Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Albion Online

W tym MMORPG gracze od początku sami wypełniają świat zawartością. Teraz nadszedł dobry moment, by wrócić do Albion Online

Patryk Manelski, 18 kwietnia 2024, 10:00

Albion Online w kwietniu otworzy europejski serwer dla wszystkich graczy, i to zupełnie za darmo. To doskonała okazja, aby sprawdzić to MMORPG, w które zagrasz również po polsku. Przyjrzyjmy się więc temu, co wyróżnia je na tle innych tytułów.

Koniec walki z lagami w popularnym MMO. Po prawie 7 latach Europa otrzyma własny serwer Albion Online

Jakub Błażewicz, 11 marca 2024, 15:44

Rok temu Albion Online ruszył na podbój Wschodu. Natomiast już niedługo MMORPG studia Sandbox Interactive wzbogaci się o nowy, europejski serwer.

Po 6 latach istnienia gra MMO w końcu eksplodowała na Steamie

Marcin Przała, 4 kwietnia 2023, 13:40

Otwarcie nowego serwera przyciągnęło tłumy graczy do nie najmłodszego już przedstawiciela gatunku MMORPG. Twórcy produkcji idą za ciosem i zapowiadają ambitne plany na dalszy rozwój gry.

Albion Online za darmo już dostępne

Jakub Błażewicz, 10 kwietnia 2019, 20:02

Studio Sandbox Interactive ogłosiło przejście gry Albion Online na model free-to-play. Od dziś produkcja jest dostępna za darmo, pozwalając wszystkim na sprawdzenie tego ambitnego tytułu MMORPG.

Jubileuszowa aktualizacja Sea of Thieves, Cuphead na Switchu i inne wieści

Miłosz Szubert, 21 marca 2019, 18:25

Dziś piszemy o przejściu Albion Online na model free-to-play, dacie premiery Cupheada na Nintendo Switch, rocznicowej aktualizacji Sea of Thieves, programie grantowym Epic Games, nowych sterownikach od AMD i grze na podstawie serialu Peaky Blinders. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Black Desert zarobił już ponad 300 milionów dolarów – Wieści MMO (17/09/2017)

Michał Marian, 17 września 2017, 22:00

Dziś na łamach Wieści MMO analizujemy komercyjny sukces Black Desert - najładniejszego MMORPG na rynku. Ponadto przyglądamy się zawartości najnowszych aktualizacji Blade & Soul, Gloria Victis oraz Secret World Legends, a także pierwszemu większemu rozszerzeniu Albion Online.

Albion Online – dziś premiera gry

Łukasz Mitka, 17 lipca 2017, 11:50

Dziś o godzinie 15:00 polskiego czasu zadebiutuje pecetowa wersja Albion Online. Niestety, wstępnie dostęp do gry można uzyskać przez zakup najdroższego pakietu startowego (99,95 dolarów), nabywcy tańszych paczek dołączą do zabawy jutro (49,95 USD) lub pojutrze (29,95 USD).

Black Desert najpopularniejszym MMORPG na Steam – Wieści MMO (08/07/2017)

Michał Marian, 8 lipca 2017, 17:00

Dziś na łamach Wieści MMO wypatrujemy debiutu Albion Online, sprawdzamy popularność Black Desert na platformie Steam, analizujemy sytuację Secret World Legends tuż po premierze, a także zdradzamy jeden z największych sekretów Tibii.

Blizzard wśród 100 firm, w których najlepiej pracować – Wieści MMO (14/03/2017)

Michał Marian, 14 marca 2017, 20:00

Dziś piszemy m.in. o najnowszej i największej aktualizacji Albion Online (Galahad), popularności otwartych beta-testów Revelation Online, wyróżnieniu Blizzarda na liście 100 firm, w których najlepiej pracować, rychłym starcie kolejnego europejskiego serwera Lineage II, a także o konsolowej wersji gry TERA.

Albion Online zadebiutuje 17 lipca

Jakub Błażewicz, 23 lutego 2017, 19:15

Robert Henkys ze studia Sandbox Interactive ujawnił datę premiery Albion Online. Pełna wersja hardkorowego MMORPG zadebiutuje 17 lipca, a nieco wcześniej otrzymamy dwie aktualizacje. Pierwsza z nich ukaże się 13 marca i po raz ostatni wymaże serwery gry, jak również wprowadzi wiele nowej zawartości oraz poprawek.

Wieści ze świata (ARK: Survival of the Fittest, Albion Online, No Man’s Sky, Grim Dawn) 4/8/2016

Krzysztof Mysiak, 4 sierpnia 2016, 16:35

Dziś piszemy o scaleniu ARK: Survival of the Fittest z ARK: Survival Evolved, starcie ostatniej fazy beta-testów Albion Online, końcu prac nad pierwszą aktualizacją do No Man’s Sky i o pierwszym DLC do Grim Dawn (Crucible Mode). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Albion Online za kilka dni wkroczy w ostatnią fazę beta testów

Kamil Zwijacz, 28 lipca 2016, 20:26

Studio Sandbox Interactive, pracujące nad grą MMORPG Albion Online, poinformowało, że tytuł za kilka dni wkroczy w ostatnią fazę beta testów, która przyniesie m.in. nowy świat, zmiany w systemie reputacji i nie tylko.

Albion Online później i nie w modelu free-to-play

Jakub Błażewicz, 31 grudnia 2015, 10:15

Stefan Wieziorek ze studia Sandbox Interactive poinformował o przedłużeniu zamkniętej bety gry Albion Online co najmniej do pierwszego sierpnia. Co więcej, twórcy zdecydowali się na zrezygnowanie z modelu free-to-play.

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, Street Fighter V, PlanetSide 2, Albion Online) 24/11/2015

Krzysztof Mysiak, 24 listopada 2015, 14:50

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Beyond: Dwie Dusze na PS4 w USA, planach rozwoju i edycji limitowanej Street Fightera V, budowaniu baz w PlanetSide 2 oraz starcie zamkniętych beta-testów Albion Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online, Albion Online, Mortal Kombat X, Batman: Arkham Knight, Retro City Rampage, Steam) 30/6/15

Janusz Guzowski, 30 czerwca 2015, 21:39

Dziś piszemy o odejściu dyrektora kreatywnego The Elder Scrolls Online, testach wersji alfa Albion Online, Predatorze w Mortal Kombat X, darmowej grze dla posiadaczy pecetowego wydania Batman: Arkham Knight, Retro City Rampage w wydaniu na MS-DOS i zmianach w polityce wymian Steam. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Albion Online - wycieczka po Polsce nagrodą w konkursie producenta

Maciej Jałowiec, 18 sierpnia 2014, 17:10

Sandbox Interactive, producent Albion Online, organizuje konkurs z niecodzienną nagrodą - wycieczką po polskich miastach i zamkach. Zabawa związana jest z rozpoczętą w tym miesiącu sprzedażą pakietów założycielskich, dających m. in. dostęp do wersji alfa i beta debiutanckiej gry tego studia.

Przegląd MMO (20/09/2013) – m.in. Camelot Unchained, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, TERA

Michał Marian, 20 września 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejną porcję szczegółów na temat Camelot Unchained, wznowienie sprzedaży cyfrowych wersji Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz niespodziankę przygotowaną przez amerykańskiego wydawcę TERA.