Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fallout 3: Broken Steel

Wieści ze świata (Quantic Dream, Warner Bros., Fallout 3) 23/03/10

Jiker, 23 marca 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowym studiu deweloperskim firmy Warner Bros., obniżce ceny dodatków do Fallout 3 w wersji na Xboksa 360, pracach nad następca Project Natal, a także nowej grze twórcy Heavy Rain. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (15-21 marca)

Vercetti, 22 marca 2010, 09:50

To był udany tydzień dla graczy. Do polskich sklepów trafiło bowiem kilka długo oczekiwanych nowości – m.in. brutalny God of War III, klimatyczne Metro 2033 oraz wypatrywane przez fanów cRPG pierwsze rozszerzenie do Dragon Age’a. Oto pełna lista tytułów, które znalazły się w sprzedaży w ciągu minionych siedmiu dni.

Pierwszy rezultat starcia Bethesdy z Interplay’em

Hed, 13 grudnia 2009, 12:58

Amerykański sąd federalny odrzucił wniosek Bethesdy dotyczący wstrzymania sprzedaży trzech starszych odsłon serii Fallout przez firmę Interplay. Oznacza to, że drugie z wymienionych przedsiębiorstw może kontynuować prace nad sieciową wersją marki. Są to jedynie wstępne ustalenia, które nie zamykają całej sprawy – wojna o Fallouta potrwa znacznie dłużej.

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta?

Hed, 9 grudnia 2009, 19:18

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes”) w każdej odsłonie produkcji.

Bethesda o dodatkach DLC do Fallout 3 na PS3 i premierze edycji Game of the Year

Jiker, 18 września 2009, 09:35

Na łamach oficjalnego bloga firmy Bethesda Softworks zamieszczone zostały nowe informacje na temat dodatków DLC do Fallout 3 w wersji na konsolę PlayStation 3. Za pośrednictwem najnowszego wpisu otrzymaliśmy również szansę zapoznania się ze szczegółami odnośnie specjalnej edycji dzieła, tzw. Fallout 3 Game of the Year Edition.

Bethesda pozywa Interplay w związku z Fallout MMO

Cairine, 11 września 2009, 13:20

Bethesda Softworks wystąpiła na drogę sądową i 8 września złożyła oficjalną skargę przeciwko firmie Interplay. Oskarżenie dotyczy naruszenia praw do znaku towarowego Fallout. Interplay odpiera zarzuty i twierdzi, że razem z bułgarskim Masthead Studios posiada prawa do produkcji o roboczym tytule Project V13 (gra MMO osadzona w uniwersum Fallout).

DLC do Fallout 3 już nie będzie, dodatki na PS3 we wrześniu

Maciej Śliwiński, 18 sierpnia 2009, 09:50

Podczas zakończonego w weekend QuakeConu, Todd Howard z Bethesda Softworks ostatecznie potwierdził, że firma ta nie będzie już katować graczy kolejnymi dodatkami do Fallout 3. Panie i Panowie – następnych DLC już nie będzie.

Koniec DLC do Fallouta 3?

Hed, 4 sierpnia 2009, 08:55

Bethesda potwierdziła, że Mothership Zeta, czyli wielka podróż w nieznane, będzie piątym i ostatnim dodatkiem DLC do Fallouta 3, które firma zaplanowała. Kolejnych rozszerzeń nie należy się więc spodziewać, chociaż nie wiadomo, czy plany nie ulegną zmianie. Jak przekazał serwisowi Joystiq przedstawiciel studia, nigdy przecież nie powinniśmy używać słowa „nigdy”.

Dodatki do Fallouta 3 na PC i Xboksa 360 w planie wydawniczym Cenegi Poland

Hed, 20 maja 2009, 11:44

Jeden z omawianych wczoraj pakietów dodatków do Fallouta 3 znalazł się w ofercie wydawniczej firmy Cenega Poland. Został on zapowiedziany na czerwiec, więc najprawdopodobniej chodzi o Fallout 3 Game Add-on Pack#1. Dowiedzieliśmy się, że zestaw na pewno pojawi się na Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Brakuje potwierdzenia czy DLC wchodzące w skład propozycji będą w polskiej wersji językowej.

DLC do Fallouta 3 także na PS3. Edycja Game of the Year i dwa nowe dodatki zapowiedziane

Hed, 19 maja 2009, 16:55

Bethesda zapowiedziała dwa kolejne dodatki DLC do Fallouta 3. O jednym z nich, czyli Point Lookout, pisaliśmy jakiś czas temu. Pojawi się on już w czerwcu i zabierze graczy na wycieczkę po bagnach. Druga nieznana dotąd zawartość otrzymała nazwę Mothership Zeta i będzie opowiadać o uprowadzeniu przez kosmitów. Ponadto, wszystkie rozszerzenia, stare i nowe, zostaną wydane również na PlayStation 3.

Zobaczymy więcej dodatków DLC do Fallouta 3?

Hed, 14 maja 2009, 08:45

Pete Hines z Bethesdy zasugerował, że Broken Steel niekoniecznie będzie ostatnim rozszerzeniem DLC do gry studia, czyli Fallouta 3. Być może zobaczymy ich więcej, bo, jak mówi autor, wydane już pakiety – Operation Anchorage, The Pitt oraz Broken Steel – cieszyły się ogromną popularnością. Wcześniej pojawiły się plotki, co do rzekomego czwartego dodatku (Point Look), ale szybko je ucięto.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 maja 2009)

Jiker, 8 maja 2009, 13:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: film z prezentacji DiRT 2, dodatek do Merchants of Brooklyn, pecetowy Broken Steel już działa, Zoo Publishing przejmuje marki Empire Interactive, wznowienia Pokemon Gold i Silver potwierdzone i inne. Zapraszamy do lektury.

Trzeci dodatek DLC do Fallouta 3 w wersji na PC uszkodzony

Hed, 5 maja 2009, 18:10

Już w kilkadziesiąt minut po opublikowaniu kolejnego dodatku DLC do Fallouta 3, czyli Broken Steel, na oficjalnym forum pojawiły się doniesienia kilku użytkowników o tym, że nie da się go zainstalować. Po upływie paru godzin Bethesda musiała przyznać się do błędu. Rzeczywiście trzecie rozszerzenie do ostatniego dzieła firmy w wersji na komputery osobiste jest wadliwe i zostało tymczasowo wycofane.

Trzeci dodatek do Fallout 3 debiutuje na rynku [news uaktualniony]

Jiker, 5 maja 2009, 10:00

Dzisiaj na rynku zadebiutuje trzeci i, jak wydają się zapewniać twórcy, ostatni dodatek do Fallout 3 – Broken Steel. W związku z tym firma Bethesda opublikowała specjalny premierowy zwiastun produkcji. DLC zostanie wydany za kilka godzin w wersjach na konsolę Xbox 360 oraz komputery osobiste i kosztuje 800 punktów MS.

Trzecie rozszerzenie DLC do Fallouta 3 pojawi się 5 maja

Hed, 22 kwietnia 2009, 09:15

Poznaliśmy datę premiery Broken Steel, czyli trzeciego dodatku DLC do najnowszego dzieła Bethesdy. Wczoraj podawaliśmy dość konkretne informacje o rozszerzeniu, które dzisiaj zostały potwierdzone na oficjalnej stronie produktu. Twórcy uraczyli nas również kilkoma fotkami przedstawiającymi nowe lokacje, przeciwników oraz bronie. Wszystkich tych elementów można się bowiem spodziewać już 5 maja.

Szczegóły trzeciego dodatku DLC do Fallouta 3

Hed, 21 kwietnia 2009, 10:35

Poznaliśmy informacje odnośnie fabuły i zawartości trzeciego rozszerzenia DLC do dzieła Bethesdy. Chociaż poprzednie dwa dodatki były dość kontrowersyjne – pierwszy okazał się kiepski, a drugi miał spore problemy na starcie – to znane studio idzie za ciosem. Czy Fallout 3 rzeczywiście wzbogaci się dzięki Broken Steel? Jest to bardzo możliwe, bo zapowiedzi są naprawdę interesujące.

Pierwsze screeny z The Pitt, kolejnego dodatku do Fallouta 3

Elrond, 20 lutego 2009, 07:43

Pierwszy dodatek do Fallouta 3, Operation Anchorage, rozgrywający się nomen omen w mroźnych klimatach, został przyjęty przez graczy więcej niż chłodno. Trudno się jednak dziwić takiemu odbiorowi – robienie z kultowego RPGa gry akcji raczej nie mogło skończyć się dobrze. Miejmy więc nadzieję, iż przy okazji kolejnych dodatków firma Bethesda Softworks zastanowi się dwa razy, zanim odda je w ręce graczy.

Znamy szczegóły dotyczące kolejnego dodatku do Fallouta 3

Hed, 13 lutego 2009, 19:15

Za pośrednictwem brytyjskiego magazynu Official Xbox Magazine poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące drugiego dodatku DLC do Fallouta 3. W odróżnieniu od wypuszczonej jakiś czas temu Operation Anchorage, kolejne przygody najprawdopodobniej będą skupiały się nie na walce, ale raczej na wykonywaniu zadań i poznawaniu nowych postaci czyli tym, co w grze było zapewne najciekawsze.

Szczegóły na temat trzeciego rozszerzenia do Fallout 3

Jiker, 17 grudnia 2008, 12:44

Przed niespełna tygodniem przedstawiliśmy Wam szczegóły na temat pierwszego z trzech zapowiedzianych dodatków do Fallout 3. Rozszerzenie, którego premiera powinna mieć miejsce w styczniu przyszłego roku, umożliwi nam przeprowadzenie symulacji bitwy o wyzwolenie miasta Anchorage z rąk chińskich komunistów. Dzisiaj możemy Wam przekazać kilka dodatkowych informacji na temat ostatniego dodatku, noszącego tytuł Broken Steel.