Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Broken Sword 5: Klątwa Węża

Zbiorcze wydanie klasyków Revolution Software wkrótce w sprzedaży

Norton, 28 stycznia 2016, 10:15

Studio Revolution Software w ramach świętowania 25 lat istnienia wyda w marcu ekskluzywny zestaw swoich gier. W jego skład wejdzie między innymi ciesząca się statusem kultowej przygodówka Beneath a Steel Sky oraz nie mniej lubiana seria Broken Sword.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (24 - 30 sierpnia 2015 r.)

Adrian Werner, 31 sierpnia 2015, 21:50

W minionym tygodniu śledzący polscy rynek gracze nie mogli narzekać na brak wrażeń. Zapowiedziano trzy nowe projekty, obejrzeliśmy nowy materiał z wyczekiwanego dodatku, a dwie rodzime produkcje trafiły na Steam Greenlight.

Broken Sword 5: Klątwa Węża pojawi się na PS4 i XONE 4 września

Renox, 30 lipca 2015, 19:05

Studio Revolution Software poinformowało, że klasyczna gra przygodowa Broken Sword 5: Klątwa Węża zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 4 września bieżącego roku. Tytuł wyceniony został na 29,99 euro, czyli około 124 złote.

Broken Sword 5: Klątwa Węża ukaże się na PS4 i XONE

Góral, 10 czerwca 2015, 09:13

Ciepło przyjęta przygodówka Broken Sword 5: Klątwa Węża z 2013 roku ukaże się latem na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł doczeka się kilku usprawnień, w tym dodatkowych animacji.

Broken Sword: The Serpent's Curse - udostępniono drugi epizod gry

Góral, 17 kwietnia 2014, 08:46

Studio Revolution Software udostępniło w ramach darmowej aktualizacji gry Broken Sword: The Serpent's Curse wyczekiwany drugi epizod, doprowadzający do końca najnowszą przygodę prawnika George’a Stobbarta i francuskiej dziennikarki Nico Collard. Obecnie jest on dostępny tylko na komputerach osobistych, ale wkrótce otrzymać mają go posiadacze handheldów PlayStation Vita i urządzeń mobilnych.

Broken Sword: The Serpent's Curse - termin premiery drugiego epizodu

Sarge, 29 marca 2014, 13:55

Na kickstarterowej stronie gry Broken Sword: The Serpent's Curse podano termin premiery drugiego epizodu tej przygodówki point'n'click. Zostanie on udostępniony w formie darmowej aktualizacji wszystkim nabywcom produkcji studia Revolution Software.

Broken Sword: The Serpent's Curse - dziś premiera piątej części słynnej serii gier przygodowych

Góral, 4 grudnia 2013, 13:24

Dziś wieczorem odbędzie się premiera PC-towej wersji gry przygodowej Broken Sword: The Serpent's Curse. Tytuł dostępny będzie w sklepach Steam i GOG.com, a w późniejszym czasie trafi na urządzenia mobilne (iOS i Android) oraz handhelda PlayStation Vita.

Broken Sword: The Serpent’s Curse – zobacz gameplay z bety

luckie, 2 grudnia 2013, 09:42

Użytkownik serwisu YouTube umieścił na swoim kanale gameplay z bety Broken Sword: The Serpent’s Curse. Dzięki temu możemy przekonać się, jak gra prezentuje się w akcji – zarówno od strony wizualnej, jak i zagadek.

Broken Sword: The Serpent’s Curse – przygodówka zadebiutuje 4 grudnia

Adam Zechenter, 5 listopada 2013, 13:13

Studio Revolution Software potwierdziło datę premiery wyczekiwanej gry przygodowej Broken Sword: The Serpent’s Curse. Pierwszy epizod nowej odsłony serii przygodówek zadebiutuje 4 grudnia 2013 roku na PC. Na PlayStation Vita gra będzie dostępna później, ale także w grudniu.

Broken Sword: The Serpent's Curse trafi na PlayStation Vita. Pojawił się także pierwszy trailer

Orlov, 22 sierpnia 2013, 09:52

Twórcy przygodówki Broken Sword: The Serpent's Curse ogłosili, że tytuł trafi także na przenośną konsolę Sony – PlayStation Vita. Studio Revolution Software podzieliło się także pierwszym zwiastunem nadchodzącej kontynuacji serii.

Broken Sword: The Serpent's Curse blisko fazy alfa. Premiera jeszcze w 2013 roku

Orlov, 20 sierpnia 2013, 09:00

Piąta część klasycznej serii Broken Sword wkroczyła w kolejny etap produkcji. Twórcy ogłosili zbliżenie się tytułu do fazy alfa, a także przedstawili szczegóły na temat postępów swoich prac.

Kickstarter piątej części Broken Sword zakończył się wielkim sukcesem

Adrian Werner, 24 września 2012, 08:45

Mamy dobre wieści dla fanów przygodówek. Kickstarter piątej części cyklu Broken Sword zakończył się wielkim sukcesem, a zgromadzona suma pozwoli autorom na realizację wszystkich pomysłów.

Sukces Kickstartera Broken Sword: The Serpent's Curse. Jest szansa na Beneath the Steel Sky 2

Adrian Werner, 6 września 2012, 11:35

Fani przygodówek po raz kolejny udowodnili swoją hojność. Kickstarter projektu Broken Sword: The Serpent's Curse osiągnął już wymagane 400 tys. dolarów. Jeśli uda się zebrać milion dolarów powstanie też Beneath the Steel Sky 2.

Gra Broken Sword: The Serpent’s Curse ukaże się w polskiej wersji językowej

Aver, 3 września 2012, 14:25

Twórcy piątej części przygodówek z serii Broken Sword poinformowali na stronie projektu na Kickstarterze, że wszystkie teksty w grze zostaną przetłumaczone na język polski. Wprawdzie zbiórka funduszy jeszcze się nie zakończyła, ale z pewnością osiągnie ona sukces.

Twórcy gry Broken Sword: The Sperpent's Course postawili na niezależność

Olek, 26 sierpnia 2012, 15:32

Charles Cecil, szef studia Revolution Software przyznał, że jeden z branżowych potentatów zainteresowany był wydaniem gry Broken Sword: The Sperpent's Course. Deweloperzy chcieli jednak zachować pełną kontrolę nad produkcją, dlatego zdecydowali się ubiegać o wsparcie finansowe za pośrednictwem platformy Kickstarter.

Kolejna odsłona serii Broken Sword na Kickstarterze

Ender, 23 sierpnia 2012, 19:05

Studio Revolution Software rozpoczęło zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter. Pomogą one deweloperowi dokończyć prace nad kolejną częścią przygodówki Broken Sword. Nowa odsłona serii będzie powrotem do korzeni, oferując dwuwymiarową komiksową oprawę graficzną, a także klasyczny gameplay i zagadki. Fundusze zbierane będą przez najbliższy miesiąc.

Autorzy serii Broken Sword w lipcu ujawnią nową grę. Szykuje się Broken Sword 5?

Kono, 15 czerwca 2012, 11:50

Przedstawiciele studia Revolution Software powiedzieli, że w lipcu brytyjski zespół ogłosi tytuł gry, nad którą obecnie pracuje. Wiele wskazuje na to, że fani przygodówek otrzymają piątą odsłonę cyklu Broken Sword.