Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hitman GO: Definitive Edition

Mobilny Hitman GO za darmo

aadamus, 17 kwietnia 2020, 17:48

Square Enix ogłosiło, że każdy zainteresowany może do 23 kwietnia zdobyć za darmo kopię Hitman GO, czyli mobilnej turowej skradanki, będącej spin-offem serii gier o losach Agenta 47.

Square Enix porzuca serię GO

Ender, 1 czerwca 2018, 18:10

Przedstawiciele montrealskiego oddziału Square Enix potwierdzili, że nie planują żadnych kontynuacji dobrze przyjętej serii GO. Przypomnijmy, że w jej skład wchodziły gry Hitman GO, Lara Croft GO oraz Deus Ex GO, które w pierwszej kolejności ukazały się na urządzeniach mobilnych, by później trafić także na konsole i komputery PC.

Hitman GO: Definitive Edition ukaże się za kilka dni na PS4, PSV i PC

Góral, 16 lutego 2016, 09:32

Firma Square Enix poinformowała, że 23 lutego na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita oraz komputerach osobistych ukaże się gra Hitman GO: Definitive Edition, czyli ulepszona wersja mobilnego spin-offa serii Hitman.

Hitman GO jest już dostępne na Windows Phone i PC

Jiker, 30 kwietnia 2015, 11:54

W Windows Phone Store i Windows Store zadebiutowała gra Hitman GO – zaskakująca odsłona serii o przygodach płatnego zabójcy Agenta 47. Produkcja łącząca grę logiczną z turową strategią okazała się jedną z najciekawszych produkcji mobilnych ostatnich lat.

Promocje mobilne na weekend 25–26 października (m.in. cykl Grand Theft Auto, Hitman GO, Broken Age)

Jiker, 25 października 2014, 09:06

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak seria Grand Theft Auto, Hitman GO, Broken Age, World of Goo oraz Frozen Synapse. Wzięliśmy pod lupę także najnowszą odsłonę akcji Humble Mobile Bundle.

Hitman GO, Stealth Inc, Beat Sneak Bandit i inne najlepsze mobilne skradanki

Adrian Werner, 22 lipca 2014, 08:41

W tym tygodniu przyglądamy się najlepszym mobilnym skradankom, omawiając takie tytuły jak Hitman GO, Stealth Inc, Republique, Beat Sneak Bandit czy Third Eye Crime.

Hitman GO otrzymało darmową aktualizację z nowymi poziomami

Adrian Werner, 5 lipca 2014, 13:41

Mobilna gra Hitman GO otrzymała właśnie aktualizację, która wprowadza dodatkowe poziomy oraz kilka nowych mechanizmów rozgrywki.

Tydzień z grami mobilnymi na GramyNaWynos.pl (2–8 czerwca)

Adrian Werner, 8 czerwca 2014, 12:06

W mijającym tygodniu na łamach poświęconego grom mobilnym serwisu GramyNaWynos pisaliśmy m.in. o zapowiedziach Hitman: Sniper i anglojęzycznego Monster Hunter Freedom Unite czy zbiórce na polską przygodówkę Tormentum. Przyjrzeliśmy się także najlepszym majowym grom na iOS i najciekawszym promocjom oraz przecenom.

FTL, Hitman GO, Monument Valley i inne - przegląd najlepszych gier kwietnia na iOS

Adrian Werner, 6 maja 2014, 12:58

Witamy w kolejnym wydaniu naszego cyklu przybliżającego najlepsze produkcje, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. A w kwietniu zadebiutowało wiele mocnych tytułów: omawiamy m.in. strategię FTL: Faster Than Light, gry logiczne Monument Valley i Hitman GO, karciankę Hearthstone: Heroes of Warcraft czy wymagającego RPG-a Wayward Souls.

Hitman GO zadebiutuje na iOS i Androidzie 17 kwietnia

Jiker, 11 kwietnia 2014, 21:05

Po wielu miesiącach trzymania graczy w niepewności, firma Square Enix ujawniła kluczowe informacje o mobilnej odsłonie cyklu Hitman. Potwierdzono w ten sposób, że Hitman GO powstaje z myślą o systemach iOS i Android. W pierwszej kolejności turową strategię niewielkiego zespołu studia Eidos Montreal (mającego w dorobku Deus Ex: The Fall)przetestują posiadacze sprzętu firmy Apple – debiut w App Store zaplanowany został na 17 kwietnia. Nieco później dołączą do nich użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem.

Hitman GO - mobilna odsłona cyklu będzie turową strategią

Adrian Werner, 14 lutego 2014, 07:11

Firma Square Enix ujawniła Hitman GO, czyli mobilną odsłonę popularnego cyklu skradanek. Będzie to turowa strategia, w której zajmiemy się cichym eliminowaniem wskazanych celów.