Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grim Fandango Remastered

Grim Fandango i remastery innych legendarnych przygodówek zmierzają do Xbox Game Passa

Karol Laska, 17 października 2020, 10:53

Kolejne produkcje od Double Fine Productions pojawią się w najbliższym czasie w Xbox Game Passie. Fani klasycznych gier typu point-and-click na pewno będą zadowoleni.

Ruszyła zimowa wyprzedaż w GOG.com - Grim Fandango Remastered za darmo

Miłosz Szubert, 12 grudnia 2017, 15:50

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów przygodówek. W serwisie GOG.com można zdobyć za darmo cyfrową wersję Grim Fandango Remastered. Oferta będzie ważna do czwartku. Ponadto rozpoczęła się Wyprzedaż Zimowa, w ramach której przecenionych jest obecnie ponad 500 gier.

Grim Fandango - gra zarobiła 1.7 miliona dolarów w tydzień od premiery

Paweł Krzystyniak, 17 lipca 2015, 15:35

Przedstawiciele studia Double Fine pochwalili się informacjami na temat sprzedaży swoich gier. Zarówno Grim Fandango Remastered, jak i nowa produkcja – Broken Age, okazały się sukcesem.

Grim Fandango Remastered – odświeżony klasyk dostępny na Androidzie i iOS

Piotr Doroń, 6 maja 2015, 15:12

Studio Double Fine wydało odświeżoną wersję klasycznej przygodówki Grim Fandango na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Produkcja została udostępniona w premierowej cenie około 40-45 złotych (w zależności od platformy).

Grim Fandango Remastered - zadebiutowała nowa wersja kultowej gry

Kamil Zwijacz, 27 stycznia 2015, 09:28

Miłośnicy przygodówek od dziś mogą się cieszyć grą Grim Fandango Remastered - odświeżoną wersją kultowej produkcji z 1998 roku. Tytuł dostępny jest już na PC-tach, a jutro ukaże się w Europie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Grim Fandango Remastered – przedpremierowy wysyp screenów

Krzysztof Mysiak, 23 stycznia 2015, 19:42

Na kilka dni przed premierą przygodówki Grim Fandango w wersji Remastered studio Double Fine Productions podzieliło się pokaźną liczbą screenów ze swojego dzieła. Debiut produkcji nastąpi 27 stycznia.

Grim Fandango - znamy minimalne wymagania sprzętowe reedycji

Piotr Bicki, 13 stycznia 2015, 15:07

Jeden z serwisów dystrybucji cyfrowej rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na remake Grim Fandango – odświeżoną wersję kultowej przygodówki firmy LucasArts, nad którą pracuje studio Double Fine. Twórcy gry ujawnili także jej minimalne wymagania sprzętowe.

Grim Fandango ukaże się 27 stycznia 2015 roku

Kamil Zwijacz, 7 grudnia 2014, 10:00

Fani kultowej przygodówki Grim Fandango położą dłonie na odświeżonej wersji gry 27 stycznia 2015 roku. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i komputerach osobistych. Przy okazji studio Double Fine opublikowało nowy zwiastun produkcji, przedstawiający m.in. zmiany graficzne.

Grim Fandango - odświeżona wersja pokazana na Comic Conie

Jakub Mirowski, 11 października 2014, 14:53

Podczas konwentu Comic Con w Nowym Jorku studio Double Fine pokazało grywalną wersję odświeżonego Grim Fandango - klasycznej przygodówki autorstwa LucasArts, oryginalnie wydanej w 1998 roku.

Grim Fandango - nowe informacje na temat remake'u prosto z PAX

Jakub Mirowski, 31 sierpnia 2014, 18:43

Studio Double Fine, pracujące obecnie nad odświeżoną wersją klasycznej przygodówki Grim Fandango z 1998 roku, pojawiło się na festiwalu PAX Prime w Seattle i ujawniło szereg szczegółów na temat ich nadchodzącej produkcji.

Remake Grim Fandango także na komputerach PC

Michał Kułakowski, 9 lipca 2014, 20:55

Zapowiedziany w czerwcu remake klasycznej przygodówki Grim Fandango ukaże się także na komputerach PC. Informację tę przekazało studio Double Fine. Produkcja trafi do sprzedaży równocześnie z wersjami na konsole PlayStation 4 oraz PS Vita.