Technology.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Mobile Suit Gundam, Command & Conquer 3) 28/12/11

Jiker, 28 grudnia 2011, 14:01

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Forza Motorsport 4, zakazie sprzedaży broni dla awatarów Xbox LIVE, a także nowej wersji pewnego moda do Wojen o Tyberium.

Twórcy Spellforce'a pracują nad Command & Conquer: Tiberium Alliances

Olek, 14 grudnia 2011, 13:40

Koncern Electronic Arts zapowiedział przeglądarkową strategię MMO w uniwersum serii Command & Conquer. Prace nad grą Command & Conquer: Tiberium Alliances powierzono niemieckiemu studiu Phenomic, odpowiedzialnemu za takie tytuły jak Spellforce, BattleForge czy Lord of Ultima.

Zapowiedziano Command & Conquer: Generals 2. Pierwszy film i screeny

Adrian Werner, 11 grudnia 2011, 10:31

Krążące od dłuższego czasu plotki okazały się prawdziwe. Podczas tegorocznej gali Spike Video Game Awards ujawniono kolejną odsłonę serii Command & Conquer.

Filmik ze skasowanej gry Command & Conquer: Arena

fsm, 29 stycznia 2011, 13:29

Zasłużona dla gatunku RTS seria Command & Conquer jakiś czas temu straciła swój dawny blask. Stało się to w dużej mierze dzięki niskiej jakości i słabemu przyjęciu przez graczy ostatniej odsłony – Tyberyjskiego Zmierzchu. Czy CnC: Arena – gra, której nigdy nie ujrzymy – mogłaby tę sytuację zmienić?

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Command & Conquer 4 zaczęło żywot jako azjatycka sieciówka

Adrian Werner, 1 lipca 2010, 08:55

Serwis Gamereplays.org przeprowadził ciekawy wywiad z byłym pracownikiem Electronic Arts Los Angeles na temat serii Command & Conquer. Padło w nim sporo gorzkich słów, a my dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat wewnętrznych spraw EA.

Trzeci dzień promocji EA na Steamie - seria Command & Conquer taniej

Sarge, 17 czerwca 2010, 11:37

Na platformie dystrybucji cyfrowej Steam trwa tygodniowa promocja obejmująca każdego dnia inne tytuły z portfolio Electronic Arts. Po wczorajszej ofercie przygotowanej dla fanów marki Battlefield oraz Medal of Honor, dziś firma oferuje szereg zniżek na gry z serii Command & Conquer.

Command & Conquer 4 w produkcji?

Jiker, 8 lipca 2009, 19:20

Serwisy Joystiq oraz Shacknews poinformowały o najwidoczniej przedwczesnym ujawnieniu informacji o rozpoczęciu prac nad grą Command & Conquer 4. Z danych zawartych w Twitterowym wpisie brytyjskiego oddziału firmy Electronic Arts wynika, że produkcją gry zajmuje się studio EA Los Angeles.

Electronic Arts pyta nas o kształt Command & Conquer 4

Jiker, 23 czerwca 2009, 10:15

Serwis CNC Generals World dotarł do ankiety firmy Electronic Arts, w której podejmuje ona temat Command & Conquer 4. Pytania dotyczą przede wszystkim tego, co gracze chcieliby zobaczyć w nowej odsłonie popularnej strategii czasu rzeczywistego. Padają tu m.in. kwestie związane z dodatkową zawartością, poszczególnymi jednostkami i trybem sieciowym.

Twórcy Command & Conquer 3 i Medal of Honor pracują nad nowym FPS-em?

Hed, 6 maja 2009, 12:10

Electronic Arts Los Angeles poszukuje pracownika, który pomógłby przy nowej pierwszoosobowej strzelance, znajdującej się we wczesnym stadium produkcji. Chociaż nie podano żadnych bliższych szczegółów na temat tego tajemniczego dzieła, to podobno będzie to najlepszy projekt, nad jakim studio kiedykolwiek pracowało. Twórcy Medal of Honor mają coś w zanadrzu czy to tylko czcze przechwałki?

Electronic Arts przygotowuje dwie nowe gry z serii Command & Conquer?

fsm, 15 kwietnia 2009, 10:29

Zdolni ludzie pracujący nad głośnymi tytułami uwielbiają się chwalić w swoich CV rzeczami, nad którymi pracują lub pracowali. A że czasem dzięki temu wychodzą na jaw tytuły gier jeszcze niezapowiedzianych – tym lepiej dla łaknących nowych informacji graczy.

E-Sport - Wygraj 10 000 złotych w NFS i RA3

Maciej Śliwiński, 14 stycznia 2009, 10:22

Firma Electronic Arts Polska oraz zespół Cybersport.pl (odpowiedzialny za Heyah Logitech Cybersport, największą polską ligę dla graczy) organizują wspólnie turnieje w Need For Speer: Undercover oraz Command & Conquer: Red Alert 3.

Nie będzie nowych dodatków do Command & Conquer 3: Tiberium Wars

vampire, 10 maja 2008, 12:19

Zła wiadomość dla wszystkich fanów serii Command & Conquer, którzy mieli nadzieję na ukazanie się drugiego dodatku do trzeciej jej części. Mimo, iż istniały pewne wskazówki mogące sugerować kontynuację Kane’s Wrath, takie jak: wiadomości obcej rasy Skrin pojawiające się na końcu kampanii czy sama nazwa pliku wykonawczego tego add-ona (cnc3ep1.exe), nie dane nam będzie w niego zagrać.

Szczegóły dotyczące polskiego wydania gry Command & Conquer 3: Gniew Kane'a

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 13:31

Z prawdziwą przyjemnością, na kilka dni przed oficjalną premierą, możemy zaprezentować Wam nowe szczegóły dotyczące zawartości pudełek polskiego wydania gry Command & Conquer 3: Gniew Kane’a.

Kup limitowaną edycję C&C3 i zagraj w Red Alert 3

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2008, 16:51

Na 24 marca w Stanach Zjednoczonych koncern Electronic Arts zapowiedział premierę limitowanego zestawu zawierającego grę Command & Conquer 3: Tiberium Wars oraz dodatek Command & Conquer 3: Kane’s Wrath.

Nowa gra z cyklu Command & Conquer w drodze

Jiker, 6 lutego 2008, 09:26

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Command & Conquer. Już za niespełna dwa tygodnie ujawnione zostaną oficjalne informacje, które rzucą światło na przyszłość cyklu. Czy doczekamy się nowej odsłony Red Alert? A może będzie to pozycja rozwijająca wątki zaprezentowane w dwóch grach z serii Generals?

Tiberium nowym FPS-em z serii Command & Conquer!

Krystian Smoszna, 12 grudnia 2007, 07:09

W styczniowym numerze magazynu Game Informer pojawi się zapowiedź kolejnej gry z serii Command & Conquer! Tiberium, bo tak nazywa się nowy produkt, będzie pierwszoosobową strzelaniną zrealizowaną przez pracowników studia Electronic Arts Los Angeles.

Electronic Arts karze graczy-oszustów w Command & Conquer 3

Metatron, 13 listopada 2007, 07:46

O tym, że co jakiś czas Blizzard Entertainment masowo blokuje konta graczy w World of Warcraft, którzy nie przestrzegali ustalonych przez producenta zasad, wiadomo już od dłuższego czasu. Nie oznacza to jednak, że inne firmy również nie dbają o to, by eliminować oszustów. Jak poinformował serwis 1UP, Electronic Arts ukarało ostatnio 75 graczy w Command & Conquer 3.

Pooglądaj walki w C&C3: Tiberium Wars dzięki BattleCast Viewer

Thorwalian, 29 października 2007, 10:12

Na oficjalnym forum dyskusyjnym Command & Conquer 3: Tiberium Wars pojawiła się informacja przez wielu fanów pewnie wyczekiwana, bowiem sfinalizowano starania o powołanie do życia BattleCast Viewer, samodzielnej przeglądarki meczy rozgrywanych w sieci.

C&C Saga nie dla Europejczyków

Misiek, 5 października 2007, 13:17

Wczoraj informowaliśmy Was, że Electronic Arts zapowiedziało zestaw Command & Conquer Saga, składający się z 13 dotychczasowych gier z tej serii. Okazuje się jednak, że nie ukaże się on na Starym Kontynencie.

Electronic Arts zapowiada zestaw Command & Conquer Saga

Metatron, 3 października 2007, 09:33

Electronic Arts przygotowało nie lada gratkę dla miłośników gier z serii Command & Conquer. Będzie to kompilacja trzynastu produkcji ze wspomnianego cyklu, wśród których znajdziemy zarówno te starsze, które znalazły się w zestawie C&C: The First Decade, jaki i najnowszą odsłonę – C&C 3: Tiberium Wars.

FPS w uniwersum Command & Conquer potwierdzony... nieoficjalnie

Metatron, 22 września 2007, 14:31

Wczoraj informowaliśmy o tym, że pojawiły się plotki, jakoby Electronic Arts pracowało w ukryciu nad przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby strzelaniną osadzoną w uniwersum Command & Conquer. Serwis GameSpot skontaktował się w tej sprawie z człowiekiem znającym aktualne projekty studia EA Los Angeles. Ten, zachowując anonimowość, potwierdził, że taka gra jest w produkcji.

EA przymierza się do stworzenia FPS-a w uniwersum Command & Conquer?

Vercetti, 21 września 2007, 14:44

Kiedy w 2002 r. Electronic Arts wypuściło na rynek grę Command & Conquer: Renegade, wielu spodziewało się, że firma pójdzie za ciosem i stworzy kolejne, pierwszoosobowe gry akcji, traktujące o konflikcie pomiędzy frakcjami NOD i GDI. Do realizacji tychże planów nigdy jednak nie doszło.

GOL na GC 2007: Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

Metatron, 22 sierpnia 2007, 17:08

Tegoroczne targi Games Convention zgodnie z obietnicą Electronic Arts stały się miejscem, gdzie zaprezentowano planowany na wiosnę przyszłego roku, niedawno zapowiedziany dodatek do Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Kane’s Wrath, bo tak będzie zatytułowane wspomniane rozszerzenie, trafi do sklepów jednocześnie w wersjach na X360 oraz PC.

Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 11:15

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił wczoraj w nocy pierwsze obrazki z gry Kane’s Wrath – oficjalnego rozszerzenia gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje w przyszłym roku.

Kane's Wrath pierwszym dodatkiem do Command & Conquer 3

Krystian Smoszna, 14 sierpnia 2007, 13:28

Kane’s Wrath – tak będzie nazywać się pierwsze, oficjalne rozszerzenie gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które koncern Electronic Arts, Inc. opublikuje na rynku w przyszłym roku. Informacja o dodatku została ujawniona w debiutanckim epizodzie programu Battlecast Primetime, dostępnym na łamach oficjalnej strony.

Command & Conquer z własnym programem TV

Vercetti, 8 sierpnia 2007, 16:05

Pod koniec lipca na oficjalnej witrynie strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer 3: Tiberium Wars pojawił się tajemniczy banner, sugerujący, że z początkiem sierpnia dziecko korporacji Electronic Arts przejdzie istną rewolucję. Dzisiaj okazało się, że gracze biorący udział w walkach o Tyberium doczekają się raczej małego urozmaicenia aniżeli czegoś, co mogłoby kojarzyć im się z wielkim prze

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Intrygujący baner na oficjalnej stronie gry Command & Conquer 3

Maciej Jałowiec, 27 lipca 2007, 10:47

Wczoraj na oficjalnej stronie gry Command & Conquer 3: Tiberium Wars pojawiła się interesująca grafika reklamowa, mówiąca o jakimś wielkim wydarzeniu związanym ze wspomnianą grą. Napis na obrazku głosi tylko: „08.07.07 Command & Conquer 3: Tiberium Wars przejdzie rewolucję”.

World Cyber Games 2007 – znamy szczegóły

BK, 21 czerwca 2007, 14:55

Tegoroczna edycja turnieju World Cyber Games będzie się bardzo różnić od poprzednich – ogłosił dziś na konferencji prasowej Przemysław Moraczewski, główny organizator WCG. Uczestnicy zmierzą się również w grach konsolowych, finał odbędzie się w innym miejscu niż rok temu, a imprezę poprowadzi Tede – jeden z najpopularniejszych polskich raperów.

Użytkownicy Xboksów 360 dostaną dziś nowe mapy do gry Command & Conquer 3

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2007, 07:44

Już dziś użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli kupić zestaw pięciu map do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które przeznaczone są do rozgrywek w trybie wieloosobowym. Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnia nowe areny na prośbę fanów, którzy nie chcieli pozostać w tyle w stosunku do posiadaczy „blaszaków”.

Powieść Command & Conquer: Tiberium Wars już dostępna w Ameryce Północnej

Krystian Smoszna, 30 maja 2007, 09:20

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj miała swoją premierę powieść, której fabuła oparta jest o wydarzenia, jakich świadkami byliśmy w trzeciej odsłonie cyklu Command & Conquer. Książka dostępna jest w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a już niedługo zostanie wydana także w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Olbrzymie zmiany w nowej łacie do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium

Krystian Smoszna, 14 maja 2007, 09:15

Koncern Electronic Arts, Inc. opublikował listę zmian, jakie zostaną wprowadzone do trzeciej odsłony cyklu Command & Conquer. Patch oznaczony liczbą 1.05, który na dniach zadebiutuje w Internecie, przyniesie prawdziwą rewolucję. Po instalacji łatki, gry w trybie multiplayer trzeba będzie uczyć się od nowa.

Trzecia wojna o Tyberium komercyjnym sukcesem

Krystian Smoszna, 14 maja 2007, 07:00

Trzecia odsłona cyklu Command & Conquer, która nosi tytuł Wojny o Tyberium, odniosła duży sukces komercyjny. Do tej pory grę kupiło ponad milion osób na całym świecie, w tym 128 tysięcy Amerykanów w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Najnowsza gra z cyklu C&C mogłaby doczekać się konwersji na PlayStation 3 i Wii

Krystian Smoszna, 10 maja 2007, 12:10

Gra Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, którą od dwóch dni eksploatują użytkownicy Xboksów 360, mogłaby doczekać się konwersji na inne konsole. Nie wykluczył tego jeden z współtwórców najnowszej odsłony cyklu, który rozmawiał z redaktorem australijskiego magazynu Gameplayer.

Obejrzyj dokument poświęcony pracom nad Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Jiker, 2 maja 2007, 14:50

Jeżeli Xboksowe demo Command & Conquer 3: Tiberium Wars przypadło Ci do gustu i planujesz aktualnie zakup pełnej wersji gry, to z pewnością zainteresuje Cię 20-minutowy dokument poświęcony tej pozycji opublikowany właśnie na łamach Xbox Live.

Nowe informacje w sprawie łatek do Command & Conquer 3

Sargeras, 30 kwietnia 2007, 13:16

Na portalu Command and Conquer DEN pojawiły się ciekawe informacje dotyczące nadchodzących patchy do świeżo wydanego RTSa C&C3: Wojny o Tyberium.

Command & Conquer 3 doczeka się książki

Vercetti, 26 kwietnia 2007, 16:45

Choć książki bazujące na fabule gier komputerowych rzadko prezentują wybitne walory artystyczne, fanów serii Command & Conquer z pewnością ucieszy fakt, że również trzecia część ich ukochanej strategii doczeka się własnej powieści. Wiadomość ta została dzisiaj oficjalnie potwierdzona przez wydawcę serii, koncern Electronic Arts.

Wykryto błąd w trybie multiplayer C&C 3: Wojny o Tyberium

Metatron, 23 kwietnia 2007, 08:16

Na łamach serwisu Planet Command & Conquer znalazła się informacja o błędzie wykrytym w trybie multiplayer gry C&C3: Wojny o Tyberium. Dzięki niemu osoba będąca obserwatorem rozgrywki może przejąć kontrolę nad budową budynków w kierowanej przez gracza bazie.

Wojny o Tyberium - wersja na konsolę Xbox 360 za miesiąc, demo w drodze

Krystian Smoszna, 12 kwietnia 2007, 09:08

Już za kilka tygodni użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli sprawdzić, czy koncern Electronic Arts poradził sobie z konwersją gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Wczoraj ujawniono oficjalną datę premiery gry.

Historia cyklu Command & Conquer - część 6

Krystian Smoszna, 31 marca 2007, 13:29

Zapraszamy do lektury szóstego i ostatniego odcinka opowieści o historii cyklu Command & Conquer. Jak nietrudno się domyślić, poświęcony jest on grze, która wzbudziła wśród fanów chyba najwięcej kontrowersji. Jej tytuł to Command & Conquer: Generals.

Dzień z Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium na GRY-OnLine!

Łukasz Malik, 30 marca 2007, 09:18

W dniu oficjalnej polskiej i europejskiej premiery Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. U.V. Impaler włożył ogrom pracy aby przygotować najwyższej jakości materiały.

Poradnik: Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium – Część I

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 09:17

Pierwsza część poradnika do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium zawiera szczegółowe rozwiązanie do wszystkich misji kampanii dla jednego gracza. Opisy scenariuszy zostały skonstruowane w taki sposób, aby uwzględnić w nich nie tylko zadania główne, ale również cele bonusowe.

Historia cyklu Command & Conquer - część 5

Krystian Smoszna, 30 marca 2007, 09:03

Zapraszamy do lektury piątej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Dziś przyjrzymy się grze Red Alert 2 oraz pierwszoosobowej strzelaninie, zatytułowanej Renegade.

Historia cyklu Command & Conquer - część 4

Krystian Smoszna, 29 marca 2007, 11:27

Zapraszamy do lektury czwartej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Wczoraj zakończyliśmy naszą opowieść na nietypowym eksperymencie o nazwie Sole Survivor Online, dzisiejszy odcinek poświęcimy w całości grze Tiberian Sun.

Już dziś dostaniemy drugą łatę do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium

Krystian Smoszna, 29 marca 2007, 08:21

Trwają prace nad kolejną poprawką do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Łata oznaczona liczbą 1.2 pierwotnie miała pojawić się w Internecie pod koniec przyszłego miesiąca, ale ze względu na kilka uciążliwych problemów zgłaszanych prze graczy, patch zadebiutuje jeszcze dziś.

Historia cyklu Command & Conquer - część 3

Krystian Smoszna, 28 marca 2007, 11:52

Zapraszamy do lektury trzeciej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Wczoraj zakończyliśmy naszą opowieść na grze Red Alert, dziś nieco więcej o jej oficjalnych rozszerzeniach oraz o wynalazku znanym jako Sole Survivor Online.

Pierwsza łata do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium już dostępna

Krystian Smoszna, 28 marca 2007, 07:52

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu premiery trzeciej odsłony cyklu Command & Conquer, w Internecie pojawił się pierwszy patch, łatający niektóre błędy zauważone przez graczy w trakcie eksploatacji oficjalnej wersji demonstracyjnej programu.

Pierwsze recenzje Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium

Sargeras, 27 marca 2007, 11:50

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium to jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku na PC , której oficjalna premiera będzie miała miejsce lada dzień (w Polsce 30 marca). Nieoficjalna już miała miejsce dzięki sieci Empik, w której salonach można już ją nabyć. Pierwsze pytanie, jakie zadają sobie miłośnicy RTS zapewne brzmi: „Czy C&C3: Tiberium Wars utrzymuje wysoki poziom, na jakim do tej pory była seria C&C?”.